Keystone logo
The Hague Pathway College

The Hague Pathway College

The Hague Pathway College

مقدمه

معرفی کالج Pathway لاهه

راست بر روی دانشگاه لاهه علوم کاربردی (THUAS) دانشگاه واقع، لاهه Pathway کالج ارائه می دهد دانشگاهی Pathways در همکاری با THUAS، که منجر به سطح جهانی رشته در مقطع کارشناسی شناخته شده است.

مزایای کالج Pathway لاهه:

 • مهارت های انگلیسی و آکادمیک خود را بهبود بخشید (اکثر برنامه های درجه به زبان انگلیسی تدریس می شود)
 • با حمایت شخصی دانش آموزان در هلند زندگی کنید
 • دوستان خود را با دانشجویان سراسر جهان آشنا سازید

THUAS برنامه های کارشناسی ارشد:

برنامه های کالج Pathway لاهه (THPC) به برنامه های THUAS مراجعه می کنند.

 1. مدیریت بین المللی سالن بین المللی و علوم اجتماعی منجر به:
  1. تجارت بین الملل
  2. مدیریت و کنترل مالی بین المللی
  3. مطالعات اروپایی
  4. مدیریت ارتباطات بین المللی
  5. مدیریت ورزشی بین المللی
 2. فناوری و طراحی بنیاد بین المللی منجر به:
  1. مهندسی طراحی صنعتی
  2. طراحی تجربه کاربر
  3. فرایند و فناوری مواد غذایی

Pathway شما به دانشگاه علوم کاربردی لاهه (THUAS)

کارشناسی

 • دبیرستان
 • بنیاد بین المللی مرحله 1
 • مرحله دوم سال تحصیلی
 • مرحله سوم سال دوم تحصیلی
 • مرحله چهارم سال نهایی

چرا در دانشگاه علوم کاربردی لاهه (THUAS) تحصیل می کنید؟

بیایید تغییر کنیم شما. ما جهان. این پیام ما در دانشگاه علوم کاربردی لاهه (THUAS) است.

ما می خواهیم دانش آموزانمان را قادر به تغییر و بهبود دنیایی که در آن زندگی می کنند، توانمند کنیم، اما اگر ما با یکدیگر همکاری کنیم، اگر این اتفاق بیفتد و تغییر کند، این اتفاق می افتد. ما به طور مداوم نیاز داریم دیدگاه ها و راه حل های جدیدی را برای حل چالش های کنونی و آینده ارائه کنیم. اگر ما آماده باشیم که بینش، مهارت ها و روش های یکدیگر را به اشتراک بگذاریم و اعمال کنیم، پاسخ ها را سریع تر پیدا خواهیم کرد.

تحصیلات عالی در هلند

سیستم آموزش هلندی یکی از نوآورانه ترین و پیشروترین تفکر در جهان است. این مبتنی بر یادگیری دانش آموز، بحث تحلیلی و تجربه عملی است. آموزش عالی هلند دارای کیفیت بین المللی است که از طریق یک سیستم تضمین کیفیت ملی دقیق نگهداری می شود.

دست راست، آموزش بازمتن

از آنجا که ما یک دانشگاه علوم کاربردی هلندی هستیم، شما یک محیط یادگیری، باز، ذهن و تعاملی را تجربه خواهید کرد. ما رویکرد حل مساله را، درست مانند دنیای واقعی حرفه ای، با تمریناتی که مهارت های رهبری شخصی مانند بازی ها، بحث و کار گروهی را پرورش می دهد، استخدام می کند.

یک انجمن بین المللی راست

دانشگاه علوم اعتیاد لاهه یک مینی سازمان ملل با 26000 دانش آموز از حدود 150 کشور مختلف در محوطه دانشگاه است. نگرش جهانی و نوآورانه ما در سراسر برنامه های درسی ما و در چهار موضوع اصلی ما برجسته است: اقتصاد بعدی، کیفیت زندگی: مردم و فناوری، مدیریت خوب برای یک جهان امن و یادگیری مرتبط. ما همچنین با نزدیک به بیش از 300 همتای تبادل از بیش از 50 کشور از برزیل و چین به استرالیا، ایالات متحده آمریکا و چندین کشور اروپایی همکاری می کنیم.

دستورالعمل

دانشگاه علوم اعتیاد لاهه امضا کننده "Code of conduct با توجه به دانشجویان بین المللی در آموزش عالی هلند" است. همچنین، کالج Pathway لاهه کیفیت برنامه های ما، استخدام، انتخاب و مشاوره را در دستورالعمل های توصیف شده در این سیاست تضمین می کند.

راه اندازی حرفه ای جهانی خود را

هلند در حالی که یک کشور کوچک است، حضور گسترده بین المللی دارد. برخی از بزرگترین شرکت های چند ملیتی در دنیا، از جمله فیلیپس، Heineken، KLM، Shell، ING Bank و Unilever هلندی هستند. لاهه، به عنوان شهر بین المللی صلح، عدالت و امنیت، با نهادهای قانونی بین المللی سر و کار دارد. این شهر دارای حدود 131 موسسه بین المللی و 80 سازمان عدلی است و همراه با نیویورک، ژنو و وین یکی از شهرهای یونان است.

مقررات ویزای هلند، ویزای تحصیلات تکمیلی فارغ التحصیل می شود

مکان ها

 • The Hague

  Johanna Westerdijkplein 75, 2521, , The Hague

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات