Keystone logo
© GCAS College Dublin Ltd
The Global Centre for Advanced Studies

The Global Centre for Advanced Studies

The Global Centre for Advanced Studies

مقدمه

The Global Centre for Advanced Studies (GCAS College) کالجی است که مدارک با کیفیت بالا، بدون بدهی و دارای مدرک معتبر اتحادیه اروپا را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در فلسفه، روانکاوی، الهیات و علوم اجتماعی ارائه می دهد. GCAS با داشتن دانشمندان برنده جایزه و برجسته در دانشکده خود، متعلق به اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان، جامعه منحصر به فردی از محققان است که اقتصاد اشتراک دانش را ایجاد می کند.

فلسفه GCAS

GCAS مدل جدیدی را به محققان و دانش‌آموزان آینده ارائه می‌کند تا بتوانند آزادانه دانش را بدون بدهی یاد بگیرند و کشف کنند.

آزادی تحصیلی با بدهی دانشجویان به خطر می افتد. بنابراین فضایی برای پرورش و تشویق تفکر انتقادی و تفکر بدون فشار اقتصادی ایجاد کردیم. ما متعلق به فارغ التحصیلان و اساتید هستیم، بنابراین آزادی تفکر ذاتاً مشارکتی و جهانی است.

تحقیق در GCAS

ماموریت GCAS آموزش با کیفیت بالا و بدون بدهی است که منابعی را برای اشکال خلاقانه و جدید تحقیقاتی که در یک محیط دانشگاهی سنتی امکان پذیر نیست، فراهم می کند. ما بر این باوریم که آموزش ذاتاً یک تجربه بین الاذهانی است که مستلزم به اشتراک گذاشتن افکار و پیشنهادات آشکار و ایجاد خطوط جدید و جسورانه تفکر و اعمال به روش های علمی دقیق است. بنابراین، آنچه برای جامعه دانشگاهی ما ضروری است، احترام به محققان همکار با خطوط متفاوت و گاه چالش برانگیز تفکر، عملکرد و عمل است. قلب کاری که ما انجام می‌دهیم ایجاد و حفظ محیطی باز، فراگیر و چالش‌برانگیز است که در آن می‌توان ایده‌ها و تحقیقات انتقادی درباره آنچه را که برای جهان مهم می‌دانند توسعه داد.

GCAS با ارائه پشتیبانی که به محققان امکان می دهد در مقایسه با مدل سنتی آموزش عالی که بر اساس بدهی، سود و تحقیقات دانشجویی است که اغلب در رسیدگی به آزاردهنده ترین موارد ناکام است، یک جایگزین برای دانشگاه های سنتی ارائه می دهد تا تحقیقات جدی علمی و بین رشته ای انجام دهند. مسائلی که با بقای سیاره ما و شکوفایی بیشتر انسان واقعی مواجه است. GCAS معتقد است که یک محقق/دانشجو از طریق تحقیقات آکادمیک دقیق در قبال منافع عمومی مسئولیت دارد. کارشناسی ارشد و دکتری ما. برنامه ها این فرصت را برای دانشجویان فراهم می کند تا تحقیقات علمی جدی و پایدار را با مشارکت اعضای هیئت علمی و جامعه دانشگاهی ما انجام دهند.

ماموریت ما

"برای ارائه بالاترین کیفیت آموزش و فرصت های تحقیقاتی در جهان، بدون بدهی."

ماموریت ما جهانی و پایدار است. توانایی و ظرفیت کافی برای تبدیل شدن به یک رهبر در آموزش جهانی مستلزم شجاعت و فشار مداوم برای نوآوری است. این نوآوری ها از تخصص و تعهد تمام اعضای هیئت علمی، کارکنان، محققان و دانشجویان GCAS ناشی می شود. اساتید ما متعهد به آموزش شیوه های متمرکز بر روش های نظری و عملی برای به حداکثر رساندن توانایی ها و هدایای دانش آموزان برای بهتر کردن دنیای ما هستند. جامعه GCAS به بدنه دانش‌آموزی متنوع ما متکی است تا به ارائه فرصت‌هایی برای این آموزش مستدل، بدون بدهی و توانمندسازی ادامه دهد.

ارزش های ما

ما بیش از هر چیز آزادی را ارج می نهیم. آزادی ایجاد، کاوش و ابداع مفاهیم، ایده‌ها و شیوه‌های جدید در جامعه ما.»

چشم انداز GCAS ثابت می ماند. این مسیر استراتژیک ما، تعهد به تعالی، و گسترش و دسترسی جهانی را به تصویر می‌کشد. چشم انداز ما مسیر را برای افزایش هم افزایی با دانشمندان مشهور و درخشان ترین ذهن ها و جاه طلبی های نسل جوان تعیین می کند. همچنین نشان می‌دهد که ما می‌توانیم و می‌خواهیم خود را با جزر و مدهای در حال تغییر فناوری وفق دهیم، و از فرصتی برای رشد کلاس درس فراتر از کالج سنتی آجر و ملات، به یک محیط مجازی، زنده و تعاملی استفاده کنیم.

دیدگاه ما

"برای تبدیل شدن به یک کالج پیشرو در جهان، ارائه بالاترین کیفیت آموزش بدون بدهی به همه دانشجویان واجد شرایط در سراسر جهان."

چشم انداز GCAS ثابت باقی می ماند. این مسیر استراتژیک ما، تعهد به تعالی، عدالت، حقیقت و گسترش جهانی را به تصویر می کشد. چشم انداز ما مسیر را برای افزایش هم افزایی با دانشمندان مشهور و باهوش ترین ذهن های نسل جوان تعیین می کند. همچنین نشان می‌دهد که ما می‌توانیم و خواهیم توانست با جزر و مدهای در حال تغییر فناوری سازگار شویم، و از فرصتی برای رشد کلاس درس فراتر از کالج سنتی آجر و ملات، به یک محیط مجازی، زنده و تعاملی استفاده کنیم.

مکان ها

  • Dublin

    38/39 Fitzwilliam Square, Dublin 2 Do Ireland, 2 NX53, Dublin

    سوالات