Keystone logo
The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

مقدمه

تاریخ ما

از سال 1904 ، GW رشته های تحصیلی را ارائه می دهد. با داشتن کمتر از دوازده دانشکده در ابتدا ، بخش آموزش در سال 1909 به دانشکده معلمان تبدیل شد و سپس سرانجام در سال 1928 مکتب آموزش و پرورش با داشتن بخش های آموزش ، روانشناسی آموزشی و اقتصاد خانه. در سال 1933 ، مدرسه آموزش و پرورش شروع به ارائه برنامه های دکترا کرد.

پس از جنگ جهانی دوم ، بسیاری از افسران نظامی بازنشسته GI و بازنشسته ، که برخی از آنها قبلاً در ریاضیات و علوم آموزش دیده بودند ، برای کسب مدرک تحصیلی در GW شرکت کردند و به آنها اجازه ورود به مشاغل دوم را دادند. بسیاری از این فارغ التحصیلان به سرعت به عنوان مدیر و سرپرست نسل بومرهای کودک تبدیل شدند ، بنابراین یک شبکه آماده برای قرار دادن نسل های بعدی معلمان کارآموز GW فراهم می کند.

در اواخر دهه 60 این مدرسه برای برنامه جدید آموزش ویژه خود بودجه دولت را دریافت و دریافت کرد و بعداً توسط مشاوران آموزش و همچنین معلمان به جامعه رسید. در سال 1977 این نام دوباره به مدرسه آموزش و پرورش بشر تغییر یافت.

در سال 1994 ، این مدرسه هنگامی که به یک مأموریت متمرکز تر در زمینه تحصیلات تکمیلی تبدیل شد ، به دانشکده فارغ التحصیل آموزش و توسعه انسانی (GSEHD) تبدیل شد. امروز ، برنامه های GSEHD در پنج بخش برگزار می شود: مشاوره و توسعه انسانی ، برنامه درسی و معارف ، رهبری آموزشی ، یادگیری انسانی و سازمانی و مطالعات ویژه و معلولیت. این بخش ها برنامه های کارشناسی ارشد خانه ، متخصص آموزش ، دکترا و فارغ التحصیلان دارند.

The United States Capitol Rotunda

رهبری ما

مایکل فوئر دین دانش آموخته دانشکده آموزش و پرورش و توسعه انسانی و استاد سیاست آموزش در دانشگاه جورج واشنگتن و رئیس جمهور فوری رئیس جمهور آکادمی ملی آموزش است. در پاییز 2014 ، پرزیدنت اوباما دین فوئر را به عنوان عضو هیئت مدیره هیئت ملی علوم آموزش و پرورش منصوب کرد.

پیش از پیوستن به GW ، برای 17 سال گذشته ، دین Feuer مناصب در شورای تحقیقات ملی آکادمی های ملی ، که اخیراً به عنوان مدیر اجرایی بخش علوم رفتاری و علوم رفتاری و آموزش و پرورش برگزار می شود. او همچنین به عنوان یک تحلیلگر ارشد و مدیر پروژه در دفتر ارزیابی فناوری کنگره ایالات متحده خدمت کرده است.

فوئر لیسانس خود را در ادبیات انگلیسی از کالج کوئینز نیویورک ، کارشناسی ارشد مدیریت عمومی از مدرسه وارتون و دکتری دریافت کرد. در تجزیه و تحلیل سیاست های عمومی از دانشگاه پنسیلوانیا. وی در دانشگاه عبری اورشلیم تحصیل کرده است و سوربن از سالهای 1981-1986 در دانشکده مدرسه تجارت در دانشگاه درکسل بوده و دوره های مربوط به سیاست آموزش و پژوهش را در پن و جرج تاون تدریس کرده است.

فوئر به طور مرتب با مؤسسات آموزشی و دولت در ایالات متحده ، اسرائیل ، اروپا و خاورمیانه مشورت می کند. وی در مجلات آموزش ، اقتصاد و سیاست منتشر کرده است و در روزنامه ها و مجلات واشنگتن ، فیلادلفیا ، لس آنجلس و نیویورک نقدها ، مقاله ها و شعرهایی را در مجلات و مجلات داشته است. او همچنین میزبان پادکست آموزش EdFix است. فوئر عضو انجمن پیشرفت آمریکا در علم و انجمن تحقیقات آموزشی آمریکا است.

"آموزش و پرورش مهمترین سرمایه گذاری در جامعه است. با تشکر از ظرفیت و کالیبر چشمگیر دانشکده ، دانشجویان و کارمندان ، ما با استفاده از اصول نوآوری و همکاری به عنوان موتورهای قدرتمند تغییر ، ما آماده هستیم تا با چالش های جدید روبرو شویم."

138055_pexels-photo-2422294.jpeg

ارزش GW

چه چیزی GW را به مکانی منحصر به فرد برای کار تبدیل می کند؟ ارزشهای ما و فرهنگی که آنها ایجاد می کنند. این ارزش ها توسط دانشجویان ، دانشکده ها و کارمندان ما به اشتراک گذاشته می شود. آنها بعنوان یک نیروی هدایت کننده در خدمت هستند و زندگی روزمره ما را در دانشگاه شکل می دهند و به اطمینان حاصل می کنند که بهترین تصمیم را برای جامعه دانشگاهی اتخاذ می کنیم.

تمامیت

ما در سخنان و اعمال خود صادق و منصف هستیم.

همکاری

ما با مشارکت دیگران در فرآیندهای مشترک و تصمیم گیری بیشتر به دست می آییم.

توجه

ما به عنوان افراد به عنوان افراد ارزش قائل هستیم و با انصاف ، دلسوزی و مراقبت از آنها رفتار می کنیم.

تعالی

ما از طریق دانش و نوآوری به تمایز می رسیم.

باز بودن

ما در دسترس ، گیرنده هستیم و اطلاعات را آزادانه به اشتراک می گذاریم.

تنوع

ما در دستیابی به اهداف مشترک خود ، افرادی را از فرهنگ ها ، پیشینه ها و دیدگاه های مختلف ارزیابی و شامل می شویم.

شجاعت

ما ریسک پذیری ، یادگیری از عدم موفقیت و پشتکار را در پی تعالی خود تشویق می کنیم.

اطلاعات کلی

  • پردیس های ما شامل دی سی ، ویرجینیا و مریلند و همچنین مکانهایی در آسیا است.
  • ما 15 برنامه را بطور آنلاین ارائه می دهیم.
  • مشارکت با 11 منطقه مدرسه محلی ، دانش آموزان ما تجربه کلاس با ارزش را ارائه می دهد.
  • برنامه های آمادگی معلمان ما NCATE شناخته شده و مورد تأیید دولت هستند.
  • موقعیت ما در پایتخت کشور دانش آموزان را قادر می سازد تا در دنیای واقعی ، دولت ، بنیادها ، موزه ها ، مدارس دولتی ، مؤسسات آموزش عالی ، انجمن های حرفه ای و سازمان های بین المللی بین المللی تجربه واقعی کسب کنند.

مکان ها

  • Washington

    G Street Northwest,2136, 20052, Washington

    سوالات