Keystone logo
The Footwearists - Footwear Innovation & Training

The Footwearists - Footwear Innovation & Training

The Footwearists - Footwear Innovation & Training

مقدمه

مدافع کنندگان کفش از مؤسسه ای است که قبلا به عنوان SLEM (موزه آموزش کفش چرم) شناخته شده است و موسسه بین المللی نوآوری و آموزشی برای کفش است که شامل یک بخش مشاوره ای، یک بخش پیش بینی و یک موسسه آموزشی است که برنامه های تمام وقت و همچنین زمان بخشی را ارائه می دهد کارگاه ها برای حرفه ای ها.

هدف کفش زنان این است که جهان را از طریق کفش بهبود بخشد. حتی اگر جمعیت رو به رشد انسان با نیاز نمایی برای کفش این است که با منابع مادی کنونی، تولید و فرآیندهای توزیع محدود وجود دارد. این باعث می شود که نیاز فوری برای تغییر معنی دار است.

کفش ساخته شده است و به فروش می رسد تقریبا همان راه را برای قرن گذشته است. در حالی که ما سنت را درک، هدف ما این است به توسعه فن آوری های نوآورانه است که پایدار خواهد کمتر، منابع قابل بازیافت و غیر سمی اعمال به صورت محلی باشد. برای رسیدن به این هدف، برنامه ها روش های جدیدی برای تفکر در مورد کفش را باز می کنند که صنعت را باز و بهبود می بخشد، شامل راه حل های جدید و فرصت های خلاقانه است که قبلا در دسترس نبود یا تصور نمی شد.

در صنعت کفش، ما این همه را از طریق تحقیق، تدریس و استفاده از روش های جدید که برای آینده مناسب هستند، انجام می دهیم. برنامه حرفه ای ما از کفش نوآوری حذف بخش بخش معمولی بین تکنولوژی، طراحی و کسب و کار، ارائه یک پلت فرم چند رشته برای دانش آموزان و حرفه ای از پس زمینه های مختلف. معاملات برنامه با توجه به پیش بینی تحولات آینده برای کفش، چگونه به ترجمه این چشم انداز آینده به طراحی سودآور و پایدار و همچنین در مفاهیم کسب و کار است که قادر به متحد کردن ابعاد خلاق، اخلاقی، اقتصادی، فنی و از مردم و کفش خود را.

WHO است که از این FOR؟

نوآوری کفش حرفه ای برای هر کسی که می خواهد سهم سودآور و معنی دار در آینده صنعت کفش داشته باشد، در نظر گرفته شده است. ما به دنبال افرادی که شور و شوق برای کفش و انگیزه بالایی دارند به خود و محیط خود را بهتر.

روح کارآفرینی خلاق، کنجکاوی بزرگ برای آینده و تمایل به یادگیری، کار و سفر در تیم چند فرهنگی و چند رشته ای نیز دارایی های مهم شخصی است.

SLEM

مکان ها

 • Tilburg

  headquarters , , Tilburg

  • Guangzhou

   SLEM Italy Vigevano/Pisa/Firenze, , Guangzhou

   • Florence

    Pcc - creative industry park, floor 10, 510000, Florence

    سوالات