Keystone logo
The Continents States University

The Continents States University

The Continents States University

مقدمه

The Continents States University به منظور ارائه آموزش عالی به همه دانشجویان شایسته ای که نمی توانستند در یک دانشگاه معمولی شرکت کنند یا هزینه پرداخت کنند، تأسیس شد. The Continents States University به هدف اولیه خود یعنی ارائه آموزش عالی به دانشجویان واجد شرایط با استفاده از فناوری‌ها و کانال‌های آنلاین متعهد است.

ماموریت: امروزه 3.010 میلیارد کاربر اینترنت در سرتاسر جهان وجود دارد و ضریب نفوذ اینترنت جهانی 42 درصد تخمین زده می شود، در مقایسه با 84.2 درصد در ایالات متحده. حدود 52.4 درصد از جمعیت آنلاین در سراسر جهان از دستگاه های تلفن همراه برای دسترسی به اینترنت استفاده می کنند. در دنیای امروز، بیش از نیمی از جمعیت جهان از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند.

داده‌های جهانی نشان می‌دهد که آموزش هنوز باید در دسترس 759 میلیون بی‌سواد باشد. آنها فاقد آگاهی لازم برای بهبود وضعیت زندگی و زندگی فرزندانشان هستند. The Continents States University هدف، چشم انداز و اصول خود را با دقت ایجاد کرد تا نیازهای آینده همه دانش آموزان در سراسر جهان را برآورده کند.

این دانشگاه به عنوان یک موسسه آمریکایی شناخته شده است که به ارائه آموزش های مدرن، رقابتی و مبتنی بر شایستگی به دانشجویان در سراسر جهان اختصاص دارد!

دانشجویان ما از سراسر ایالات متحده و کانادا و همچنین از آفریقا، آسیا، اروپا و خاورمیانه در دانشگاه حضور دارند. این دانشگاه به افراد شاغل در سرتاسر جهان کمک می‌کند تا در یک مؤسسه سنتی، آجر و ملات، شاغل بمانند.

صدور مجوز و اعتبار: The Continents States University بر اساس اساسنامه تجدید نظر شده میسوری، بخش 173.600 عمل می کند. مدارک تحصیلی توسط دانشگاه ایالت های قاره در بخش 173.616 اساسنامه اصلاح شده میسوری اعطا می شود. RSMo. اطلاعات بیشتر در مورد این مدرسه با تماس با وزارت آموزش عالی میسوری (MDHE) در 301 W. High Street, Jefferson City, MO, 65102-1469 قابل دسترسی است.

The Continents States University توسط خدمات اعتباربخشی برای مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های بین‌المللی، یک آژانس معتبر بین‌المللی که در فهرست راهنمای مؤسسه معتبر آنها فهرست شده است، تأیید شده است.

شناسایی آمریکایی: این دانشگاه به دلیل تعهد و مأموریت خود در دسترسی به آموزش برای دانشجویان در سراسر جهان شناخته شده است و به رسمیت شناخته شده است، از جمله، اما نه محدود به موارد زیر:

  • The Continents States University عضو آموزشی شورای اعتباربخشی بین المللی برای آموزش کسب و کار (IACBE) است. یک عضو آموزشی IACBE یک واحد تجاری دانشگاهی است که الزامات IACBE برای عضویت را برآورده کرده و تعهد خود را به تعالی در آموزش کسب و کار تأیید کرده است.
  • Certiport The Continents States University را به عنوان یک مرکز آزمایش مجاز تأیید می کند . Certiport، یک تجارت Pearson VUE، رهبر جهانی در آزمون‌های گواهی‌نامه مبتنی بر عملکرد و راه‌حل‌های تست تمرینی برای مؤسسات دانشگاهی، نیروی کار و بازارهای فناوری شرکت است که از طریق شبکه گسترده‌ای از بیش از 12000 مرکز تست مجاز Certiport در سراسر جهان ارائه می‌شود.
  • The Continents States University با نامگذاری جایزه برنز به عنوان مدرسه دوستانه نظامی آمریکا برای خدمت به ارتش و کهنه سربازان ایالات متحده شناخته شده است. منابع داده عمومی و یک نظرسنجی خصوصی برای ارزیابی The Continents States University و سایر موسسات دریافت کننده جوایز مدارس دوستانه نظامی استفاده شد. در نظرسنجی انجام شده در سال های 2022-2023، بیش از 1800 مدرسه شرکت کردند. جوایز طلا، نقره و برنز به 665 مدرسه داده شد. دویست و هشتاد و دو نفر به دلیل روش‌های نوآورانه، نتایج چشمگیر و ابتکارات موفق، برای وضعیت جایزه طلا انتخاب شدند.

اعتبارسنجی

189936_Accreditation.jpg

مکان ها

  • St. Louis

    Lindell Boulevard,4625, 63108, St. Louis

سوالات