Keystone logo
© Eva Dang
The College of Central London

The College of Central London

The College of Central London

مقدمه

خوش آمدید به The College of Central London

واجد شرایط برای به دست آوردن شناخت و احترام ضروری است. دانش آموزان از بریتانیا، اتحادیه اروپا و از سراسر جهان می خواهند در لندن تحصیل کنند و فلسفه ما این است که استانداردهای بالای تدریس را در محیطی که پیشرفت تحصیلی همراه با رشد فردی را تحریک می کند، در حالی که تجربه زندگی و فرهنگ یک شهر پر جنب و جوش را فراهم می کند. دوره درست را برای شما پیدا کرده و در طول زمان خود در دانشکده تحصیل کنید. دانش آموزان باید به مدت 18 سال یا بیشتر اعتراض کنند.

 • دوره های تجاری، کامپیوتری، لجستیک، حمل و نقل و مدیریت (کلاس درس روز و عصر / دور / آنلاین / یادگیری ترکیبی)
  • تجارت پیشرفته - Pearson BTEC Level 3 (QCF) - (مسیر سریع)
  • HNC Business - Pearson BTEC Level 4 (RQF)
  • HND Business - Pearson BTEC Level 5 (RQF)
  • لجستیک و حمل و نقل - ABMA Level 4 (غیرمجاز)
  • لجستیک و حمل و نقل - ABMA سطح 5 (غیرمجاز)
  • مدیریت امکانات - BIFM سطح 3
  • مدیریت امکانات - BIFM سطح 4
  • مدیریت امکانات - BIFM سطح 5
  • مدیریت امکانات - BIFM سطح 6
  • Pearson BTEC Level 4 HND Computing (RQF)
  • Pearson BTEC Level 5 HND Computing (RQF)
  • انگلیسی برای اهداف خاص
  • مدیریت استراتژیک EDSML و رهبری- BTEC سطح 7 (QCF)

معلمان در رشته های مربوطه واجد شرایط هستند برخی از بهترین کالج های خصوصی در لندن هستند. ما یکی از آنها هستیم.

معلمان بزرگ

کارکنان عمومی و معلمان کالج برای مدارک و تجربه عملی خود را انتخاب می کنند تا کالج بتواند کیفیت خوب، آموزش مبتنی بر کلاس درس ارائه دهد. ما در میان کسانی که درس خاصی را می گذرانند، میزان موفقیت بسیار خوبی دارند. کلاس ها به اندازه کافی کوچک هستند تا معلمان بتوانند به دانش آموزان به عنوان افراد و به اندازه کافی بزرگ برای ایجاد فضای پر جنب و جوش ارتباط برقرار کنند.

هزینه های مقرون به صرفه و فرصت های مالی

به عنوان یک کالج خصوصی ما می توانیم ساختار هزینه های خودمان را کنترل کنیم و همیشه هدف ما ارائه آموزش عالی کالج در هزینه های مقرون به صرفه است. با کنترل هزینه های خودمان، ما قصد داریم دانش آموزان را در زمان انتخاب ما به عنوان جایگاه یادگیری برای پول ارزش گذاری کنیم.

The College of Central London 'توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا برای تحصیلات تکمیلی مستقل و عالی تأیید شده است.

تغییرات اخیر در سیاست های دولت در زمینه تامین مالی تحصیلات در انگلستان، فرصت های ویژه ای را در قالب وام های حرفه ای و حرفه ای برای دانش آموزان از انگلستان و اروپا به دنبال تحصیلات دانشگاهی و دانشگاهی به ارمغان آورده است. لطفا توجه داشته باشید که این اطلاعات مواد بازاریابی نیستند، بنابراین شما باید از طریق کالج یا از وب سایت Directgov درخواست سوالات خاصی را انجام دهید.

دانش آموزان بین المللی

دانش آموزان از سراسر جهان و همچنین از سراسر انگلستان و اتحادیه اروپا آمده است. دانش آموزان بریتانیایی و اتحادیه اروپا اکثریت برادری دانش آموز را تشکیل می دهند، به یک جامعه دانشجویی غنی و متنوع اضافه می کنند. دانشجویان بین المللی ممکن است محدود به دلیل محدودیت ویزای انگلستان باشد، بنابراین ممکن است از گزینه های یادگیری از راه دور استفاده شود.

همه ی دانش آموزان

ما تورهای هدایت شده را به مکان های ویژه ای مانند پارلمان، دادگاه های قانون و بورس اوراق بهادار ترتیب می دهیم. بازدیدکنندگان سایت قبلا به ستاد آسمان، ساختمان لویدز و آرشیو ملی مراجعه کرده بودند. گشت و گذار به متخصصان دیگر، جابجایی بالتیک، اسکله Tilbury را می دهد.

امکانات در کالج شامل مناطقی است که دانش آموزان می توانند در طول ساعات فراغت خود در یک طبقه برافروختگی در طبقه پنجم تحصیل یا استراحت کنند. یک نقطه چای در طبقه سوم وجود دارد. تسهیلات کتابخانۀ خبری نیز در دسترس است و دانش آموزان ممکن است کتاب هایی را برای تحصیل در خانه بپردازند.

محل

این کالج در ناحیه شهر، مرکز مالی شهر لندن در نزدیکی برج برجسته Bridgest و نه از ایستگاه های زیردریایی Tower Hill و Tower Gateway واقع شده است.

امکانات

امکانات کالج شامل مناطقی است که دانش آموزان می توانند در طول ساعات فراغت و نقاط چای تحصیل یا استراحت داشته باشند و در آنجا تنقلات، نوشیدنی های گرم و نوشیدنی های نرم افزاری در دسترس باشند. دانش آموزان به اینترنت و اتصالات Wi-Fi دسترسی دارند. تسهیلات کتابخانه ای در دسترس است و دانشجویان می توانند کتاب های خود را برای تحصیل در خانه بپردازند.

یک کلمه از سرپرست

ما در حال کمک به دانش آموزان برای مشکلی است که در طول تحصیلاتشان بوجود می آیند و هدف ایجاد روابط قوی با دانش آموزان ما برای تشویق و حفظ محیطی دلپذیر است. بسیاری از دانش آموزان ما سال بعد را به دنبال یکی دیگر از دوره بازگشت. بسیاری دیگر دوستان و روابط خود را برای مطالعه با ما توصیه می کنند.

من منتظر ملاقات شما هستم وقتی که تصمیم گرفتید در The College of Central London

من منتظر ملاقات شما هستم وقتی تصمیم می گیرید که در The College of Central London .

با احترام به همه شما!

نیکلاس کایلیدز، مدیر

بیانیه مأموریت

ماموریت ما ارائه مهارت ها و دانش لازم برای کمک به زبان آموزان در دستیابی به موفقیت تحصیلی است که آنها را قادر می سازد تا فرصت های شغلی با پتانسیل درآمد خوب کسب کنند. دوره های ما بر اساس اصول عملی است و مربوط به الزامات کارفرمایان است. آنها همچنین طراحی شده اند تا دانش آموزان را برای دانشگاه واجد شرایط بدانند. دوره های ارائه شده دارای موقعیت عالی و حرفه ای شناخته شده هستند.

بررسیهای ما را بخوانید:

 • گوگل: https://tinyurl.com/y8paf9gg
 • اسکات: https://tinyurl.com/y9p7p6sr
 • پیام های خبری: https://tinyurl.com/y9s6su7b/
Aerial view on thames and london city
London, the UK. Red bus in motion and Big Ben, the Palace of Westminster. The icons of England in vintage, retro style

مکان ها

مکان ها
 • London

  The College of Central London Ltd, Tower Bridge Business Centre, 46-48 East Smithfield, E1W 1AW, London

  سوالات