Keystone logo
The Chinese University of Hong Kong, Faculty of Business Administration

The Chinese University of Hong Kong, Faculty of Business Administration

مقدمه

دانشکده مدیریت بازرگانی در دانشگاه چینی هنگ کنگ پیشگام در آموزش کسب و کار در هنگ کنگ است. برای بیش از 40 سال، ما بیش از 12000 دانشجوی کارشناسی و بیش از 5000 فارغ التحصیل MBA را پرورش داده ایم، که اکنون رهبران و کارآفرینان تجاری بسیار موفقی هستند و موقعیت های مدیریتی برجسته ای در شرکت های داخلی و بین المللی دارند.

با اصرار سازش ناپذیر بر کیفیت و نوآوری، ما همچنان به تقویت جایگاه خود به عنوان یکی از مدارس تجاری پیشرو در آسیا ادامه می دهیم. ما به عنوان اولین تامین کننده استعدادهای مدیریتی و تجاری برای جامعه، در به روز رسانی مستمر برنامه های خود و پیش بردن مرزهای پژوهش و بورس هوشیار هستیم.

با پیروی از این دستورالعمل ها، ما تلاش کرده ایم تا به رسمیت بین المللی دست یابیم. به عنوان مثال، برنامه MBA ما در سال 2010 توسط فایننشال تایمز در رتبه 28 برتر جهان قرار گرفت. برنامه EMBA ما نیز در اکتبر 2009 توسط فایننشال تایمز در رتبه 19 برتر جهان قرار گرفت.

به عنوان رهبر آموزش کسب و کار در هنگ کنگ، ما به ارائه آموزش های تجاری در سطح جهانی ادامه خواهیم داد و توانایی کسب و کارهای آسیایی را برای رویارویی با چالش های پیش رو تقویت خواهیم کرد.

مأموریت

ما رهبران تجارت جهانی را با بینش چین، رهبران تجاری چینی با ذهنیت جهانی پرورش می دهیم.»

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Hong Kong

  Faculty of Business Administration Leung Kau Kui Building, The Chinese University of Hong Kong, Shatin, New Territories, Hong Kong SAR , , Hong Kong

  • Hefei

   Hefei, چین

   سوالات