Keystone logo
The Catholic University In Ružomberok

The Catholic University In Ružomberok

The Catholic University In Ružomberok

مقدمه

دانشگاه کاتولیک در Ruzomberok

دانشگاه کاتولیک در Ruzomberok، اسلواکی یک دانشگاه عمومی است که متشکل از چهار دانشکده (دانشکده هنر و نامه، دانشکده تربیت، دانشکده الهیات و دانشکده بهداشت) است. این دانشگاه آموزش عالی با توجه به رویکرد فردی در یک دانشگاه مدرن ارائه می دهد. دانشکده هنر و نامه از زمان تأسیس آن بخشی از دانشگاه بوده است. این برنامه های آموزشی جذاب را در زمینه علوم انسانی، تاریخی، اجتماعی و رفتاری ارائه می دهد.

آموزش انعطاف پذیر و با کیفیت بالا

هر دو دانشگاه و دانشکده هنر و نامه آن ها به طور مداوم برای بهبود کیفیت آموزش و تحقیقات تلاش می کنند. موفقیت این تلاش بارها تأیید شده توسط نظرات دانش آموزان و با ارزیابی یک رتبه بندی مستقل و رتبه بندی آژانس ARRA مستقل است. با توجه به آخرین ارزیابی منتشر شده از تمام دانشکده های دانشگاه در اسلواکی توسط آژانس ARRA، دانشکده هنر و نامه های دانشگاه کاتولیک در رووزمبرک دومین است و از میان تمام دانشکده های هنر و نامه ها، کمترین نسبت فارغ التحصیلان بیکار. دانشجویان طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی ارائه می دهند و می توانند از دوره های مختلف در مورد موضوعات تا به امروز انتخاب شوند. علاوه بر این، دانش آموزان قادر به شرکت در مبادلات در برخی از دانشگاه های شریک ما در خارج از کشور هستند.

رشد شخصی

دانشگاه از رشد شخصی دانشجویان حمایت می کند. علاوه بر تعلیم و تربیه، فرصت های فراوانی برای یادگیری مهارت های مفید، ملاقات با افراد جالب و فعالیت های اضافی مانند رسانه های دانشجویی (مجله دانشجویی، ایستگاه رادیو و تلویزیون)، گروه تئاتر دانشگاه، شرکت رقص عامیانه و فعالیت های ورزشی ارائه می دهد.

رویکرد فردی و فضای خانواده مانند

دانشآموزان هنر و نامه، دانشآموزان یکدیگر و اساتیدشان را میشناسند. به طور مثال رویدادهای منظم برای کمک به آنها برای دیدار، به عنوان مثال، روز خوش آمدی غیررسمی برای دانشجویان سال اول، احزاب اداری، مراسم کریسمس، سفرهای زمستانی و غیره. معمولا آموزش در گروه های کوچکتر انجام می شود؛ بنابراین، دانش آموزان قادر به پیشرفت سریعتر هستند.

دانشگاه تا به امروز

محوطه دانشگاه یکی از مدرن ترین در اسلواکی است. این دانشگاه تحت سلطه یک کتابخانه دانشگاهی جدید است، اما همچنین کلاس های مجهز و خوابگاه مدرن وجود دارد. تمام امکانات مهم در نزدیکی ساختمان اصلی دانشگاه واقع شده است. بنابراین، دانش آموزان قادر به صرف تمام روز (در کلاس های دانشگاهی، تحصیل در کتابخانه، داشتن قهوه در یکی از کافه یا ناهار خوری در پذیرایی در دانشگاه) در محوطه دانشگاه می باشند.

منطقه جذاب

دانشکده هنر و نامه در شمال اسلواکی در رووزمبرک واقع شده است. منطقه فراهم می کند طیف گسترده ای از امکانات برای فعالیت های اوقات فراغت لذت بخش، به عنوان آن را فراهم می کند بسیاری از فرصت برای آرامش و سرگرمی. بازدید کنندگان گردشگر گرا تحت تاثیر محیط های منظره کوهستانی قرار می گیرند که مناسب برای مسافران آخر هفته و همچنین کوهنوردان با تجربه است. در این نزدیکی هست، یک کوه از Nizke Tatry، Velka Fatra و همچنین Chocske Vrchy وجود دارد که مردم می توانند برای افزایش گوناگون دچار مشکل شوند. Ruzomberok فرصت های مختلفی برای فعالیت های مختلف ورزشی ارائه می دهد. پارک خانوادگی اسکی و دوچرخه Malino Brdo ارائه می دهد خدمات عالی برای طرفداران ورزش زمستان، گردشگران و کسانی که علاقه مند به دوچرخه سواری کوهستان دوچرخه سواری. استخرهای گرانقیمت جذاب مانند Besenova و Lucky، که در تمام طول سال فعالیت دارند، فقط چند کیلومتر دور از رودومبرک هستند.

پشتیبانی دانشجویان بین المللی

در دانشکده، دانشجویان بین المللی به طور عمده از اوکراین، لهستان و جمهوری چک هستند که با مسائل عملی خود مانند مجوز اقامت و غیره ارائه می شوند. دانشجویان بین المللی دوره هایی برای یادگیری زبان اسلواکی ارائه می دهند. از آنجاییکه زبانهای اسلاوی بسیار شبیه به هم هستند، این دانش آموزان معمولا به سرعت در فرآیند آموزش و پرورش حرکت می کنند. افزون بر این، اگر دانش آموزان به تحصیل در زبان انگلیسی یا آلمانی ترجیح می دهند فرایند انطباق را آسان تر کنند، در این صورت بیشتر کلاس های آنها به زبان انگلیسی یا آلمانی است.

هزینه های زندگی معقول

دانشجویانی که از کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا کشورهای اروپایی مانند اوکراین، بلاروس، صربستان و غیره هستند، هزینه تحصیل برای تحصیل خود را پرداخت نمی کنند. هزینه اقامت در خوابگاه دانشجویان از 70 تا 140 یورو در هر ماه بر اساس تعداد تخت (دانشجویان اقامت) در اتاق است. بنابراین، کل هزینه های زندگی برای یک دانش آموز در Ruzomberok ممکن است در حدود 350 یورو در ماه باشد. علاوه بر این، بهترین دانشجویان بورس تحصیلی سخاوتمندانه دریافت می کنند و فرصت های شغلی شغلی در این منطقه توریستی بسیار زیاد است.

مکان ها

 • Ružomberok

  Nám. A. Hlinku 1159/60, 034 01 Ružomberok, Slovakia, , Ružomberok

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات