Keystone logo
The American College of the Mediterranean

The American College of the Mediterranean

The American College of the Mediterranean

مقدمه

The American College of the Mediterranean

کالج آمریکایی مدیترانه (ACM) یک کالج ایالات متحده در ایکس آن پروونس، فرانسه است. ACM پیشرو در آموزش بین المللی است و آموزش به سبک آمریکایی را با تمرکز جهانی ارائه می دهد. ACM تلاش می کند تا از طریق مطالعه تاریخ اروپا و مدیترانه، زبان ها، فرهنگ ها و مسائل معاصر، تعالی را در آموزش بین المللی ارائه دهد، آگاهی بین فرهنگی را الهام بخشد و دانش آموزان را برای موفقیت در یک جامعه جهانی آماده کند. این کار را از طریق ترکیبی منحصربه‌فرد از دوره‌ها، دوره‌های کارآموزی، برنامه‌های درسی انجام می‌دهد که با هم ترکیب می‌شوند تا برنامه‌های مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد به سبک آمریکایی را در یک محیط بین‌المللی و بین‌فرهنگی ایجاد کنند.

تمایزات ACM عبارتند از:

 • یک موسسه آموزش عالی به سبک آمریکایی با وضعیت غیرانتفاعی ایالات متحده و فرانسه
 • در ابتدابه عنوان مؤسسه آموزش عالی توسط هیئت رئیسه دانشگاه ایالتی نیویورک، به عنوان مؤسسه دانشگاه های آمریکایی با سابقه ای غنی که به سال 1957 بازمی گردد، طراحی شد.
 • به عنوان یک موسسه آموزش عالی توسط وزارت فرانسه به عنوان یک موسسه آموزش عالی خصوصی (فرانسوی) و ریاست دانشگاه اکس مارسی شناخته شده است.
 • عضو موسس انجمن کالج‌ها و دانشگاه‌های بین‌المللی آمریکا (AAICU)، به دانشجویان فرصت‌های تحصیل در خارج از کشور را در مکان‌های مختلف عمدتاً در اروپا و شمال آفریقا ارائه می‌دهد.

محل

پردیس ACM در جنوب فرانسه، در شهر جذاب و پر جنب و جوش Aix-en-Provence است. ایکس…

 • یک شهر دانشگاهی با بیش از 40000 دانشجو
 • یک مرکز حقوقی و دانشگاهی، محل دادگاه استیناف جنوب فرانسه
 • زادگاه پل سزان، نقاش پست امپرسیونیست، که موضوعش اغلب کوه باشکوه سنت ویکتوربود.
 • شهرت به‌خاطر فواره‌های فراوان و کافه‌های Cours Mirabeau
 • 25 دقیقه از فرودگاه مارسی پروونس
 • 15 دقیقه تا ایستگاه قطار گلوله Aix TGV

برنامه ها

ACM برنامه های لیسانس و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که ماهیت سایت خاص دارند و بر هنر، تجارت، علوم انسانی و علوم اجتماعی تمرکز دارند.

ACM بر اساس اعداد

 • نسبت دانش آموز به معلم 12:1
 • 10 دانش آموز میانگین کلاس است
 • 45 درصد اساتید تمام وقت هستند
 • 95 درصد از اعضای هیئت علمی ACM دارای مدرک دکترا یا مدرک پایانی در رشته خود هستند

با ACM، شما این فرصت را دارید که در موارد زیر شرکت کنید:

مدرک به سبک آمریکایی در فرانسه

The American College of the Mediterranean (ACM) در شهر جذاب و پر جنب و جوش Aix-en-Provence، یک شهر دانشگاهی با بیش از 40000 دانشجو، آموزش به سبک آمریکایی را ارائه می دهد. با داشتن چندین رشته و خرده تحصیلی برای انتخاب، از جمله گزینه ای برای طراحی خود یک رشته تحصیلی و برنامه درسی اصلی که مختص منطقه مدیترانه است، دانش آموزان این فرصت را دارند تا خود را در فرهنگ جدید غوطه ور کنند و با تأثیرگذاری بالا بیاموزند. ، روش تجربی

آموزش دوره به زبان انگلیسی

همه دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند، به غیر از دوره های زبان فرانسه، اسپانیایی یا عربی در تمام سطوح. فرصت هایی برای بهبود به ویژه مهارت های فرانسوی شما در خارج از کلاس نیز در دسترس است، از جمله زندگی با خانواده میزبان، برنامه شریک زبان ACM، و مطالعات میدانی دوره.

هزینه آگاهانه

به عنوان یک موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی، ACM بر مقرون به صرفه نگه داشتن هزینه های خود تمرکز دارد. در حالی که بورسیه ها و کمک های مالی برای دانشجویان واجد شرایط در دسترس است، هدف ما پایین نگه داشتن هزینه ها از همان ابتدا است.

گزینه انتقال

اگر نمی توانید مدرک کارشناسی خود را با ACM شروع کنید، این فرصت را دارید که آن را با ما تکمیل کنید. ACM از دانشجویان انتقالی استقبال می کند تا برای برنامه لیسانس هنر ما که حداقل یک ترم کالج را گذرانده اند و حداقل معدل 2.5 را حفظ کرده اند، درخواست دهند.

تجربه کاری بین المللی

شبکه کارآموزی قوی ACM به شما این امکان را می دهد که در حین تکمیل مدرک، تجربه کاری بین المللی کسب کنید و شما را با مخاطبین مهم بین المللی آشنا می کند. با مراجعه به صفحه وب کارآموزی،درباره فرصت های کارآموزی بیشتر بیاموزید و ببینید ACM کارآموزان قبلی را در کجا قرار داده است.

مهارت های بازاری

با مدرک تحصیلی شما از ACM، مهارت های پیشرفته و تجربیات منحصر به فرد شما باعث افزایش توسعه در شایستگی های بین المللی و بین فرهنگی مهم می شود. فارغ التحصیلان ACM در حال حاضر شاهد اجرای این مزایا پس از فارغ التحصیلی هستند، زیرا بسیاری از آنها به مدارس تحصیلات تکمیلی سختگیرانه از جمله دانشگاه کلمبیا و دانشکده انستیتوی هنر شیکاگو رفته اند، در حالی که دیگران از مدرک ACM خود استفاده کرده و مشاغل سطح بالا را با چنین مواردی به دست آورده اند. تأسیساتی به عنوان برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد و قانونگذاری ایالت واشنگتن.

مکان ها

 • Aix-en-Provence

  27, place de l’Université, 13604, Aix-en-Provence

  سوالات