Keystone logo
© Eva Dang
The Aga Khan University’s Institute for the Study of Muslim Civilisations

The Aga Khan University’s Institute for the Study of Muslim Civilisations

The Aga Khan University’s Institute for the Study of Muslim Civilisations

مقدمه

درباره ISMC

ISMC در سال 2002 تاسیس شد ، به دنبال اشغال فضای خالی در گفتمان در مورد جهان اسلام با ترویج بورس تحصیلی که چشم اندازهای جدیدی را در جوامع مسلمان باز می کند. ما موضوعات اساسی مانند سنت و مدرنیته ، دین و دولت ، تکثرگرایی و وحدت و ماهیت جامعه را در دوره ای از ارتباط و تغییر جهانی در نظر می گیریم.

وظیفه ما رسیدگی به چالشهای اساسی شرایط انسانی است زیرا در جوامع متنوع جهان اسلام و کشورهای مختلف آن بیان می شود.

لندن با طعم بین المللی خود ، مکان ایده آل را برای مؤسسه ارائه می دهد. صحنه های فرهنگی عالی ، تاریخی و معاصر. هنرهای شکوفا و جوامع دانشگاهی؛ و به عنوان شهری که در آن آزادی اندیشه و بیان تشویق می شود.

اهداف ما

 • بررسی سیستمهای تفکر اخلاقی و اخلاقی ، ساختارهای حاکمیت و زندگی عمومی و بیانهای هنری و خلاقانه به همه اشکال.
 • ایجاد فرصت های تعامل بین دانشگاهیان و سایر متخصصان به منظور تعمیق درک مسائل مربوط به زندگی عمومی بر جوامع مسلمان.

ده دلیل برای انتخاب ISMC

 1. یک مدرک منحصر به فرد سه ترم که طی آن فرصتی برای یادگیری یک زبان و درک عمیق از فرهنگ های مسلمان به شما داده می شود.
 2. اقامت اختصاصی در فاصله دو دقیقه ای از دانشگاه.
 3. با دانشگاهیان متخصص ما معماری ، ادبیات ، دین ، تاریخ ، هنر ، سیاست ، حقوق و موارد دیگر را در زمینه های مسلمانان جستجو کنید.
 4. مطالعه در مرکز آقاخان ساخته شده با هدف مجموعه ای از باغها ، حیاط ها و تراس های اسلامی.
 5. وقت خود را در یکی از متنوع ترین شهرهای جهان بگذرانید. دیدن بسیاری از تجارب و بینش های فرهنگی لندن ، مناظر و لذت بردن از آن را مشاهده می کنید.
 6. کتابخانه آقاخان فضایی اختصاصی است که بیش از دو طبقه دارد و روی تراس یادگیری باز می شود.
 7. گزینه ای برای گذراندن یک ماه در خارج از کشور در یک دوره غوطه وری زبان در یک کشور عربی یا فارسی زبان.
 8. با سفرهای سازمان یافته در انگلیس و فعالیت های محلی ، از زندگی اجتماعی پر جنب و جوش لذت ببرید.
 9. در بسیاری از برنامه های سازماندهی شده توسط ISMC و همچنین دانشگاه های اطراف از جمله SOAS ، Birkbeck و UCL شرکت کنید.
 10. ردپای فارغ التحصیلان ما را در زمینه تحصیلات دکتری یا فرصت های شغلی در سراسر جهان دنبال کنید.

بعد از ISMC

فارغ التحصیلان ما یک گروه متنوع هستند و اکنون مشاغل روزنامه نگاری ، تدریس و مشاوره در زمینه تجارت را دنبال می کنند ، در سازمان هایی از جمله صلیب سرخ ، بی بی سی ، مسلمین کمک و بانک جهانی مشغول به کار هستند. علاوه بر این ، تعدادی از فارغ التحصیلان ISMC اکنون برای شبکه توسعه آقاخان مشغول به کار هستند ، و در اهداف توسعه آن در پروژه هایی در سراسر جهان مشارکت می کنند.

برخی از فارغ التحصیلان تحصیلات بعدی را دنبال می کنند و در مؤسساتی از جمله دانشگاه آکسفورد ، دانشگاه ویکتوریا ، دانشگاه هاروارد و دانشگاه پرینستون ورود کرده اند. بسیاری به دنبال تحصیل در دانشگاه هستند و در دانشگاه تدریس می کنند و تحقیقات خود را در زمینه های خاصی از تخصص ادامه می دهند.

برنامه کارشناسی ارشد ISMC یک مدرک دانشگاهی جهانی است که بسیاری از مسیرهای مختلف شغلی را باز می کند. فارغ التحصیلان ما کار و تحصیل در سراسر جهان از جمله تونس ، کویت ، کانادا ، پاکستان و انگلیس را انجام می دهند.

درباره دانشگاه آقاخان

دانشگاه آقاخان (AKU) که در سال 1983 تأسیس شده است یک هیبرید بی نظیر است: موسسه ای از تعالی دانشگاهی که عامل توسعه اجتماعی نیز هست این دانشگاه دارای پردیس ها و برنامه هایی در جنوب آسیا ، اروپا و آفریقا است.

دانشگاه بر روی اصول اصلی تأثیر ، کیفیت ، ارتباط و دسترسی فعالیت می کند و دانشجویان خود را برای رهبری تغییر در جوامع خود و پیشرفت در اقتصاد جهانی آماده می کند. این دانشگاه از طریق سیاست سختگیرانه پذیرش و برنامه های کمک های مالی حساس به نیازهای ما ، به امیدوارترین رهبران و متفکران فردا فرصتی برای خدمت و مهارت هایی برای کمک به جوامع برای حل چالش های مهم خود ارائه می دهد.

دانشگاه آقاخان در لندن یکی از اعضای محله دانش است که مشارکت برخی از سازمانهای دانشگاهی ، فرهنگی ، پژوهشی ، علمی و رسانه ای 90 و در حال رشد است. این سازمان ها به طور جدی در پیشرفت و نشر دانش مشغول هستند و در شعاع یک مایلی کینگ کراس قرار دارند. این دانشگاه ها شامل دانشگاه لندن ، گوگل ، انستیتوی کریک و گاردین می شوند.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • London

  The Aga Khan University (International) UK 210 Euston Road, NW1 2DA, London

  سوالات