Keystone logo
Tezukayama University

Tezukayama University

Tezukayama University

مقدمه

از زمان تاسیس در سال 1964 ، Tezukayama University تلاش خود را صرف آموزش هایی کرده است که به شخصیت دانشجویان احترام بگذارد و به شکوفایی آنها کمک کند. روحیه تأسیس دانشگاه به امروز منتقل شده است. این دانشگاه آموزش متمایزی را در شش دانشکده و 9 بخش ارائه می دهد که توسط موضوعات زیر پشتیبانی می شود: تعالی در آموزش ؛ پشتیبانی جامع علمی و غیرآکادمیک از دانشجویان ؛ گشودگی برای جامعه محلی و بین المللی و بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد.

علاوه بر آموزش خاص ارائه شده توسط هر دانشکده ، این دانشگاه با جامعه محلی هماهنگی می کند تا یک رابطه سودمند متقابل بین دانشجویان و جامعه ایجاد کند. با جذب تخصص جامعه محلی ، یک دانش آموز تجربه ارزشمندی کسب می کند. در عین حال ، جامعه با استفاده بهینه از تخصص خود و کمک به تولید دانشجوی فارغ التحصیل که به جامعه کمک خواهد کرد ، به کسب سود می پردازد. ما در تلاشیم تا دانشگاهی باشیم که به روی جامعه باز باشد و به جامعه کمک کند.

یکی دیگر از ویژگی های اصلی دانشگاه پشتیبانی متمرکز برای شکار شغل ، در قالب ابتکاراتی مانند "کارآموزی مبتنی بر گزارش مبتنی بر مصاحبه" و سمینارهای خانواده Tezukayama (TF) است - دوره دوم توسط شبکه ای متشکل از والدین دانش آموزان ، دانش آموختگان و والدین دانش آموختگان.

Tezukayama University برای پشتیبانی از خدمات آموزشی با کیفیت بالا و کیزونا پر است.

مکان ها

  • Nara

    Nara, ژاپن

    برنامه ها

    سوالات