Keystone logo
Texas A&M University Kingsville Dick and Mary Lewis Kleberg College of Agriculture, Natural Resources and Human Sciences

Texas A&M University Kingsville Dick and Mary Lewis Kleberg College of Agriculture, Natural Resources and Human Sciences

Texas A&M University Kingsville Dick and Mary Lewis Kleberg College of Agriculture, Natural Resources and Human Sciences

مقدمه

دانشگاه A&M Texas-Kingsville از دانشگاه معلمان یا جنبش "مدرسه عادی" که در اوایل دهه 1900 تگزاس و کشور را فرا گرفت ، رشد کرد. این دانشگاه در سال 1917 به ثبت رسیده است اما به دلیل ورود آمریکا به جنگ جهانی اول تا سال 1925 افتتاح نشده است ، این دانشگاه قدیمی ترین موسسه آموزش عالی دولتی مداوم در تگزاس جنوبی است. اندکی پس از شروع زندگی به عنوان کالج معلمان ایالتی تگزاس جنوبی ، نقش آن گسترش یافت و طیف وسیع تری از برنامه ها را پذیرفت. با گسترش مأموریت ، نام آن تغییر کرده است تا دامنه گسترده تری را نشان دهد. اولین تغییر نام آن ، به کالج هنر و صنایع تگزاس ، در سال 1929 انجام شد. در سال 1967 این نام به دانشگاه A&I تگزاس تغییر یافت. این دانشگاه در سال 1989 به عضو سیستم دانشگاه A&M تگزاس درآمد و در سال 1993 نام خود را به دانشگاه A&M Texas-Kingsville تغییر داد تا این عضویت را منعکس کند. عکس تاریخی ایستگاه رادیویی KTAI

Texas A & M-Kingsville بزرگترین دانشگاه جنوب تگزاس است ، با ارائه برنامه ها و مدارک علمی بیشتر ، ایجاد امکانات یادگیری و زندگی بهتر ، تحقیقات بیشتر ، اعطای بورس تحصیلی بیشتر و فارغ التحصیلان موفق تر از هر کالج یا دانشگاه دیگر در منطقه.

Texas A & M-Kingsville به دنبال تهیه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد با کیفیت برای دانشجویان در هر سنی از طریق ترکیبی منطقی از برنامه های آموزش لیبرال و شغلی است. تأکید بر ارائه آموزش به چالش کشیدن فکری منعکس کننده استانداردهای بالای عملکرد علمی است. Texas A & M-Kingsville به خدمت به جمعیت های متنوع قومی و فرهنگی اختصاص یافته است. این دانشگاه به ماموریت خود در زمینه آموزش ، تحقیق و خدمات در جنوب تگزاس برای پیشرفت دانش و توسعه منطقه ای متعهد است.

محل سکونت: این دانشگاه در کینگسویل تاریخی واقع شده است ، شهری دوستانه و امن 25000 نفری که خانه پادشاه افسانه ای رنچ است. Corpus Christi و سواحل آن فقط 40 مایل به شمال شرقی فاصله دارند و مرز با مکزیک 120 مایل به جنوب در Brownsville یا 119 مایل به غرب در Laredo است.

دانش آموزان: بیشتر دانش آموزان تگزاس A & M-Kingsville تقریباً 6357 دانشجو از جنوب تگزاس می آیند ، اما تنوع گسترده ای در جمعیت وجود دارد ، با دانشجویان 40 ایالت و 35 کشور. بدن دانشجویان تقریباً به طور مساوی بین زن و مرد تقسیم شده است. حدود 80 درصد دانشجویان در مقطع کارشناسی هستند. از نظر قومی ، دانشگاه جمعیتی این منطقه را نشان می دهد ، با 69 درصد دانشجویان اسپانیایی زبان ، 15 درصد سفیدپوست و 4 درصد آفریقایی آمریکایی. حدود 7 درصد دانشجویان بین المللی هستند.

دانشکده: تقریباً 71 درصد اعضای هیئت علمی دکترای تخصصی دارند.

نسبت دانشجو / استاد: نسبت دانشجو / استاد 16 به 1 است.

برنامه افتخارات: کالج افتخارات ما دوره های آموزشی محرک را برای افراد موفق و تمایز ویژه در هنگام شروع ارائه می دهد.

تحقیقات کارشناسی: اعضای هیئت علمی دانشگاه A&M Texas-Kingsville ارزش "تدریس از طریق تحقیق" را تشخیص می دهند و به دانشجویان مقطع کارشناسی فرصت های منحصر به فردی برای درگیر شدن در طیف گسترده ای از پروژه های تحقیقاتی می دهند.

پردیس دانشگاه: پردیس اصلی تقریباً از 250 هکتار و بیش از 80 ساختمان تشکیل شده است. مزرعه دانشگاه از 545 هکتار زمین واقع در نزدیکی دانشگاه تشکیل شده است.

مکان ها

 • Kingsville

  Kingsville, آمریکا

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات