Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Texas A&M University Commerce College of Humanities, Social Sciences & Arts

Texas A&M University Commerce College of Humanities, Social Sciences & Arts

Texas A&M University Commerce College of Humanities, Social Sciences & Arts

مقدمه

کالج انسانی ، علوم اجتماعی و هنرها ...

به نمایندگی از دانشجویان ، کارمندان و اعضای هیئت علمی دانشکده علوم انسانی ، علوم اجتماعی و هنر ، به صفحه اصلی ما خوش آمدید! ما از علاقه شما به دانشگاه و برنامه های ما هیجان زده ایم.

از کلاس های خود در برنامه درسی هسته دانشگاهی ، تا حوزه اصلی تحصیلات انتخابی ، تا تلاش های برجسته چه در داخل و چه در خارج از کلاس سنتی ، شما خود را در دانشگاه ما قرار می دهید. دپارتمانهای دانشکده هر دو حوزه دانش سنتی و نوظهور را نشان می دهند که نه تنها منافع فعلی شما را پشتیبانی می کنند بلکه به شما در کشف و تعریف مناطق جدید غنی سازی نیز کمک می کنند.

شما به عنوان یک دانشجو در کالج ما ، یاد خواهید گرفت که به وضوح و به طور موثر ارتباط برقرار کنید ، مسائل ادبی ، تاریخی ، جامعه شناسی و ژئو سیاسی را درک کنید و از هنرهای تجسمی و نمایشی قدردانی کرده و در آنها مشارکت کنید. به شما فرصت داده می شود تا در رویدادها و نمایش های متنوع فرهنگی و هنری شرکت کنید و در تعالی فکری غرق شوید که تجارب مادام العمر شما را در مسیرهای شخصی و شغلی شکل می دهد.

از هرچه لذت می برید ، فرصتی برای شما فراهم می شود تا در کالج ما شرکت کنید!

خالصانه،

ویلیام اف کوراچینا ، دین

ماموریت دانشکده

این کالج منبع آموزش هنرهای خلاقانه و لیبرال در دانشگاه تجارت و تجارت دانشگاه تگزاس است و در تلاش های خود برای تعالی و چشم انداز جهانی تلاش می کند.

این کالج دانش آموزان را برای برقراری ارتباط واضح و م ،ثر ، درک مسائل ادبی ، تاریخی ، جامعه شناسی و ژئو-سیاسی و قدردانی و مشارکت در هنرهای تجسمی و نمایشی به آنها قدرت می بخشد.

این کالج به دانشجویان ، اساتید ، کارمندان ، فارغ التحصیلان و به طور کلی جامعه - منطقه ای ، ملی و بین المللی - خدمت می کند و در همه فعالیت های خود به دنبال تنوع است.

مکان ها

  • Commerce

    Campbell Street,2200, 75428, Commerce

    سوالات