Keystone logo
Texas A&M University College of Science

Texas A&M University College of Science

مقدمه

در کالج علوم ، چالش ما این است که چیزهای خارق العاده را هر روز درک کنیم ، سپس از این دانش برای تأثیر و بهبود کیفیت زندگی خود استفاده کنیم.

ما به عنوان هسته علمی A&M تگزاس ، ضمن ارائه تحقیقات علمی و تخصص فنی به جهان و آماده سازی دانشجویان خود برای تبدیل شدن به نسل بعدی رهبران علمی ، با ارائه بالاترین کیفیت آموزش علوم به همه گرایش های A&M تگزاس ، افتخار می کنیم.

ما دارای پنج بخش (زیست شناسی ، شیمی ، ریاضیات ، فیزیک و نجوم و آمار) ، یک بخش مشترکاً مدیریت شده (علوم و مهندسی مواد) و 20 مرکز و موسسه و همچنین بسیاری از آزمایشگاه های تخصصی و گروه های تحقیقاتی فعال هستیم.

دانشکده علوم به عنوان منبع اصلی ورود دانشجویان پزشکی ، دامپزشکی ، دندانپزشکی ، دانشکده حقوق از Texas A&M ، یکی از برترین تولید کنندگان ایالت در بین دانشگاه های تگزاس برای برنامه های تحصیلی حرفه ای است. با بیش از 2،600 دانشجوی کارشناسی در کالج ، دانشجویان می توانند یکی از 32 مسیر را دنبال کنند و علاوه بر دسترسی به برنامه ها و تجارب منحصر به فرد که تجربه کارشناسی شما را به عنوان منحصر به فرد تجربه می کنند ، در یکی از هشت خردسال مورد تأیید ما نیز امکان مینور را دارند. یک دانشجوی علوم A&M تگزاس به غیر از سایر کالج های دانشگاه.

مکان ها

  • College Station

    Bizzell Street,400, 77843, College Station

    سوالات