Keystone logo
Texas A&M University College of Liberal Arts

Texas A&M University College of Liberal Arts

Texas A&M University College of Liberal Arts

مقدمه

مانند کالج های مشابه در سراسر کشور ، کالج هنرهای لیبرال در دانشگاه A&M تگزاس نیز یک هدف مهم آموزشی را در تولید دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد کاملاً آماده برای زندگی پرباری که هم از نظر حرفه ای و هم از نظر شخصی انجام می شوند و به پیشرفت جامعه کمک می کنند ، ارائه می دهد. . ما تجربه آموزشی تقریباً هر دانشجوی کارشناسی در A&M تگزاس را لمس می کنیم ، خواه از طریق ارائه برنامه درسی اصلی ، دوره های پیشرفته در رشته های مختلف در رشته های علوم انسانی ، علوم اجتماعی یا خارج از کلاس در تجربیات تحول آفرین مانند تحصیل در خارج از کشور ، تالارهای گفتمان مدنی ، و دسترسی به طیف گسترده ای از شرکای جامعه.

هدف ما تبدیل شدن به یک مدل ملی برای آنچه یک کالج ابتکاری هنرهای لیبرال در یک دانشگاه بزرگ تحقیقاتی عمومی به نظر می رسد ، است. با استفاده از نقاط قوت ما تعهد جدی در امر تدریس ، تحقیق و خدماتی که از هیئت علمی ، کارمندان و دانشجویان قرن بیست و یکم طلب می شود ؛ و به طور کامل پذیرش مشارکتهای مهم کالج ما در آینده A&M تگزاس ، هدف ما نشان دادن نقش مهمی است که آموزش هنرهای لیبرال در آینده بازی می کند.

نکته اصلی در آموزش هنرهای لیبرال ، یادگیری در مورد همه جنبه های شرایط انسانی ، گذشته و حال است. ما نحوه رفتار انسانها در سراسر جهان را مطالعه می کنیم. مغز آنها چگونه کار می کند چگونه آنها در ادبیات ، زبان و عملکرد خود را خلاقانه بیان می کنند. چگونه آنها تصمیم می گیرند چگونه خود را سازماندهی و رفتار می کنند؛ و اینکه چگونه خود و دیگران را می بینند بر اساس این دانش گسترده ، ما توانایی گوش دادن و صحبت با یکدیگر ، پرسیدن س hardالات سخت (از جمله خودمان) ، تحمل ابهام و برقراری ارتباط عمیق در نوشتن و گفتن را داریم. ما یاد می گیریم که انتقادی بخوانیم و فکر کنیم و تفکر را از واقعیت تشخیص دهیم.

مکان ها

  • College Station

    Bizzell Street,400, 77843, College Station

    سوالات