Keystone logo
Tennessee State University

Tennessee State University

Tennessee State University

مقدمه

TSU در سال 1912 تأسیس شد ، یک موسسه جامع ، شهری ، آموزشی ، و اعطای زمین در نشویل ، تنسی است. این دانشگاه توسط هفت رئیس ، از جمله دکتر گلندا باسکین گلاور ، که در حال حاضر به عنوان هشتمین رئیس جمهور ما مشغول به خدمت است ، ارائه شده است.

اعتباربخشی SACS

انجمن جنوبی کالج ها و مدارس در سال 1946 به TSU اعتبار دادند. در آگوست 1951 ، هیئت آموزشی ایالت تنسی وضعیت دانشگاه را تأیید کرد. در نتیجه سازماندهی مجدد برنامه آموزشی موسسه ، دانشکده تحصیلات تکمیلی ، دانشکده هنرها و علوم ، مدرسه آموزش و مهندسی ایجاد شد. همچنین مقرر شد بعداً مدارس دیگری در زمینه کشاورزی ، تجارت و اقتصاد خانگی اضافه شود.

وضعیت دانشگاه اعطای زمین

تحت عنوان دانشگاه دولتی کشاورزی و صنعتی تنسی ، این موسسه در آگوست 1958 به وضعیت کامل دانشگاه اعطای زمین رسید. برنامه دانشگاه Land-Grant شامل دانشکده کشاورزی و اقتصاد خانگی ، دانشکده تحصیلات تکمیلی ، بخش توسعه و آموزش مداوم ، و گروه مطالعات هوافضا. مدرسه حرفه های بهداشت متفقین و مدرسه تجارت در سال 1974 ایجاد شد و دانشکده پرستاری در سال 1979 تأسیس شد.

تغییر نام: Tennessee State University

پس از بازنشستگی والتر دیویس به عنوان رئیس جمهور در سال 1968 ، یکی دیگر از فارغ التحصیلان TSU ، اندرو تورنس ، سومین رئیس دانشگاه شد. در دوران تصدی نسبتاً کوتاه وی ، قانونگذار ایالت "کشاورزی و صنعتی" را کنار گذاشت و نام آن را به طور رسمی به Tennessee State University تغییر داد.

ادغام با UT نشویل

هنگامی که فردریک هامفریس رئیس TSU در 1975 شد ، نشویل همچنین محل دومین دانشگاه دولتی چهار ساله بود. دانشگاه تنسی مستقر در ناکس ویل در سال 1947 شروع به ارائه اعتبار اضافی در نشویل کرد و برنامه های خود را در طول دهه 1960 گسترش داد. تا سال 1971 ، به عنوان یک موسسه اعطای مدرک معتبر شناخته شد که مناطق جدیدی را در گوشه خیابان دهم و شارلوت اشغال کرد. اما در سال 1968 ، ریتا سندرز ، یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه TSU ، شکایتی را مطرح کرد که به عنوان Geier v Tennessee معروف شد و مدعی بود که سیستم آموزش عالی دوگانه در تنسی بر اساس نژاد طراحی شده است. در 1 ژوئیه 1979 ، پرونده با حکم دادگاه با ادغام دانشگاه سابق تنسی در نشویل و TSU حل و فصل شد. همفریس به عنوان رئیس جمهور اولین کسی بود که با چالش حفظ تعادل بین نقش TSU به عنوان یکی از برجسته ترین دانشگاههای سیاهپوست آمریکا و وضعیت نوظهور آن به عنوان یک دانشگاه جامع ملی روبرو شد.

پرونده Geier علیه تنسی اما به مدت 32 سال زنده ماند. وزارت دادگستری ایالات متحده و پروفسورهای TSU ری ریچاردسون و H. Coleman McGinnis به عنوان شاکیان مشترک در پرونده ، به ریتا سندرز گایر پیوستند. پس از آنکه برنامه های متعدد به دستور دادگاه پیشرفت نکرد ، همه طرفین به یک رضایت نامه واسطه ای دست یافتند که توسط دادگاه در 4 ژانویه 2001 صادر شد.

بهبود سرمایه و پیشرفت

پس از یک سال به عنوان رئیس جمهور موقت ، اوتیس فلوید در سال 1987 پنجمین مدیر اجرایی TSU شد و به پیشرفت دانشگاه ادامه داد و تلاش هایی را آغاز کرد که منجر به آن شد که مجمع عمومی ایالت 112 میلیون دلار بی سابقه برای بهبود سرمایه در سال 1988 ارائه دهد. بر اساس این طرح ، تقریباً همه پردیس ساختمانها بازسازی و هشت تأسیسات جدید از جمله مرکز پردیس فلوید پین ، ساختمان اداری ند مک ورتر ، مرکز اقامت ویلما رودولف و مرکز هنرهای نمایشی ساخته شد.

سپس ، در سال 1990 ، هیئت رئیسه تنسی دکتر فلوید را به عنوان صدراعظم خود منصوب کرد و راه را برای جیمز هفنر به عنوان ششمین رئیس TSU در سال 1991 باز کرد. هفنر بر پیشرفت های بیشتر در امکانات دانشگاه نظارت کرد و رشد ثبت نام را به بالاترین سطح از 9100 رساند. دانش آموزان. ایستگاه تحقیقاتی گیاهان نهال اوتیس فلوید در مک مین ویل در سال 1996 اختصاص داده شد و در 1999 ، محققان مرکز علوم فضایی خودکار TSU اولین کسانی بودند که سیاره ای خارج از منظومه شمسی ما کشف کردند.

ملوین ن. جانسون در ژوئن 2005 هفتمین رئیس دانشگاه شد و در ادامه جلب توجه ملی به دانشگاه با به رسمیت شناختن سواران آزادی 14 ، مشارکت دانشگاه در مجمع پردیس تنسی ، دریافت جوایز ملی برای خدمات و مشارکت عمومی ، م wasثر بود. جایزه 8 میلیون دلاری Race to the High Funds توسط رئیس جمهور گلاور و پت هیرستون رئیس جمهور اوباما ، بازکردن درهای دانشگاه به روی سیل زدگان و مشاغل ، و اخذ طبقه بندی مشارکت جامعه توسط بنیاد کارنگی برای پیشرفت آموزش.

در تاریخ 100 ساله دانشگاه ، دکتر گلندا باسکین گلاور در ژانویه 2013 رئیس جمهور شد و تغییرات خود را برای تأکید بیشتر بر برتری که TSU در سراسر جهان شناخته شده است ، ادامه می دهد.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Nashville

    John A Merritt Boulevard,3500, 37209, Nashville

سوالات