Keystone logo
Temple University College of Liberal Arts

Temple University College of Liberal Arts

Temple University College of Liberal Arts

مقدمه

کالج هنرهای لیبرال دانشگاه تمپل دانشجویان را برای تبدیل شدن به نوآوری در همه زمینه ها ، در همه صنایع آماده می کند. ما متفکرانی خلاق ، متبحر و ریسک پذیر با ذهنیت مدنی ، آگاه جهانی هستیم. ما بیش از 5500 دانشجو در 28 بخش و برنامه داریم که تجربه کالج هنرهای لیبرال متمرکز را در یک دانشگاه برتر تحقیقاتی شهری ارائه می دهند.

بیانیه تنوع ، عدالت و شمول

کالج هنرهای لیبرال نمونه های اصلی از ارزش های متنوع و گوناگون دانشگاه تمپل است: ایجاد و تداوم یک جامعه آموزشی ، یادگیری و تحقیقاتی که نه تنها شامل ، بلکه از آنها استقبال می کند و از تفاوت هایی که بر اساس مذهب ، نژاد ، قومیت ، ملیت ، جنسیت ، هویت جنسیتی ، جنسی ، استقبال می کند ، برخوردار است. جهت گیری ، معلولیت ، وضعیت جانباز ، سن و خانواده / وضعیت تأهل.

این کار زندگی ماست

ما معتقدیم که یک مدرک هنرهای آزاد شما را بیش از یک شغل آماده می کند. ما به شما یاد می دهیم که چگونه با خلاقیت و انتقاد فکر کنید ، مشکلات را حل کنید و هوش اجتماعی را پرورش دهید. دانشجویان ما در کلاس های سبک سمینار یاد می گیرند ، با دانشکده های برنده جایزه تحقیق می کنند و از طریق کارآموزی ، برنامه های تحصیل در خارج از کشور و فرصت های خدمات اجتماعی تجربه واقعی را به دست می آورند.

شما بر مهارت های مهم تسلط خواهید یافت و با توانایی نوشتن ، استدلال ، تجزیه و تحلیل ، محوری و درگیری جسورانه با دنیای اطراف خود وارد نیروی کار خواهید شد. به همین دلیل فارغ التحصیلان ما دارای مهارت ها و استعدادهای اساسی هستند که کارفرمایان برای آنها ارزش قائل هستند: تفکر انتقادی ، خلاقیت و اعتماد به نفس.

اعلامیه خود را در یک شهر بزرگ اعلام کنید

ما 35 رشته ، 36 خردسال ، 15 مدرک کارشناسی ارشد ، 13 برنامه دکترا و امکانات بی پایان فیلادلفیا را ارائه می دهیم.

دانشگاه تمپل در مرکز این اقدام قرار دارد.

شما این فرصت بی نظیر را دارید که همزمان با تحصیل در کلاس جهانی ، فیلادلفیا را کلاس خود کنید. هیچ چیز شهر عشق برادرانه ارائه نمی دهد. در موزه بارنز و موزه هنر فیلادلفیا گشت و گذار کنید. نمایش در مرکز کیمل را ببینید. یک بازی Eagles را در Linc بگیرید. غذای باورنکردنی را میل کنید - از شیرینی های پنیر گرفته تا دونات گرفته تا غذاهای محلی و نژادی منحط.

مکان ها

  • Philadelphia

    West Berks Street,1114, 19122, Philadelphia

    سوالات