Keystone logo
Umeå University - Faculty of Science and Technology

Umeå University - Faculty of Science and Technology

Umeå University - Faculty of Science and Technology

مقدمه

دانشگاه Umeå در سال 1965 تأسیس شد و پنجمین دانشگاه قدیمی سوئد است. امروزه ما حضور قوی بین المللی و چند فرهنگی با دانش آموزان، معلمان و محققان از سراسر جهان داریم. به عنوان یکی از برجسته ترین دانشگاه های جامعۀ کشور، ما با شور و شوق، خلاقیت و ایده های تازه زندگی می کنیم.

ما دائما در تلاشیم که یکی از اسکاندیناوی ها و بهترین محیط های اروپا برای تحصیل ، تحقیق و تعامل با جامعه باشد که با چالش های جامعه جهانی رو به رو است.

پردیس های ما

دانشگاه Umeå Umeå پردیس اصلی است و پس از مدل پردیس آمریكا الگو می شود. در نتیجه، تقریبا تمام دوره ها و برنامه هایی که در انگلیس تدریس می شوند در Campus Umeå یا در بیمارستان دانشگاه مجاور قرار می گیرند.

دانشگاه Umeå

در واقع دو دانشگاه در Umeå، بزرگترین شهر در شمال سوئد وجود دارد. پردیس Umeå مرکز اصلی و مرکز کانونی دانشگاه Umeå است و اکثریت قریب به اتفاق این دوره ها و برنامه ها در ساختمان ها و امکانات بسیاری از آن برگزار می شود. کتابخانه دانشگاه با 1.2 میلیون جلد و Universum، مرکز محوطه دانشگاه با بارها، کافه ها، رستوران ها، کتاب فروشی ها، اتاق های مطالعه دانشجویی و غیره نیز در Campus Umeå

پردیس هنر Umeå

پردیس هنری Umeå (پردیس konstnärligt) - هم اکنون در حال توسعه است - در ضلع شرقی شهر توسط سواحل دیدنی رودخانه Umeated واقع شده است و با فاصله کمی از پردیس Ume short فاصله دارد. این میزبان انستیتوی طراحی Umeå ، آکادمی هنرهای زیبا Umeå و دانشکده معماری Umeå است. HUMlab-X همچنین به همراه Bildmuseet ، موزه هنرهای معاصر و فرهنگ تجسمی دانشگاه Umeå در این پردیس مکانی قرار گرفته است.

آموزش آنلاین

علاوه بر آموزش دانشگاه ، هزاران نفر که در انتخاب گسترده ما از دوره ها و برنامه های آموزش از راه دور ثبت نام کرده اند ، انعطاف پذیری در درجه اول تحصیل در محیط خانه خود را دارند.

ویژگی های پردیس

پردیس های ما

پردیس دانشگاه Umeå پردیس Umeå پردیس اصلی است و از الگوی پردیس آمریکایی الگوبرداری شده است. در نتیجه، تقریباً تمام دوره‌ها و برنامه‌هایی که به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند در پردیس Umeå یا در بیمارستان دانشگاه مجاور برگزار می‌شوند.

پردیس Umeå

در واقع دو پردیس در اومئو، بزرگترین شهر شمال سوئد وجود دارد. پردیس Umeå پردیس اصلی و مرکز کانونی دانشگاه اومئو است و اکثریت قریب به اتفاق دوره ها و برنامه ها در ساختمان ها و امکانات متعدد آن برگزار می شود. کتابخانه دانشگاه با 1.2 میلیون جلد و Universum، مرکز پردیس، با میخانه ها، کافه ها، رستوران ها، کتابفروشی، اتاق های مطالعه دانشجویی و غیره نیز در پردیس Umeå واقع شده اند.

پردیس هنر اومئو

پردیس هنر Umeå (پردیس konstnärligt) - که در حال حاضر در حال توسعه است - در سمت شرقی شهر در کنار سواحل زیبای رودخانه Umeå واقع شده است و در فاصله کوتاهی از پردیس Umeå قرار دارد. میزبان موسسه طراحی اومئو، آکادمی هنرهای زیبای اومئو و دانشکده معماری اومئو است. HUMlab-X همچنین مکانی در این پردیس هنر به همراه Bildmuseet، موزه هنر معاصر و فرهنگ بصری دانشگاه اومئو داده شده است.

آموزش آنلاین

علاوه بر آموزش دانشگاه ، هزاران نفر که در انتخاب گسترده ما از دوره ها و برنامه های آموزش از راه دور ثبت نام کرده اند ، انعطاف پذیری در درجه اول تحصیل در محیط خانه خود را دارند.

    مکان ها

    • Umeå

      Umeå University

      سوالات