Keystone logo
Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

مقدمه

Technische Universität Berlin (TU Berlin) یک دانشگاه بین المللی شناخته شده است که در مرکز پایتخت آلمان قرار دارد. این موسسه در سال 1879 تأسیس شد و یکی از بزرگترین و معتبر ترین موسسات تحقیق و آموزش کشور است.

فارغ التحصیلان دانشگاه و استادان

لیستی از فارغ التحصیلان و استادان دانشگاه شامل انتخابات ملی آکادمیک، دو مدال ملی جایزه ملی علوم و 10 برنده جایزه نوبل است.

صندلی از فناوری فضایی

برنامه تحصیلی MSE توسط صندلی از فناوری فضایی، یکی از شش صندلی از انجمن هواشناسی و فضانوردی در Technische Universität برلین ارائه شده است.

در سال 1963 توسط پروفسور Eugen Sänger تأسیس شد و اولین بخش هوا و فضا در آلمان است. از آن زمان، با موفقیت انجام تحقیقات و آموزش مهندسان سیستم برای صنعت هوافضا، عمدتا تمرکز بر طراحی، عملی عملی و بهره برداری از ماموریت های ماهواره ای کوچک (خانواده TUBSAT و BEESAT) همراه با دانش آموزان.

صندلی از فناوری فضایی همچنین موشک های خود (گروه Aquarius و DECAN) را تولید و راه اندازی می کند و آزمایش های موشکی را انجام می دهد.

از سال 2007 ما همچنین پروژه های مربوط به توسعه و آزمایش رورهای سیاره ای و تکنولوژی عملیات مربوطه را اجرا می کنیم.

فارغ التحصیلان ریاست فناوری فضایی در پست های کلیدی برای صنعت هوافضا در آژانس فضایی اروپا (ESA)، مرکز هوافضایی آلمان (DLR)، Arianespace، دفاع هوایی و فضایی، OHB AG و غیره کار می کنند.

مکان ها

  • Berlin

    Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology Marchstraße 12-14, 10587, Berlin

    برنامه ها

    سوالات