Keystone logo
Technical University Of Cluj-Napoca

Technical University Of Cluj-Napoca

Technical University Of Cluj-Napoca

مقدمه

Technical University Of Cluj-Napoca ، یك "دانشگاه پیشرفته تحقیق و آموزش" است كه با نشان شماره 5262/5 سپتامبر 2011 وزارت آموزش ملی اعطا شده است ، امروزه یك م educationalسسه آموزش عالی است كه هم دارای سنت و هم از نظر ملی و بین المللی شناخته شده است.

Technical University Of Cluj-Napoca شامل دوازده دانشکده در دو مرکز دانشگاهی کلوژ-ناپوکا و بایا ماره و همچنین در مکانهایی مانند Alba-Iulia ، Bistrita ، Satu Mare و Zalau است . این پیشنهاد آموزشی ، منطبق با سیستم بولونیا ، شامل برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا و همچنین برنامه های آموزش مداوم است.

رشته های تحصیلی از مهندسی گرفته تا معماری ، علوم بنیادی ، علوم اجتماعی و انسانی و هنر دارای طیف وسیعی است. همچنین ، در دانشگاه فنی ، گروه آموزش مداوم ، آموزش از راه دور و با فرکانس کاهش یافته فعالیت ها و برنامه های آموزش مداوم ، دوره های تحصیلات تکمیلی ، برنامه ها یا دوره های توسعه حرفه ای مداوم یا بر اساس استانداردهای شغلی را سازماندهی و انجام می دهد.

Technical University Of Cluj-Napoca در مورد مبادله بین المللی ارزشهای علمی است و این روند در بیش از 400 توافق نامه همکاری بین دانشگاه یا تعداد زیادی از تحرکات دانشجویی مشاهده می شود . گشودن به سمت فضای آموزشی و پژوهشی اروپا و جهان از طریق یک روند ثابت بین المللی سازی یکی از اهداف اصلی دانشگاه است.

تحقیق ، همراه با آموزش ، اولویت اصلی Technical University Of Cluj-Napoca . در تمام دانشکده های دانشگاه ساختارهای تحقیقاتی ، از مجموعه ها ، گروه ها و آزمایشگاه ها ، تا مراکز تحقیقاتی و سیستم عامل وجود دارد. عملکرد ارائه شده در محیط اقتصادی - اجتماعی ، دید و همکاری بین المللی و همچنین تازگی علمی و میان رشته ای از ویژگی های محیط تحقیقاتی Technical University Of Cluj-Napoca .

جهت تحقیق باز به سمت اولویت ها و چشم اندازهای جهانی گرایش دارد: از فناوری اطلاعات و ارتباطات گرفته تا انرژی های تجدیدپذیر و بوم شناسی. از ابررسانایی ، اسپینترونیک و نانومواد ، تا مدیریت و رباتیک ؛ از مکاترونیک و مهندسی برق ، به اتومبیل و خانه آینده ، یا به شهرنشینی و جامعه.

مکان ها

  • Bună Ziua

    Strada Memorandumului,28, 400114, Bună Ziua

    سوالات