Keystone logo
Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

مقدمه

دانشگاه آزاد تفلیس ( TOU ) موسسه ای بسیار رتبه بندی شده است که از طریق 4 مدرسه و دوره های چندگانه دارای برنامه های پزشکی ، کارشناسی ارشد و یک مرحله ای است.

در دانشگاه آزاد تفلیس ، ما فرصت هایی را برای دانشجویان خود ایجاد می کنیم تا از زندگی دانشجویی خود حداکثر استفاده را ببرند - فراهم کردن افراد ، مکانها و برنامه هایی که رشد ، سلامتی و موفقیت آنها را در داخل و خارج از کلاس پشتیبانی می کند.

جدیدترین ساختمان و امکانات جدید (آزمایشگاه های علمی ، کلاس های اختصاصی موضوع مجهز به آخرین فن آوری تدریس ، فضاهای کاری دانش آموزان ، اتاق های کنفرانس و آزمایشگاه های شبیه سازی ، کتابخانه) از چشم انداز دانشگاه به عنوان دانشگاه پیشرو در زمینه خلاقیت و عمل حرفه ای با الهام از نوآوری و تحقیق.

تحقیقات ما به حل چالش های اجتماعی ، اقتصادی و تجاری که جهان امروز و آینده با آن روبرو است کمک می کند. هدف مرکز تحقیقاتی در دانشگاه آزاد تفلیس ارائه رهبری تحقیقاتی به دانشجویان و اعضای هیئت علمی ما با ایجاد و پشتیبانی کافی برای ارتقا ظرفیت تحقیق و توسعه شبکه های محققان در بخشهای دولتی و خصوصی ، محلی ، ملی و بین المللی است.

در دانشگاه آزاد تفلیس ، برنامه ها با مشارکت کارفرمایان در رشته های حقوقی ، تجارت ، دارایی و بهداشت طراحی می شوند. مدل یادگیری مبتنی بر عمل به دانش آموزان امکان می دهد تجربه کسب و کار در دنیای واقعی را به دست آورند و فرصتی را برای تسلط بر م componentsلفه های به دست آمده از طریق مطالعه در کلاس و انتقال آنها در عمل فراهم می کند.

با همکاری موسسات عضو خود ، ما می توانیم دانشجویان و دانشگاهیان را به دانشگاههای همکار خود در سراسر جهان بفرستیم و از آنها پذیرش کنیم تا به برنامه های دانشگاهی با کیفیت بالا متصل شوند.

مکان ها

  • Tbilisi

    University Street, , Tbilisi

    سوالات