Keystone logo
Tampere University

Tampere University

Tampere University

مقدمه

پتانسیل انسانی نامحدود است.

دانشگاه تامپره دومین دانشگاه تحقیقاتی بزرگ فنلاند است. ما مجموعه گسترده ای از برنامه ها را به زبان انگلیسی در تمام سطوح دانشگاهی ارائه می دهیم.

دانشگاه تامپره در ابتدای سال 2019 تشکیل شد، زمانی که دو دانشگاه قبلاً مجزا، دانشگاه فناوری تامپر و دانشگاه تامپره در یک دانشگاه ادغام شدند. دانشگاه تامپره برای اولین بار در سال 1925 و دانشگاه فناوری تامپره در سال 1965 تأسیس شد. بنابراین، دانشگاه تامپره چندین دهه تجربه در آموزش دانشجویان دارد.

برنامه های کارشناسی به زبان انگلیسی

دانشگاه تامپر منتخبی از را ارائه می دهد. برنامه های کارشناسی به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. به عنوان یک دانشجوی لیسانس، در یک محیط آموزشی منحصربفرد، آموزش در سطح جهانی دریافت خواهید کرد. دانشگاه تامپره یک موسسه عالی برای شروع تحصیلات دانشگاهی شما است.

بیش از 30 برنامه کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی

دانشگاه تامپر الهام‌بخش مختلفی را ارائه می‌دهد. برنامه های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی برگزار می شود. تحصیلات کارشناسی ارشد در دانشگاه تامپره آموزش با کیفیتی را برای شما فراهم می کند و فرصت های عالی برای تشکیل یک شبکه جهانی از همکاران حرفه ای و دانشگاهی را به شما می دهد که برای آینده شغلی شما ارزشمند است.

برنامه های دکتری

تحصیلات دکتری ما بر اساس آخرین دانش تحقیقاتی و همکاری نزدیک با جامعه، صنعت و زندگی کاری است. دانشکده دکتری و برنامه های دکترا فرصت های یادگیری و تحقیق با کیفیت بالا را ارائه می دهند.

تحقیق در دانشگاه

تحقیقات در دانشگاه تامپر به ویژه بر موضوعات مرتبط با فناوری، سلامت و جامعه متمرکز است. گروه ها و شبکه های تحقیقاتی متعددی در جامعه ما فعالیت می کنند که مطالعات چند رشته ای و متنوع را در سراسر مرزهای سازمانی انجام می دهند.

تحقیقات انجام شده در مراکز آموزشی ما (CoE) از مطالعات فرهنگ بازی تا ژنتیک تومور محسوب می شود.

مأموریت های ما در تحقیق ، توسعه و نوآوری حفظ جامعه مشارکتی عادلانه و ارتقاء سلامت و رفاه برای همه اقشار جامعه ، ایجاد محیط های کارآمد و ایمن و اطمینان از رعایت مسئولیت اجتماعی در جامعه است. آشفتگی ناشی از دیجیتالی شدن و تغییر کار.

به روز باشید!

آیا می خواهید بیشتر در مورد پذیرش و زندگی دانشجویی در دانشگاه تامپر بشنوید؟ اکنون در خبرنامه پذیرش دانشگاه تامپره مشترک شوید!

بورسیه و بودجه

Tampere University به دنبال شناسایی شایستگی ترین، با پیشرفت ترین و با انگیزه ترین دانشجویان خود است. برنامه بورسیه های Tampere University برای دانشجویانی که ملزم به پرداخت شهریه در برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی هستند، در دسترس است.

در مورد هزینه های تحصیل بیشتر بخوانید و بورسیه .

مکان ها

  • Tampere

    Tampere, فنلاند

برنامه ها

سوالات