Keystone logo
Tamkang University

Tamkang University

Tamkang University

مقدمه

اهداف سه گانه Tamkang University : جهانی شدن، آموزش اطلاعات گرا و آموزش و پرورش گرا در آینده، از پیش بینی بنیانگذار Tamkang، دکتر کلمنت CP Chang متولد شد. او بیان می کند که "از زمان تأسیس دانشگاه، تامکانگ به عنوان اهداف اصلی" جهانی سازی، آموزش مبتنی بر اطلاعات و آموزش و پرورش آینده " را تعیین کرده است. هدف نهایی دستیابی به تحقیقات با کیفیت، بهبود آموزش و افزایش رفاه اجتماعی است. "

چرا Tamkang University انتخاب کنید - بهترین دانشگاه خصوصی با مدرک با طولانی ترین تاریخ و سریع ترین پیشرفت در تایوان.

- اولین دانشگاه در تایوان که کالج مطالعات بین المللی را آغاز کرد و برنامه های مطالعات منطقه ای را آغاز کرد، از جمله موسسه فارغ التحصیل مطالعات جنوب شرقی آسیا، مطالعات ژاپن، مطالعات آمریکا، مطالعات آمریکای لاتین، مطالعات اروپایی، مطالعات اسلاوی و مطالعات چین.


- اولین مؤسسه در تایوان مفهوم پلت فرم پشتیبانی از آموزش دانشگاهی دیجیتالی است.


- در نخستین ارزیابی محیط زیست انگلستان در سال 2003 در تایوان، دولت تامکانگ رتبه اول دانشگاه را در این کشور رتبه بندی کرده است.


- در "1000 شرکت" علاقه مندان به تحصیلات تکمیلی، که توسط مجله Tamkang University ، Tamkang University در رتبه 12 دانشگاهی خصوصی در دوازده سال متوالی رتبه بندی شده است.


- رتبه 351st در بین دانشگاه های جهان، 38 در آسیا، 10 در تایوان و 1 در دانشگاه های خصوصی تایوان توسط Webometrics 2009.

جهانی شدن

این دانشگاه در سال 1950 تأسیس شد و چشم انداز بین المللی داشت. در سالهای پس از آن، جهانی شدن به جهت منطقی ما تبدیل شد. جهانی شدن به تازگی یکی از اهداف سه گانه Tamkang University . در سال 1994، ما در میان همه دانشگاههای تایوان، هم عمومی، هم خصوصی، برای اجرای برنامه سالانه خارج از کشور، اولین نفری بودیم. از آن به بعد، 4071 جوان از دانشگاه ما برای یک سال در خارج از کشور تحصیل کرده اند. دانشگاه Lanyang ما نیاز به تمام دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود. سیاست ما همچنین تصریح می کند که تمام جوانان در آن دانشگاه باید یک سال به خارج از کشور تحصیل کنند. در حال حاضر حدود 452 مدرسه در خارج از کشور تحصیل کرده اند. ما همچنین 108 دانشگاه خواهر را در بیست و هشت کشور داریم. در این زمان، ما حدود 255 دانشجوی خارجی و پنج دانشگاه مشهور خارجی ثبت نام کرده ایم که با ما همکاری می کنند.

در سال های اخیر، Tamkang University تامکانگ از مدل «همکاری تودهای» از ویکی پدیا برای ترویج جهانی شدن استفاده کرده است. ما با تأکید بیشتر بر ادغام چندگانه و نوآوری، تلاش می کنیم که جهانی شدن را "تولید همکارانه" بدانیم که اعضای هیئت علمی و دانش آموزان قادر به بهره وری و مشارکت در آن هستند. با چنین گرایش، اعضای هیئت علمی و دانش آموزان "آینده" می شوند. هدف بلند مدت ما این است که دانشگاه ما را به یک موسسه طبقه جهانی تبدیل کنیم. برای دستیابی به این هدف، تعداد کالیبراسیون های عالی خارجی و دانش آموزان خارجی باید به طور چشمگیری افزایش یابد. ما عمیقا متعهد به دستیابی به این هدف هستیم. امید ما این است که پیش از این این عدد به "حجم بحرانی" برسد.

آموزش اطلاعاتی گرا

Tamkang مدتها پیش پیشرو در پردازش اطلاعات بوده است. از زمان تأسیس مرکز پردازش اطلاعات در سال 1968، تامکنگ فن آوری های کامپیوتری را برای مدیریت، تدریس، تحقیق و خدمات کاربردی اعمال کرده است. برای ایجاد جذابترین محوطه اطلاعات گرا، دیدگاه ما است. استراتژی های اطلاعاتی عبارتند از: (1) به طور مداوم محیط اطمینان، مطمئن و سریع اطلاعات؛ (2) برای ادغام هر دو قدرت اطلاعات و برنامه های کاربردی آن در محوطه دانشگاه؛ (3) داشتن یک نوآوری مداوم نوآورانه؛ (4) برنامه های کاربردی همه جا در سراسر محوطه دانشگاه؛ (5) برای خدمت به دانشگاه برای یک عمر. در سال های اخیر، Tamkang یک شبکه خوابگاه پردرآمد، یک شبکه سریع و راحت پردرآمد، یک شبکه امنیتی چند لایه، یک پلتفرم پشتیبانی نرم افزاری پردیس دیجیتالی و یک سیستم اطلاعاتی گسترده و گسترده دانشگاهی - همه که Tamkang جذاب ترین پردیس اینترنتی را می سازد.

Tamkang اولین موسسه آموزشی در جهان است که برای دریافت گواهینامه ISO 20000، استاندارد بین المللی برای یک سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات است. و همچنین اولین موسسه علمی / پژوهشی در تایوان برای دریافت گواهینامه ISO 27001، استاندارد بین المللی برای سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) است. طبق اداره توسعه صنعتی وزارت امور اقتصادی، "تیم کسب و کار الکترونیکی" تامکنگ که شامل اعضای هیات علمی و دانشجویان است، نخستین دانشگاه خصوصی Tamkang را به عنوان "موسسه خدمات الکترونیکی" واگذار کرد. هنگامی که Magazine Weekly e-Business اخیرا یک بررسی در مورد محیط دیجیتالی کالج ها و دانشگاه ها در تایوان انجام داد، Tamkang رتبه شماره یک را از مجموع 127 عنوان کرد و به عنوان "بهشت دیجیتال" توصیف شد.

Tamkang در حال حاضر با همکاری شرکت های ارتباطات مخابراتی تلفن همراه به منظور ساخت یک دانشگاه کاملا بی نظیر، بی سیم ساخته شده است. براساس نتایج ارزیابی 2009 Webometrics، TKU در رتبه 171 هزار دانشگاه و موسسات تحقیقاتی، 31st در آسیا، 10 در تایوان و 1 در میان دانشگاههای خصوصی تایوان، دستاورد بسیار قابل توجهی است.

آموزش گام به گام

دکتر کلمنت CP Chang، بنیانگذار ما، با توجه به تاثیرات فوقالعادهای که فناوری در جامعه تایوانی در دههی 1960 داشت، شروع به آشکارسازی مطالعات آینده در تایوان کرد. او "آینده فردا" را آغاز کرد، یک مجله پیشگام درباره مطالعات آینده؛ و همچنین او سمینارها و دوره های مطالعات آینده را به طور کلی و آموزش اصلی تشویق کرد. از طریق برنامه درسی مؤسسه فارغ التحصیل و برنامه کارشناسی برای مطالعات آینده، امروزه دانش آموزان یاد می گیرند چگونه آینده را تشخیص دهند، با طبیعت تغییریشان سازگار شوند و آینده را ایجاد کنند. با توجه به دستاوردهای برجسته و نوآوری های آن، Tamkang University جایزه را برای "بهترین موسسه پژوهشی مطالعات آینده" از فدراسیون مطالعات آینده مطالعات آینده در سال 1999 دریافت کرد.

آموزش های آینده ی مبتنی بر نه تنها در تدریس نمایش داده می شود، بلکه در مراحل مختلف تغییرات سازمانی نیز شامل می شود، از جمله فراتر از موج سوم تا چهارم، اضافه کردن مدل بازار به حکومت دانشگاه، پیروی از تعالی با روح و روح، سبک کالج جمعی در دانشگاه Lanyang، و ایجاد پردیس Cyber. این استراتژی های نوظهور و تغییرات نشان دهنده دیدگاه و توانایی بینش Tamkang University تا با عدم اطمینان و چالش های آینده مواجه شود. با تمایل به تبدیل شدن به یک دانشگاه جهانی، آموزش های آینده گرایی، Tamkang University به نوآوری های جدید نوآوری های تحقیقاتی هدایت می کند، برای مثال، ارائه موسسات تحقیقاتی با تکنولوژی پیشرفته در تجزیه و تحلیل روند اقتصادی و تغییرات آب و هوایی. دانشگاه با توجه به مسئولیت های اجتماعی خود، از طریق ایجاد گفتمان بین علم، فناوری و جامعه (STS) و ایجاد استراتژی ها و گزینه هایی برای حل مشکلات نوظهور جهانی، به عنوان معلم و مربی ساکنان روستایی جهانی نیز خدمت خواهد کرد.


مکان ها

 • Taipei

  Tamkang University-Tamsui Campus 151 Ying-chuan Road , 25137, Taipei

  • Taipei

   Tamkang University-Taipei Campus 5, Lane 199,Kinghua Street, 10650, Taipei

   سوالات