Keystone logo
Tallinn University

Tallinn University

Tallinn University

مقدمه

Tallinn University یک دانشگاه تحقیقاتی مدرن و پویا در استونی است که نقش پیشرو در ترویج سبک زندگی هوشمند از طریق آموزش، تحقیق و همکاری منحصر به فرد در بین رشته ها دارد. ما سبک زندگی هوشمندانه را تصمیم گیری مبتنی بر تحقیق به منظور بهبود جامعه به طور کلی و رفاه شهروندان آن می دانیم.

Tallinn University در 14 پروژه برنامه منطقه ای اتحادیه اروپا شریک است و یکی از آنها را با عنوان لایه های یادگیری هماهنگ می کند. ما همچنین در برنامه چارچوب اتحادیه اروپا Horizon 2020 هم به عنوان شریک و هم به عنوان هماهنگ کننده شرکت می کنیم. این دانشگاه با 43 دانشگاه شریک در 21 کشور و بیش از 490 قرارداد مشارکت Erasmus+ منعقد کرده است. ما عضو چهار شبکه بین المللی موسسات آموزش عالی هستیم و محققان و اساتید ما فعالانه در فعالیت های شبکه های حرفه ای خود مشارکت می کنند.

به عنوان مروج سبک زندگی هوشمند، Tallinn University برای وقت آزاد اعضای خود ارزش قائل است: دانشگاه یک جایزه ادبی برای کارمندان، اساتید و فارغ التحصیلان خود دارد، ارکستر سمفونیک آن به عنوان ارکستر سال استونی انتخاب شده است، و ما چندین جایزه داریم. گروه های کر و گروه های هنری شناخته شده بین المللی و چندین تیم ورزشی در سطح قهرمانی استونی.

183602_unnamed1.jpg

ویژگی های پردیس

  مکان ها

  • Tallinn

   Narva maantee,25, 10120, Tallinn

   • Helsinki

    Itämerenkatu 14, Meeting Park OASIS - Ruoholahti, , Helsinki

    سوالات