Keystone logo
University of Social Sciences and Humanities - SWPS

University of Social Sciences and Humanities - SWPS

University of Social Sciences and Humanities - SWPS

مقدمه

دانشگاه علوم اجتماعی و علوم انسانی

ما به افرادی اعتقاد داریم که به توسعه خود اهمیت می دهند و می خواهند رویاهای خود را تحقق بخشند. آنها به ما برای پیشرفت مداوم انگیزه میدهند تا ما بتوانیم آموزش و پژوهش را در بالاترین سطح ارائه دهیم. سخنرانان محترم ما دوست دارند دانش خود را گسترش داده و با افراد جوان آن را به اشتراک بگذارند. ما بهترین ها را برای ارائه دانش آموزان خود به محیط زیست و منابع برای انجام کنجکاوی فکری خود ، توسعه استعدادهای خود و پیگیری منافع خود را .

پیشنهاد

بیش از 15،000 دانشجو در برنامه های رشته بین رشته ای ثبت نام می کنند . ما برنامه های دوره های کارشناسی و فارغ التحصیل روانشناسی، زبان های مدرن، مطالعات فرهنگی، روزنامه نگاری و ارتباطات اجتماعی، جامعه شناسی، حقوق، امنیت داخلی، روابط بین الملل، مدیریت و طراحی را ارائه می دهیم. SWPS تنها دانشگاه خصوصی در لهستان است که حق دریافت جایزه پس از دکتری را در رشته روانشناسی و مطالعات فرهنگی و Ph.D. درجه در روانشناسی، جامعه شناسی، مطالعات فرهنگی، و قانون. پیشنهاد ما همچنین شامل طیف گسترده ای از برنامه های بدون مدرک مانند آموزش تعطیلات آخر هفته و طرح های آموزش سفارشی ساخته شده متعدد است. ما چرخه های حوادث علمی و فرهنگی را که برای عموم مردم است، سازماندهی می کنیم. مؤسسه ما ارزش های بحث و گفتگو های مفیدی را برگزار می کند و به همین دلیل ما اغلب دانشمندان شناخته شده جهان، هنرمندان شناخته شده و نمایندگان رسانه های جمعی را میزبانی می کنیم. کسانی که می خواهند مهارت زبان خود را به کار گیرند بیشتر از خوشامد گویی برای پیوستن به دانشکده آمادگی انگلیسی و مدرسه آمادگی لهستانی ، برنامه هایی هستند که به آنها فرصتی برای بهبود زبان انگلیسی و لهستانی خود را تحت نظارت معلمان بسیار واجد شرایط می دهند. دوره های ما ترکیبی از فعالیت های در کلاس و خودآموز است . بخش جدیدی از دانش را می توان از طریق پلت فرم یادگیری الکترونیک مدرن دانشگاه مورد استفاده قرار داد .

مطالعات بین المللی

دانش آموزان ما فرصتی برای گسترش افق های خود را نه تنها با بهره گیری از دانش مردم برجسته، بلکه همچنین با رفتن به خارج از کشور به عنوان بخشی از برنامه های ارزشی که ما ارائه می دهیم . ما برنامه های ارزشیابی با موسسات واقع در اروپا، ترکیه، آسیا و امریکا را اجرا می کنیم.

در قلب اروپا

لهستان در مرکز اروپا قرار دارد این غرب را با شرق و شمال به جنوب پل می کند و از هر بخش از جهان می توان به آسانی آن را پیدا کرد. پردیس اصلی ما در ورشو، مرکز تجاری و علمی کشور و منطقه واقع شده است. این یک شهر بسیار پر جنب و جوش و به سرعت در حال توسعه است . این فرصت های نامحدود برای تحصیل، کار و لذت بردن از زندگی فراهم می کند. این شهر همچنین چند فرهنگی ترین منطقه است. تصمیم گیری آگاهانه بگیرید و امروز به SWPS اعمال شوید! ما منتظرت هستیم!

مکان ها

  • Warsaw

    University of Social Sciences and Humanities, ul. Chodakowska 19/31, 03-815, Warsaw

    سوالات