Keystone logo
Swiss UMEF (University of Applied Sciences Institute)

Swiss UMEF (University of Applied Sciences Institute)

Swiss UMEF (University of Applied Sciences Institute)

مقدمه

SWISS UMEF در 26 آوریل 1984 در ژنو توسط پروفسور Marc-François Maret، که قبلا با نام Institut Supérieur de Gestion et Communication (ISGC) شناخته می شد، با هدف توسعه مدیران با مهارت های رهبری پیشرفته در یک محیط کاری پیچیده، تاسیس شد.

SWISS UMEF مطابق با قانون سوئیس، به عنوان یک موسسه آموزش عالی خصوصی در ژنو تأسیس شد و طبق قانون آموزش عالی (HEdA) توسط شورای تأیید اعتبار سوئیس تأیید شده است.

SWISS UMEF مفتخر است که اولین مؤسسه خصوصی معتبر فدرال به عنوان مؤسسه دانشگاه علوم کاربردی در کانتون ژنو بوده است.

SWISS UMEF پیشنهادات خود را در مدیریت و روابط بین الملل از جمله لیسانس، کارشناسی ارشد و آموزش مداوم متمرکز می کند. SWISS UMEF تاکنون پذیرای بیش از دو هزار دانشجو از ملیت‌های مختلف بوده است که از امتیاز یادگیری با اساتید مجرب و دارای تئوری پیشرفته و دنیای تجارت در رشته‌های مربوطه خود برخوردار بوده‌اند.

SWISS UMEF با سیستم انتقال اعتبار اروپایی بولونیا (ECTS) و هنجارهای فضای اروپا برای آموزش عالی سازگار است، دارای اعتبار برنامه است: شورای اعتباربخشی بین المللی در آموزش کسب و کار (IACBE)، و توسط EduQua تایید شده است. در این میان، IACBE توسط شورای اعتباربخشی آموزش عالی (CHEA)، بزرگترین سازمان اعتباربخشی در ایالات متحده آمریکا که در کیفیت آموزش عالی تخصص دارد، به رسمیت شناخته شده است. UMEF در مراحل نهایی درخواست برای اعتباربخشی شورای اعتباربخشی برای برنامه های مدرسه کسب و کار (ACBSP) است.

SWISS UMEF در تداوم تاریخی پیشینه دانشگاهی برجسته اروپا با پردیس خود واقع در قلعه (قلعه) قرن پانزدهمی در ژنو است و در تسهیلات دو هکتاری خود محیطی بسیار دلپذیر و زیبا را ارائه می دهد که به دانشجویان امکان می دهد در محیطی ایده آل تحصیل کنند.

SWISS UMEF دارای تعدادی مشارکت با دانشگاه های دولتی و خصوصی است که با آنها تبادلات دانشگاهی مانند تحقیق، سمینارها و تبادل استاد و دانشجو را سازماندهی می کند.

دیدگاه ما:

چشم انداز SWISS UMEF حفظ موقعیت خود به عنوان اولین انتخاب برتر در زمینه خود است.

ماموریت:

برای انجام این ماموریت، ما به دنبال انجام موارد زیر هستیم:

  • ارائه آموزش عالی در محیطی که بر تمام ابعاد یادگیری کاربردی - دانش، درک، مهارت ها، رفتارها، ارزش ها و نگرش ها تمرکز دارد.
  • ایجاد و انتشار دانش در مورد مسائل مهم از طریق تحقیقات منتشر شده، تجربیات یادگیری نوآورانه و مشارکت با مؤلفه هایی که ما به آنها خدمت می کنیم.
  • خدمت به جامعه از طریق تبادل مستقل ایده ها و شیوه ها.

مکان ها

  • Geneva

    185-187 Route d’Aïre, 1219, Geneva

سوالات