Keystone logo
© photo courtesy of Swiss Education Group
Swiss Education Group (SEG)

Swiss Education Group (SEG)

Swiss Education Group (SEG)

مقدمه

آموزش جهانی در دنیای واقعی با تأثیر مادام العمر

ماموریت ما

گروه آموزشی سوئیس متعهد به ارائه آموزش های در سطح جهانی است که دانش آموزان ما را با تفکر انتقادی و مهارت های تجاری عملی که در صنعت مهمان نوازی و فراتر از آن بیشتر مورد نیاز است، مجهز می کند.

 • 4 مدرسه
 • 6 پردیس
 • 24k+ فارغ التحصیلان
 • بیش از 110 ملیت

همه مدارس ما رتبه 10 برتر جهان را دارند - رتبه بندی QS

Swiss Education Group (SEG) بزرگترین معلم خصوصی در سوئیس است. ما در حال حاضر 4 مدرسه از برترین مدارس هتلداری جهان را اداره می کنیم و بیش از 6000 دانش آموز در دوره های ما ثبت نام کرده اند.
با نزدیک به 40 سال تجربه در مهمان نوازی، تجارت و آموزش هنرهای آشپزی، ما کاملاً در سنت بزرگ مهمان نوازی سوئیس ریشه داریم.

ما متعهد هستیم که دانش‌آموزان خود را به مهارت‌های رهبری و کارآفرینی که برای پیشرفت در صنعت مهمان‌نوازی و فراتر از آن نیاز دارند، مجهز کنیم. ما طیف گسترده‌ای از دوره‌های آموزش مهمان‌نوازی، از جمله مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می‌دهیم. ما همچنین دوره‌های کوتاه حرفه‌ای را ارائه می‌دهیم، بنابراین دانش‌آموزان می‌توانند برنامه‌ای را انتخاب کنند که مختص نیازهای یادگیری فردی و علایق حرفه‌ای آنها باشد.

ریشه در سنت تعالی سوئیس دارد

پذیرایی از دانش آموزان از سراسر جهان

سوئیس به خاطر دانشگاه های دارای رتبه برتر، مراکز تحقیقاتی پیشگام و تعهدش به سرمایه گذاری در نوآوری مشهور است. اینجا خانه برخی از بهترین مدارس هنرهای مهمان نوازی، تجاری و آشپزی در جهان است. در گروه آموزش سوئیس، هر یک از مدارس ما تمرکز آموزشی متفاوتی را ارائه می‌دهند، اما همه آنها تجربه‌های بین‌المللی متنوعی را به اشتراک می‌گذارند که ریشه در سنت سوئیس آموزش مهمان‌نوازی دارد.

"ما سنت سوئیس برتری را در هر کاری که انجام می‌دهیم زنده می‌کنیم. شبکه‌های جهانی دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و شرکای ما چیزی هستند که SEG را به یک جامعه عالی تبدیل می‌کنند. ما اطمینان می‌دهیم که برنامه‌های ما دانشجویان ما را برای مشاغل بین‌المللی در مهمان‌نوازی و فراتر از آن آماده می‌کند."یونگ شن، مدیر اجراییگروه آموزش سوئیس

ریشه های مهمان نوازی

سوئیس که در قلب اروپا قرار دارد، در سراسر جهان مورد احترام و جشن است. شهرت آن به عنوان زادگاه مهمان نوازی مدرن در قرن نوزدهم ایجاد شد، زمانی که گردشگران ثروتمند، اشراف و خانواده سلطنتی از سراسر جهان به طور دسته جمعی وارد شدند تا هوای بکر کوهستان را تنفس کنند و مناظر خیره کننده را تجربه کنند. اولین هتل هایی به سبک کاخ برای اسکان آنها و رفع نیازهای آنها ساخته شد.

اولین مدرسه مدیریت هتلداری در جهان در سال 1893 در سوئیس تأسیس شد که منجر به یک سنت طولانی در تعالی در مهمان‌نوازی، تجارت و آموزش آشپزی شد. تعهد سوئیس به نوآوری کاملاً مطابق با دنیای پویا و به سرعت در حال تحول امروزی است. این به دلیل تعهد خود به تجمل، کیفیت و خدمات در جهان شهرت دارد. نمایشگاه سوئیس باعث می شود فارغ التحصیلان ما در صنعت و فراتر از آن بسیار مورد توجه قرار گیرند.

موسسه هتل مونترو

تجارت مهمان نوازی

واقع در یکی از زیباترین مکان های سوئیس، مونترو. اسرار دنیای مهمان نوازی را بیاموزید و بینش های تجاری را از رهبران مشهور صنعت دریافت کنید. با انعطاف پذیری برای تطبیق آموزش با تخصص ها. درجه ای برجسته که درها را به روی دنیایی پر از امکان باز می کند.

مدرسه مدیریت هتل سوئیس

مدرسه مدیریت هتلداری معاصر سوئیس

آموزش عملی که دگرگونی دیجیتال را در بر می گیرد، یادگیری از طریق انجام، دانش آموزان ما را به طور کامل برای مشاغل آینده خود آماده می کند. مدرسه مدیریت هتل سوئیس برنامه های آکادمیک نوآورانه و حرفه ای را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

کالج های سزار ریتز سوئیس

یک مدرسه تجاری پیشرو با کارآفرینی و مهمان نوازی در قلب خود

برای پیشرفت در دنیای پویا و همیشه در حال تغییر مهمان‌نوازی، کارآفرینی و نوآوری کلیدی است و در کالج‌های سزار ریتز، دانش‌آموزان برای موفقیت با آموزش کسب‌وکار عملی آماده می‌شوند که به تفکر مستقل و رویایی و رهبری اهمیت می‌دهد.

آکادمی هنرهای آشپزی سوئیس

اشتیاق به غذا، شغل برای زندگی

استعدادها را پرورش دهید، حس کنجکاوی را تغذیه کنید و پایه های قوی برای موفقیت در یکی از بهترین مدارس آشپزی جهان بسازید. جایی که افسانه های صنعت الهام بخش است و آموزش مهارت آشپزی را با عملی بودن تجارت و دانش مهمان نوازی ترکیب می کند.

مکان ها

 • Montreux

  Avenue des Alpes,27, 1820, Montreux

 • Montreux

  Avenue des Alpes 15, 1820, Montreux

  • Leysin

   Avenue Léopold de Reynier, 1854, Leysin

   • Le Bouveret

    Route Cantonale 51a, 1897, Le Bouveret

    • Leysin

     Leysin, سویس

     • Brig

      English Gruss Strasse 43, 3902, Brig

      سوالات