Keystone logo
Swinburne University of Technology

Swinburne University of Technology

Swinburne University of Technology

مقدمه

در بیش از یک صد سال، دانشگاه تکنولوژی سوینبرن از یک ارائه دهنده محلی آموزش فنی را به یک رهبر در آموزش عالی استرالیا افزایش یافته است. ما ارائه می دهیم طیف گسترده ای از مدارک کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد از گواهی به دکترا. در میان 27،000 دانش آموزان تمام وقت ما یک جامعه پر جنب و جوش در حدود 6،000 دانش آموزان بین المللی است. چرا سوینبرن؟ سوینبرن یک رقیب است. ما دانش آموزان و کارکنان ما را به "همه چیز سوال" بخواهید، و آن این روح پرسش است - همراه با تمرکز قوی بر روی سمت عملی آموزش و پرورش - که باعث تحریک خلاقیت و آزادی اندیشه تشویق می کند. توسط تشویق ابتکار عمل، تشویق تخیل و امتناع از پیروی از جمعیت، ما در حال ایجاد یک تجربه یادگیری واقعا منحصر به فرد. از کجا بهترین معلمان یاد می دهد؟ بسیاری در سوینبرن آموزش می دهند. موفقیت ما این است در بیش از امکانات عالی و برنامه های بسیار عالی است. ما برای کیفیت از معلمان ما، دانشگاهیان است که می تواند دانش آموزان خوب به دانش آموزان بزرگ تبدیل شناخته شده است. سوینبرن است:

بهترین دانشگاه در ملبورن برای کیفیت تدریس و یکی از سه بالا برای رضایت تکمیلی (دانشگاه خوب راهنمای 2007، 2008، 2009، 2010). یکی از تنها نه دانشگاه در استرالیا که به طور مداوم برای تعالی آموزش توسط آموزش دولت فدرال و آموزش صندوق عملکرد بیش از چهار سال گذشته به پاداش باشد. در 500 دانشگاه برتر جهان توسط بار آموزش عالی قرار گرفت.

است که به عنوان متعهد به تحقیق به عنوان شما هستند؟ ما اعتقاد داریم که افکار بزرگ بهتر می توانند به رشد در یک محیط اختصاص داده شده به هل دادن مرزهای - به کاوش نه تنها "چیزی است که" اما "آنچه که می تواند". سوینبرن است:

ارتکاب 250 میلیون $ بیش از چهار سال به ارائه دولت از هنر و امکانات و منابع برای آموزش و پژوهش. یکی از تنها سه دانشگاه در ملبورن رتبه چهار ستاره برای تحقیقات Intensivity (دانشگاه خوب راهنمای 2008) تعلق می گیرد. یکی از تنها 10 دانشگاه های استرالیا که تحقیقات است بالاتر از میانگین جهانی ذکر شده - این "ده بالا" شامل گروه هشت، به علاوه سوینبرن. (تامسون ISI 2006)

محل مناسب به مطالعه؟ ما پنج دانشگاه استرالیا، اکثر دانشجویان بین المللی در زالزالک، در Lilydale و یا در Prahran مطالعه است. پردیس اصلی سوینبرن، در زالزالک، فقط 8 کیلومتر (5 مایل) از مرکز شهرستان است، در راه رفتن فاصله کافه ها، بوتیک خرید، رستوران ها، سوپر مارکت ها و حمل و نقل عمومی است. صفحه اصلی به دانشکده های معتبر طراحی و موسسه ملی هنرهای سیرک، دانشگاه در Prahran خلاق، محیط یادگیری پر جنب و جوش واقع در یکی از حومه پر جنب و جوش ترین ملبورن است. تنظیمات آرام و دوستانه، فضای حمایت از محوطه دانشگاه در Lilydale ما اجازه خواهد داد که شما را به لذت بردن از یک تجربه یادگیری است که هر دو آرام و غنی سازی. ما همچنین دانشگاه حومه بیرونی در کرویدون و WANTIRNA و دانشگاه های بین المللی در ساراواک، مالزی. است به ملبورن از مطالعه وجود دارد؟ شما بیشتر از ملبورن از یک آموزش بزرگ. ملبورن یکی از شهرستانها زیستن ترین در جهان است. است در نظر گرفته فرهنگی، سرمایه آشپزی و ورزشی استرالیا. صفحه اصلی به 3.8 میلیون نفر، پایتخت ویکتوریا آب و هوای معتدل، هزینه های زندگی مقرون به صرفه و یک شبکه حمل و نقل عمومی گسترده می بالد. هستند بسیاری از فضاهای سبز وجود دارد - پارک ها و فضاهای عمومی - نیز به عنوان یک انتخاب غنی از گزینه های اجتماعی شب.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Melbourne

    Swinburne University of Technology PO Box 218

    سوالات