Keystone logo
Swedish University of Agricultural Sciences

Swedish University of Agricultural Sciences

Swedish University of Agricultural Sciences

مقدمه

در SLU، ما دانش‌آموزان را درگیر برخی از مهم‌ترین مسائلی که قرن بیست و یکم با آن روبه‌رو است، مانند گرم شدن کره زمین، بحران غذا و وابستگی ما به انرژی‌های تجدیدناپذیر، می‌پردازیم.

سبک تدریس در SLU باعث ترویج تفکر انتقادی می شود. به عنوان یک دانش آموز، از شما انتظار می رود که باورهایی را که اغلب بدیهی تلقی می شوند زیر سوال ببرید و همچنین از شما انتظار داریم که آنچه را که می آموزید زیر سوال ببرید. مناظره با همکلاسی ها و اساتید پذیرفته شده و مورد استقبال قرار می گیرد. کارکنان آموزشی SLU مشتاق تعالی دانشگاهی هستند و بر تولید یک بدنه دانشجویی بسیار قابل اشتغال متمرکز هستند. مهارت های ارتباطی، توانایی کار تیمی و حل مشکلات، آگاهی از چشم انداز تجاری و تجربه کاری تنها برخی از ویژگی هایی است که فارغ التحصیلان ما را قابل استخدام می کند.

برای تقویت توانایی خود برای ایجاد یک شغل در یک بازار کار رقابتی فزاینده، به عنوان یک دانشجو در SLU شما تشویق می شوید که از طریق تجربه یاد بگیرید.

شما موقعیت های زندگی واقعی را مطالعه می کنید، رویکردی عملی برای حل مسئله در پیش می گیرید و با بخش تجاری تماس ارزشمندی برقرار می کنید. سخنرانی ها، آموزش ها، کار آزمایشگاهی، کار میدانی، پروژه های گروهی و مطالعه مستقل تنها برخی از روش های تدریس مورد استفاده در اینجا هستند.

روش های ارزیابی نیز بسته به دوره متفاوت است و می تواند شامل تکالیف و امتحانات کتبی، پروژه های فردی و گروهی، گزارش های آزمایشگاهی و ارائه شفاهی باشد. در اینجا در SLU ما متعهد به توسعه جنبه بین المللی شدن برنامه درسی، شبکه و تجربه دانشجویی خود هستیم.

دیدگاه های جهانی در طراحی، توسعه و ارائه همه برنامه ها و دوره ها ادغام شده است. ما از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کنیم و با ارائه فرصتی به دانشجویان برای ایجاد ارتباطات مهم بین المللی، قابلیت اشتغال جهانی دانشجویان خود را افزایش می دهیم.

همه برنامه های کارشناسی ارشد SLU را اینجا ببینید

برنامه لیسانس بین المللی SLU را اینجا ببینید

ویژگی های پردیس

پردیس النارپ

پردیس Alnarp SLU یک واحه سبز واقع در مرکز Öresundsregionen است. پردیس در یک پارک غلتکی و مجلل واقع شده است که در آن آموزش و پژوهش به شدت انجام می شود. ساختمان‌های خیره‌کننده با معماری چشم‌گیر به محیط‌های زیبا افزوده می‌شوند که محیطی جذاب از نظر زیبایی‌شناسی را برای دانشجویان، محققان، کارمندان و بازدیدکنندگان ارائه می‌کنند.

دانشگاه Umeå

پردیس Umeå SLU یک محیط آموزشی الهام بخش و زیبا است. احاطه شده توسط جنگل های سبز عمیق، پارک های دیدنی و دریاچه های شفاف و آبی، به راحتی می توان فهمید که چرا Umeå سریع ترین شهر در حال رشد سوئد است. اومئو با 110000 نفر جمعیت بزرگترین شهر نورلند است و هر ساله بیش از 800000 نفر از فرودگاه اومئو عبور می کنند. کمتر از یک ساعت برای پرواز از اومئو به استکهلم و چهار ساعت طول می کشد تا به بروکسل پرواز کنید.

پردیس اوپسالا

اوپسالا چهارمین شهر بزرگ سوئد و مرکز فعالیت های آموزشی SLU است. پردیس SLU Uppsala که درست خارج از مرکز شهر قرار دارد، بزرگ، سرسبز و زیبا است. این یک محیط مناسب برای تنها دانشگاه کشاورزی سوئد، و احتمالاً پژوهشگرترین دانشگاه در بین تمام دانشگاه‌ها است. با دو دانشگاه واقع در اوپسالا، دانشجویان می توانند از فضایی پر جنب و جوش، پویا و هیجان انگیز لذت ببرند.

پردیس ها و امکانات تحقیقاتی SLU در سرتاسر سوئد پراکنده شده اند و سه پردیس اصلی در Alnarp، Umeå و Uppsala قرار دارند. اگرچه هر دانشگاه از نظر اندازه و ساختار متفاوت است، اما همه آنها فضایی گرم، دوستانه و الهام بخش دارند. SLU در حال حاضر بیش از 4000 دانشجو و 700 دانشجوی پژوهشی ثبت نام کرده است و مجموعه ای از فعالیت های آموزشی و پژوهشی را در سراسر کشور انجام می دهد.

اگر در مرحله اول پذیرش پذیرفته شده باشید، به عنوان یک دانشجوی شهریه، مسکن تضمین شده است. این توسط SLU به شما ارائه خواهد شد. اگر شما یک دانشجوی شهریه هستید که بورسیه تحصیلی دریافت می کنید، همچنان مسکن تضمین شده است.

لطفا توجه داشته باشید که اجاره بها شامل شهریه نمی شود.

  الزامات ویزا

  برای اینکه بتوانید در سوئد تحصیل کنید نیاز به اجازه اقامت دارید. درخواست برای اجازه اقامت برای تحصیل می تواند پس از پرداخت شهریه ارسال شود و شما یک ایمیل تایید از SLU دریافت کرده اید.

  درخواست برای اجازه اقامت از طریق وب سایت آژانس مهاجرت انجام می شود. آژانس مهاجرت مسئول کل پروسه اجازه اقامت است. SLU به هیچ وجه نمی تواند بر برنامه شما تأثیر بگذارد. سوالات مربوط به اجازه اقامت شما باید از آژانس مهاجرت پرسیده شود.

  زمان انتظار برای تصمیم آژانس مهاجرت معمولاً بین 2 تا 5 ماه و گاهی بیشتر است. بنابراین SLU از دانشجویان می خواهد که هزینه تحصیل خود را پرداخت کنند و پس از دریافت دستورالعمل های پرداخت از SLU (در مدت کوتاهی پس از دریافت اطلاعیه نتایج انتخاب) در اسرع وقت برای اجازه اقامت درخواست دهند.

  تنها مدرکی که برای اثبات پذیرش در SLU و بیمه بودن شما نیاز دارید، اعلان نتایج انتخاب است که پس از انتخاب برای شما ایمیل می شود.

  شما باید در هر ترم 30 واحد ثبت نام کنید. اگر کمتر از 30 واحد در طول یک ترم تحصیل کنید، ممکن است اجازه اقامت شما باطل شود، یا درخواست تمدید رد شود. اگر به هر دلیلی نتوانید تحصیل کنید، مانند بیماری یا به دلیل اینکه نمی توانید شهریه خود را پرداخت کنید، انتظار می رود سوئد را ترک کنید، زیرا مجوز اقامت برای تحصیل فقط اجازه اقامت برای تحصیل را می دهد.

  بورسیه و بودجه

  بورسیه تحصیلی برای دانشجویانی که در برنامه های کارشناسی ارشد پذیرفته می شوند، در دسترس است. این بورسیه ها توسط SLU و موسسه سوئد (SI) اعطا می شود.

  همه دانشجویانی که برای برنامه کارشناسی ارشد SLU به عنوان اولویت اصلی خود تا مهلت 17 ژانویه درخواست می کنند، اطلاعاتی در مورد نحوه درخواست برای بورسیه کامل معافیت شهریه دریافت خواهند کرد. دستورالعمل درخواست ظرف چند روز پس از پایان مهلت درخواست برای کلیه متقاضیان واجد شرایط ارسال خواهد شد. بورس تحصیلی ارائه شده توسط SLU فقط هزینه های تحصیل را پوشش می دهد، هیچ هزینه ای برای زندگی یا سفر لحاظ نمی شود.

  بورسیه های اعطا شده توسط موسسه سوئد هم هزینه های تحصیل و هم هزینه های زندگی را پوشش می دهد. تعدادی بورسیه تحصیلی مختلف بسته به پیشینه شما وجود دارد.

  رتبه بندی


  QS Rankings

  SLU به عنوان چهارمین دانشگاه برتر جهان در موضوع کشاورزی و جنگلداری و رتبه 31 در موضوع دامپزشکی است.

  SLU in international university rankings

  زندگی و امکانات پردیس

  • مشاوران تحصیلی و شغلی ما می توانند در مورد دوره ها و برنامه های SLU به شما مشاوره کلی بدهند. آنها همچنین می توانند با سوالات عمومی در مورد تحصیل و انتخاب شغل به شما کمک کنند.
  • پشتیبانی نوشتن و زبان در کتابخانه دانشگاه موجود است. شما همچنین می توانید با افراد جدید ملاقات کنید، چت کنید، به زبان سوئدی گوش دهید، یا فقط در کافه زبان ما در کتابخانه وقت بگذرانید.
  • پردیس Umeå دارای بزرگترین مرکز ورزشی در منطقه نوردیک است. اینجا می‌توانید روی برف فراوان در زمستان حساب کنید و فرصت‌های زیادی برای اسکی رفتن و سایر فعالیت‌های بیرونی وجود دارد.
  • پردیس اوپسالا دارای مناطق سرسبز بسیاری است که برای فعالیت در فضای باز مناسب است. زمین‌های فوتبال، زمین‌های والیبال ساحلی، زمین گلف فریزبی، مسیرهای زیادی برای دویدن، پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری و یک مرکز ورزشی با سالن بدنسازی و جلسات گروهی برنامه‌ریزی‌شده وجود دارد.
  • در پردیس Alnarp می‌توانید ورزش و بازی کنید، در یک گروه کر آواز بخوانید، در یک نمایشنامه بازی کنید، به سازماندهی مهمانی‌ها و رویدادها کمک کنید، در کلاس رقص شرکت کنید، مجوز شکار خود را دریافت کنید، و خیلی چیزهای دیگر.

  پردیس های SLU در شهرهای دانشگاهی با زندگی دانشجویی پر جنب و جوش واقع شده اند، به ویژه در کلوپ های دانشجویی "Nationer" که تعدادی فعالیت را ترتیب می دهند. می‌توانید به باشگاه بروید، دوستان را ببینید، در یک کنسرت شرکت کنید، از «فیکا» سوئدی لذت ببرید یا به یکی از انجمن‌های متعدد بپیوندید - انجمن‌های پراید، گروه‌های تئاتر، گروه‌های کر و انجمن‌های ورزشی وجود دارند که می‌توان به چند مورد اشاره کرد. در اینجا شما دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد و واقعاً با زندگی دانشجویی سوئد آشنا خواهید شد.

  در مجموع هفت اتحادیه دانشجویی در پردیس های مختلف SLU وجود دارد. شما به کدام یک تعلق دارید بستگی به چیزی دارد که در حال مطالعه هستید. اتحادیه‌ها توسط دانشجویان تأسیس شده‌اند، توسط دانشجویان اداره می‌شوند و برای دانش‌آموزان وجود دارند. اتحادیه‌ها علاوه بر تأثیرگذاری و بهبود آموزش، نظارت بر حقوق دانش‌آموزان، ترتیب دادن سخنرانی‌ها و رویدادهای دیگر، اطمینان حاصل می‌کنند که شما و سایر دانشجویان می‌توانید از ثروتمندی لذت ببرید. وقت آزاد اتحادیه ها تعدادی انجمن و کمیته دارند. تئاتر کمدی آماتور، شب های «فیکا»، انجمن های ورزشی، باشگاه های شکار، کمیته های محیطی، شام و گروه های کر تنها بخشی از فعالیت های ارائه شده است. هیچ چیز غیرممکن نیست، اعضا تصمیم می گیرند که اتحادیه آنها در چه فعالیت هایی شرکت کنند.

  میخواهی بیشتر بدانی؟ لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد سبک زندگی دانشجویی به سایت دانشگاه مراجعه کنید.

  مکان ها

  • Uppsala

   Almas Allé,8, 750 07, Uppsala

  • Alnarp

   Sundsvagen 6, 234 56, Alnarp

   • Umeå

    Umeå, سوئد

    برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    Chat with students

    سوالات