Keystone logo
Sustainability Management School

Sustainability Management School

Sustainability Management School

مقدمه

چرا Sustainability Management School ؟

هدف SUMAS آموزش تصمیم گیرندگان جهانی مسئول اجتماعی در آینده است که تغییر واقعی در جهان ایجاد خواهند کرد. هدف آن ارائه ترکیبی نوآورانه از دانش صحیح کسب و کار و درک عمیق توسعه پایدار است.

چرا پایداری؟

آینده پایدار دیگر یک گزینه یا یک انتخاب نیست، بلکه به یک ضرورت تبدیل شده است. نسل‌های آینده مدیران باید در شیوه‌های تجاری تجدیدنظر کنند تا اجازه تأثیر پایدار بر محیط‌زیست، توسعه اقتصادی و در کل جامعه را بدهند. بر اساس گزارشی که سازمان بین المللی کار (ILO) منتشر کرده، علاوه بر این، توافقنامه آب و هوایی پاریس می تواند تا سال 2030 24 میلیون شغل ایجاد کند.

چرا سوئیس؟

تحصیل در سوئیس فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری ارزش های سوئیسی مانند صداقت، احترام به محیط زیست و تحمل تنوع فراهم می کند. SUMAS یک مدرسه کسب و کار است که کاملاً مبتنی بر پایداری است و اولین در نوع خود است.

چرا میلان ایتالیا؟

میلان مرکز مد پر جنب و جوش جهان و همچنین شهری است که در زمینه سبز شدن کارهای بزرگی انجام می دهد. این تجربه ترکیبی عالی برای هر دانش آموزی که مشتاق ورود به مدیریت پایداری است، فراهم می کند.

چرا آنلاین؟

پردیس آنلاین SUMAS نیازهای متنوع شما را برای زمان، مکان و راحتی برآورده می کند تا به شما در دستیابی به موفقیت در برنامه تحصیلات تکمیلی خود کمک کند. پلت فرم آموزش الکترونیکی پیشرفته ما به شما امکان دسترسی به محتوای دوره هفتگی را در هر زمان و هر مکان می دهد. از طریق چت با اساتید خود و سایر دانشجویان کارشناسی ارشد و MBA شبکه آنلاین کنید و جلساتی را برای صحبت در مورد موضوعات مختلف برنامه ریزی کنید.

ویژگی های پردیس

مقر اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت (IUCN) در گلند، سوئیس، محیط مناسبی را برای این تجربه بی نظیر از تحصیل در SUMAS فراهم می کند.

این ساختمان نوآورانه، که در ژوئن 2010 افتتاح شد، دارای گواهینامه MINERGIE ECO-P است و هدف آن کسب بالاترین سطح گواهینامه LEED ایالات متحده است.

  مکان ها

  • Gland

   Sustainability Management School - 28 Rue Mauverney , CH-1196, Gland

   • Switzerland Online

    Switzerland Online, سویس

    • Milan

     Via Tortona, 56, 20144, Milan

     سوالات