Keystone logo
SUNY Korea

SUNY Korea

SUNY Korea

مقدمه

کره SUNY درب خود را در مارس 2012 به عنوان اولین دانشگاه آمریکا تاسیس در خاک کره ای باز می شود. همچنین این اولین دانشگاه برای پیوستن به اینچئون پردیس جهانی (IGC). کره SUNYبرنامه های درجه می باشد در مقایسه با دانشگاه های معتبر در ایالات متحده. دانش آموزان می توانند لذت بردن از هر دو آموزش و پرورش آمریکا و پویا فرهنگ کره ای. ما گرامی تمامیت اخلاقی و تلاش برای آموزش دانش آموزان ما برای خدمت به دیگران را با فضیلت و چشم انداز خود را دارند. ما همچنین ارائه مقرون به صرفه در دانشگاه بدنه، طیف گسترده ای از بورس های تحصیلی، فرصت هایی را برای تشکیل یک شبکه جهانی، و یک سیستم آموزشی و متعادل به منظور بالا بردن دانش آموزان ما به عنوان رهبران صالح و مسئول.

ما مفتخریم که دانش آموزان با دستاوردهای علمی ستاره ای هستند، و به دنبال دانش آموزان با استعدادهای استثنایی. ما همچنین افتخار می گویند که بدن دانش آموز ما انعکاس واقعی از جامعه جهانی است، با بیش از دانشجویان بین المللی 30٪. در حال حاضر، ما در حال ارائه برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل از دانشگاه استونی بروک (دانشگاه شهید بهشتی)، که است که دانشگاه شناخته شده ترین در SUNY. این برنامه ها یکسان به کسانی که می دانشگاه شهید بهشتی و توسط آموزش داده دانشکده دانشگاه شهید بهشتی. به عنوان یک نتیجه، دانش آموزان ما دیپلم همان صادر شده توسط دریافت دانشگاه شهید بهشتی پس از فارغ التحصیلی خود را. دانشگاه ما همچنان به گسترش ارائه برنامه های خود را در زمینه های مختلف علمی مانند مهندسی، مد، علم، و بیشتر.

ما میخواهیم به آن شود و مرکز آموزش جهانی، پژوهش و نوآوری است. برای انجام این کار، ما همکاری با موسسات برتر در هر دو بخش خصوصی و عمومی می شوند، و در ادامه انجام بهترین خود را به ساخت شبکه جهانی با رهبران و استعدادهای از سراسر جهان است.

درباره SUNY

دانشگاه ایالتی نیویورک (SUNY) بزرگترین و جامع ترین سیستم دانشگاه ایالتی این کشور در ایالات متحده است. SUNY رسما در سال 1948 تاسیس شد که نیویورک دولت 48 برای ایجاد یک سیستم دانشگاه ایالتی شد. SUNY در ابتدا نشان داده است که تحکیم از 29 موسسات کارش، از جمله 11 معلمان کالج. امروز، SUNY رشد کرده است به 64 دانشگاه از لحاظ جغرافیایی پراکنده است که به منظور ارائه آموزش با کیفیت بالا و فرصت ایجاد شده است.

ماموریت سیستم دانشگاه ایالتی است که به ارائه مردم نیویورک خدمات آموزشی با بالاترین کیفیت، با وسیعترین دسترسی ممکن است، در طیف کاملی از برنامه های دانشگاهی علمی، حرفه ای و حرفه ای. SUNY ارائه می دهد تنوع گسترده ای از گزینه های آموزشی از جمله های کوتاه مدت فنی و حرفه ای / دوره های فنی، گواهی، دیپلم، و برنامه های مدرک کارشناسی، درجه کارشناسی ارشد و مطالعات پس از دکترا. SUNY فراهم می کند دسترسی به تقریبا همه رشته دانشگاهی یا حرفه ای در سیستم از طریق بیش از 7000 برنامه های مدرک و گواهی. SUNY به ارائه آموزش با کیفیت با قیمت مقرون به صرفه به نیویورک و دانش آموزان از سراسر کشور و جهان است. دانش آموزان SUNY نشان دهنده یک جامعه جهانی از هر ایالت در ایالات متحده، چهار سرزمین های ایالات متحده و 160 کشور در سراسر جهان.

درباره دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه بروک استونی (دانشگاه شهید بهشتی) یکی از دانشگاه از سیستم SUNY، واقع در لانگ آیلند، نیویورک است. پردیس دانشگاه نهفته است در حدود 60 مایلی شرق منهتن و 60 مایلی غرب از Montauk نقطه. دانشگاه شهید بهشتی در سال 1957 به عنوان یک کالج برای آماده سازی معلمان دوره متوسطه از ریاضیات و علوم تاسیس شد. از آن زمان، دانشگاه شهید بهشتی بسیار رشد کرده و در حال حاضر به عنوان یکی از مراکز مهم کشور از یادگیری و بورس تحصیلی شناخته شده است.

دانشگاه شهید بهشتی است در 100 صفحه دانشگاه های ملی عمومی اخبار آمریکا و گزارش جهانی رتبه بندی شده است و در فهرست خود از برنامه های قابل توجه برای پژوهش در مقطع کارشناسی و پروژه های خلاق گنجانده شده است. دانشگاه شهید بهشتی عضو انجمن معتبر از دانشگاههای آمریکا (AAU)، سازمان فقط از طریق دعوتنامه از بهترین دانشگاه های تحقیقاتی در شمال امریکا است. در فاصله 67 رشته در مقطع کارشناسی و 77 افراد زیر سن قانونی، 102 مقطع کارشناسی ارشد، 40 رشته دکترا و 32 برنامه های گواهینامه فارغ التحصیل وجود دارد. استونی بروک یکی از 10 دانشگاه با توجه به جایزه به رسمیت شناختن بنیاد ملی علوم برای یکپارچه سازی تحقیقات و آموزش و پرورش است. مرکز تحقیقات شناخته شده بین المللی از آزمایشگاه ملی بروکهاون (BNL) در نزدیکی محوطه دانشگاه خود را واقع شده است و توسط دانشگاه شهید بهشتی اداره می شود.

مکان ها

 • Incheon

  SUNY Korea, 119 Songdo Moonhwa-Ro, Yeonsu-Gu, 21985, Incheon

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات