Keystone logo
Sunview College

Sunview College

Sunview College

مقدمه

Sunview College ، که در سال 1998 تاسیس شد ، یک کالج خصوصی شغلی ثبت شده تحت قانون کالج های شغلی خصوصی ، 2005 است که تحصیلات خود را در زمینه تجارت ، بهداشت ، مهمانداری ، مدیریت و فناوری ارائه می دهد. ما اعضای افتخاری کالج های شغلی انتاریو (CCO) و انجمن ملی هستیم

کالج های شغلی (NACC). Sunview College به عنوان یک م Instituteسسه یادگیری تعیین شده برای میزبانی از دانشجویان بین المللی از ژوئن 2014 توسط دولت استانی مورد تأیید قرار گرفته است.

ماموریت ما تغییر زندگی دانش آموزان و آماده سازی آنها برای یک کار موفق و معنادار است.

ما برنامه های شناخته شده صنعت را در چهار پردیس منطقه بزرگ تورنتو ارائه می دهیم. Sunview مدارک تحصیلی ، دیپلم های تحصیلات تکمیلی و گواهینامه هایی را در برنامه های بازرگانی ، مهندسی ، بهداشت و زیبایی ، فناوری و سرآشپز ، آشپزی و مهمان نوازی ارائه می دهد.

برنامه های ما برای پاسخگویی به خواسته های روزافزون کارفرمایان طراحی شده است تا دانشجویان فارغ التحصیل شوند و آماده کار در زمینه انتخابی خود باشند. این برنامه ها تجربه عملی و واقعی را با تعاونی ها و مکان های میدانی فراهم می کنند.

مدرسان ما متخصصان صنعت هستند که علاقه زیادی به ایجاد محیط های یادگیری دانش آموز محور دارند. اندازه کلاس های کوچک ما پشتیبانی و توجه لازم را برای سرآمد همه دانش آموزان پرورش می دهد.

یک برنامه ریزی انعطاف پذیر برای پذیرش دانش آموزان در طول سال و کمک به آنها در تعادل زندگی علمی با زندگی شغلی و شخصی آنها ارائه شده است.

مکان ها

  • Brampton

    The Gore Road,8897, L6P 2L1, Brampton

    سوالات