Keystone logo
© Eva Dang
Sheffield University Management School

Sheffield University Management School

Sheffield University Management School

مقدمه

دانشگاه شفیلد یک محیط واقعا بین المللی است که نزدیک به 25،000 دانش آموز از 117 کشور دارد. با تاریخی که تا سال 1879 کشف شد، یکی از دانشگاه های برجسته در انگلستان است و به عنوان بخشی از گروه راسل، به خاطر تحقیق و تعالی آموزشی آن مشهور است.

Sheffield University Management School یکی از بزرگترین بخش های این دانشگاه است که در یک ساختمان مدرن و تازه تأسیس شده در ده کیلومتری دانشگاه قرار گرفته است. ما در یک درصد از مدارس کسب و کار در سراسر جهان هستیم، که سه ماهه اعتبار نامه سه جانبه از سه مجوز معتبر بین المللی - AACSB، EQUIS و AMBA گرفته شده است. در سال 2014 نتایج چارچوب تحقیقاتی (REF) ما را در 15 مدرسه کسب و کار / مدیریت در انگلستان قرار می دهد که 81 درصد از تحقیقات ما در سطح جهانی یا بین المللی عالی است. ما در رتبه 5 در گروه راسل و 10 در انگلستان برای تاثیر تحقیقات رتبه بندی شده است - سهم قابل اثبات که پژوهش ما به جامعه و اقتصاد می دهد.

تعداد دانشجویان و کارکنان در کنار شهرت دانشگاهی ما افزایش یافته است و همه ما از شهرت استثنایی ما برای تحقیقات مشهور بین المللی و تدریس نوآورانه بهره می بریم.

تجربه دانشجویی و قابلیت مشارکت

 • Sheffield University Management School دارای کادر فنی حرفه ای تمام وقت است که در مرکز مشاغل خود قرار دارد - بدين معنی است که فارغ التحصيلان هميشه قادر به ارائه مشاوره در زمينه مسائل مربوط به قابليت کارآيی، نظير قرار دادن دانشجو، برنامه های شغلی و تکنيک های مصاحبه می باشند.
 • دانشگاه شفیلد به عنوان یکی از 150 موسسه برتر در جهان از نظر قابلیت استخدام شناخته شده است
 • ارزیابی کیفیت آموزش تدریس ما را بسیار در گستره وسیعی از موضوعات ترسیم می کند و ارزیابی های رسمی تحقیقاتی شهرت ما را به عنوان یک مرکز تحقیق جهانی در بسیاری از رشته ها تایید می کند
 • وضعیت سه گانه مدرک معتبر Sheffield University Management School کیفیت آکادمیک، یک رویکرد بین المللی یکپارچه و یک استراتژی تعامل تجاری را به خوبی درک می کند
 • شفیلد در دهمین سالگرد رضایت دانشجویان در بررسی ملی دانشجویان ثبت شده است
 • در جدیدترین نظرسنجی فارغ التحصیلان ما، 97 درصد از فارغ التحصیلان انگلستان ما در شش ماه پس از واجد شرایط استخدام شدند

رتبه بندی

 • مجوز صدور مجوز سه گانه ما در Sheffield University Management School در یک درصد از مدارس تجاری در جهان قرار دارد
 • بررسی میزان تحصیلات دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه بارسلونا در سال 2014 دانشگاه شفیلد به عنوان شماره یک برای تجربه دانشجویان عمومی است. همچنین برای اولین بار برای اتحادیه دانشجویان، زندگی اجتماعی، مسکن، امکانات و "دانشگاه بیشتر به یک دوست توصیه می شود"
 • Sheffield University Management School در بریتانیا در آخرین چارچوب تحقیقاتی (REF 2014) رتبه بندی شده است. 81 درصد از تحقیقات در بخش، در سطح جهانی یا در سطح بین المللی بسیار عالی بود
 • رتبه جهانی دانشگاه QS 2018 شفیلد در 82 سالگی است
 • دانشگاه تایمز تحصیلات عالی رتبه دانشگاهی 2018 این دانشگاه را در 13th در انگلستان و 104th در جهان قرار می دهد

تحصیل و زندگی در شفیلد

شفیلد کم هزینه زندگی را ارائه می دهد، اما کیفیت زندگی بسیار بالا است. نزدیکی آن به منطقه Peak و موقعیت درست در مرکز کشور (لندن با قطار حدود دو ساعت و نیم است) بدین معنی است که دانش آموزان ما از بهترین دو جهان بهره مند می شوند. این یک شهر دوستانه، تحمل، ایمن و استقبال است و ما مطمئن هستیم که شما بسیار خوشحال خواهید شد.

یک صحنه فرهنگی پرطرفدار و در دسترس بودن فعالیت های فضای باز نزدیک دانشجویان دانشگاه برای لذت بردن از زندگی فعال و متنوع زمانی که آنها در حال مطالعه نیستند. با این حال، امکانات آموزشی آکادمیک دانشگاه شفیلد - مانند اطلاعات مشترک که 24 ساعت شبانه روز باز است، 365 روز در سال - به این معنی است که مطالعه مستقل نیز یک تجربه خوشایند و دلپذیر است.

بیشتر بدانید که چرا شما شفیلد را دوست دارید: www.sheffield.ac.uk/postgraduate/whyshef

اطلاعات بیشتر در مورد امکانات کتابخانه ما در سطح جهانی را بیابید: www.sheffield.ac.uk/infocommons

مکان ها

 • Sheffield

  Sheffield University Management School Conduit Road, S10 1FL, Sheffield

  سوالات