Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Suffolk University Sawyer Business School

Suffolk University Sawyer Business School

Suffolk University Sawyer Business School

مقدمه

مدرسه کسب و کار بین المللی در سایر کسب و کار و حسابداری توسط AACSB بین المللی معتبر - انجمن برای پیشبرد دانشگاهی دانشکده بازرگانی و بدن اعتبار برتر برای مدارس کسب و کار. این تمایز نخبگان است کمتر از 10 درصد از مدارس کسب و کار در جهان به اشتراک گذاشته. مدرسه کسب و کار نیز توسط انجمن ملی دانشکده و دانشکده امور عمومی و اداری (NASPAA) معتبر است. با یک ماموریت دو آماده کردن رهبران موفق در کسب و کار جهانی و خدمات عمومی، مدرسه کسب و کار ارائه می دهد سایر تمام وقت و پاره وقت در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه در درجه مدیریت کسب و کار، مدیریت عمومی و مدیریت سلامت. تحصیلات Suffolk در کسب و کار معنی است که شما

توسعه مهارت های رهبری به فریم یک چشم انداز قانع کننده، ارتباط آن به طور موثر، طراحی یک برنامه برای رسیدن به آن، و الهام بخشیدن به دیگران برای اجرای این طرح با موفقیت. یاد بگیرید چگونه به آغوش و مدیریت تغییر درک تفاوت های ظریف پویایی سازمانی و ایجاد روابط به شبکه به طور موثر.

آموزش و پرورش کسب و کار جهانی در بوستون در مدرسه کسب و کار، ما انجام بیش از فقط در مورد اقتصاد جهانی صحبت به عنوان یک مدل کسب و کار از راه دور. برنامه درسی ما پذیرای حال تکامل شیوه های کسب و کار. استادان و دانشجویان ما از تمام نقاط جهان تگرگ و آن را به یک چشم انداز منحصر به فرد به کلاس درس. صفحه اصلی به بیش از 200،000 دانشجویان، بوستون همواره مرکز آموزش عالی در ایالات متحده بوده است. واقع در Beacon هیل، یک بلوک واحه شهری بر روی تپه برجسته ترین در شهرستان سنگسار، مدرسه کسب و کار سایر ایستد بلند به عنوان یک نهاد کسب و کار پیشرو با برنامه های ابتکاری طراحی شده برای آماده سازی دانش آموزان برای انطباق با سرعت در حال تحول اقتصاد جهانی است. چشم انداز ما "آماده سازی رهبران موفق کسب و کار جهانی و خدمات عمومی است." ماموریت ما ما ایجاد یک محیط یادگیری قادر می سازد که دانش آموزان ما به ظهور رهبران به عنوان موفق در عمل کسب و کار جهانی و خدمات عمومی است. ما ارزش برتری در آموزش و پژوهش، و کار با دانش آموزان ما، فارغ التحصیلان و شرکای کسب و کار برای رسیدن به آن.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Boston

    Suffolk University Sawyer Business School 8 Ashburton Place,

    سوالات