Keystone logo
Shanghai University of Finance and Economics with ECSA Global

Shanghai University of Finance and Economics with ECSA Global

Shanghai University of Finance and Economics with ECSA Global

مقدمه

亦博教育 که قبلا به عنوان اتحادیه استراتژیک چین شناخته شده است، هدف از ایجاد یک آموزش عالی، تجربه کاری عملی و طیف وسیعی از شبکه های شخصی است تا دانش آموزان و جوانان اروپایی بتوانند فرصت های توسعه اقتصادی سریع در چین بزرگ را درک کنند. برای این منظور، ما یک شریک منحصر به فرد با دانشگاه شانگهای مالی و اقتصاد، که دارای شهرت معتبر در زمینه آموزش مالی داخلی است، تبدیل شده ایم. در سال 2012، نام خود را به 亦博教育 تغییر دادیم. چشم انداز ما دیگر به منطقه اروپا محدود نمی شود.


امروز، مأموریت 亦博教育 در جهت بهبود اقتصاد جهانی از طریق آموزش بین المللی همراه با توسعه حرفه ای است. ما متعهد به ارائه آموزش و پرورش و منابع با کیفیت بالا برای توسعه حرفه ای هستیم تا هر کس و نهادها بتوانند در جامعه ای که به سرعت در حال تغییر است، فرصت هایی به دست آورند که این فرصت ها دیگر مرزهای جغرافیایی نیست. علاوه بر این، منحصر به فرد بودن این است که ما مشارکت خود را ارزش می گذاریم. این که آیا یک دانشجوی دوره ای یا یک سازمان تعاونی است، ما مصمم هستیم که همکاری بین دو طرف را پایدار و عملی انجام دهیم. هدف ما ساختن یک شبکه 亦博教育 قوی 亦博教育 است که دانشجویان، فارغ التحصیلان، والدین و متخصصان آموزش را متصل می کند تا نفوذ خود را در آموزش و پرورش و توسعه حرفه ای بین المللی گسترش دهد. در حال حاضر، 亦博教育 دارای دفاتر در شانگهای و برلین، آلمان است، و فعالیت خود را به طور فعال در سایر مناطق گسترش می دهد.

کسب و کار در برنامه تابستان چین از ECSA Global on Vimeo.

مکان ها

 • Berlin

  ECSA Global Berlin Friedrichstrasse 191, 10117, Berlin

  • Shanghai

   ECSA Global Shanghai 11/F, Tower B, Central Towers, No. 567 Langao Road Putuo District, 200333, Shanghai

   • Shanghai

    Shanghai University of Finance and Economics International Cultural Exchange School No. 369 Zhongshanbeiyi Road Hongkou District, 200083, Shanghai

    سوالات