Keystone logo
Syracuse University

Syracuse University

Syracuse University

مقدمه

دانشکده مهندسی و علوم رایانه ای که در سال 1901 تأسیس شده است ، جامعه ای پر جنب و جوش از رهبران با شهرت پاسخگویی در تأمین نیازهای منطقه ای ، ملی و جهانی ایجاد کرده است. دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان ما "روح جستجوگر" ما متحد می شوند ، زیرا ما به طور فعال راه حل های ابتکاری برای چالش های پیچیده جدید را دنبال می کنیم. از طریق تحقیقات پیشرفته ، نوآوری های درسی و همکاری چند رشته ای ، ما در حال رفع چالش هایی مانند محافظت از سیستم های سایبری خود ، بازسازی بافت های انسانی ، تأمین منابع آب تمیز ، پیگیری راه حل های کم مصرف و امنیت داده ها در سیستم های بی سیم هستیم.

اعتباربخشی

Syracuse University توسط آژانس امنیت ملی و دپارتمان امنیت داخلی به عنوان یک مرکز برتری علمی در آموزش تضمین اطلاعات (CAEIAE) از سال 2001 و به عنوان یک مرکز برتری علمی در تحقیقات اطمینان اطلاعات (CAE) تعیین شده است. -R) از سال 2009 تاکنون

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Syracuse

    Syracuse, آمریکا

سوالات