Keystone logo
University of Strathclyde Business School

University of Strathclyde Business School

University of Strathclyde Business School

مقدمه

University of Strathclyde Business School که در سال 1948 تأسیس شد، یک سازمان دانشگاهی پیشگام و مشهور بین المللی است که ذهن های تجاری فردا را شکل می دهد و توسعه می دهد. مدرسه کسب و کار Strathclyde یکی از چهار دانشکده تشکیل دهنده دانشگاه Strathclyde در گلاسکو است. دانشگاه در سال 1796 به عنوان "محل یادگیری مفید" تاسیس شد و این در خط مقدم چشم انداز ما امروز باقی مانده است.

تدریس ما

بخش‌های موضوعی و واحدهای تخصصی مدرسه بازرگانی Strathclyde برای ارائه برنامه‌های متنوعی از دوره‌های تخصصی و بین رشته‌ای همکاری می‌کنند. ما مراکز بین‌المللی را در یونان، امارات، عمان، بحرین، سنگاپور و مالزی ایجاد کرده‌ایم که در آنها مدرک‌هایی مانند Strathclyde MBA ارائه می‌دهیم.

یک رویکرد مشارکتی

ما ریشه های محکمی در جامعه تجاری در شهر زادگاه خود گلاسکو و اطراف آن داریم که نه تنها در سطح ملی بلکه در سطح بین المللی گسترش یافته است. ما به رویکرد مشارکتی خود برای کار در کنار صنعت ایجاد روابط سودمند متقابل که برای سازمان ها و افراد به طور یکسان ارزش می بخشد، افتخار می کنیم.

اعتبار بین المللی و به رسمیت شناختن

مدرسه کسب و کار Strathclyde از سال 2004 اعتبار سه گانه را از سه نهاد اعتباربخشی مدرسه کسب و کار مرکزی - AMBA، EQUIS و AACSB - برگزار کرده است. ما اولین مدرسه بازرگانی در اسکاتلند بودیم که به اعتبار سه گانه دست یافتیم.

ما همچنین اولین مدرسه کسب‌وکار در اسکاتلند بودیم که جایزه منشور کسب‌وکار کوچک را دریافت کردیم، این جایزه حمایت پیشرو جهانی ما را از گسترش شرکت‌های اسکاتلندی از طریق نوآوری، بین‌المللی‌سازی و رهبری به رسمیت می‌شناسد.

دپارتمان‌ها و برنامه‌های ما دارای اعتبارنامه‌های بین‌المللی معتبر صنعتی مانند CIMA، ICAS و CIPD هستند.

تعالی تحقیقاتی

مدرسه کسب و کار Strathclyde به دلیل تحقیقات پیشرو در جهان در چارچوب تعالی پژوهشی (REF) 2021 شناخته شده است - با معدل 3.26، SBS را به عنوان سومین کیفیت کلی در بین تمام موسسات اسکاتلندی به عنوان رتبه بندی شده توسط Times Higher Education (THE) قرار می دهد. ). محیط تحقیقاتی نمونه SBS با داشتن رتبه 75% "مناسب برای تولید تحقیقات با کیفیت پیشرو در جهان و ایجاد تاثیر برجسته" به رسمیت شناخته شد. با 25% باقیمانده که به عنوان "کیفیت عالی بین المللی" رتبه بندی شده است، SBS را به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین بخش قرار می دهد و آن را به دومین مشخصات کیفیت محیطی در اسکاتلند تبدیل می کند. از نظر مقیاس و کیفیت، ارسال SBS در رتبه 16 در بریتانیا در قدرت تحقیقاتی توسط THE قرار گرفته است و این باعث می شود که آن را در رتبه دوم در اسکاتلند قرار دهیم.

پذیرش ها

در Strathclyde، ما پذیرای دانشجویان از سراسر جهان هستیم. شرایط ورود کشور خود را بررسی کنید.

الزامات زبان انگلیسی

ما تعدادی از آزمون های زبان انگلیسی را به عنوان مدرک مهارت در زبان انگلیسی می پذیریم. آیلتس در دسترس ترین است. اطلاعات در این مورد را می توان در وب سایت شورای بریتانیا یافت.

الزامات استاندارد فعلی ما عبارتند از:

  • آیلتس (آکادمیک): 6.5 در کل (هیچ باند فردی کمتر از 5.5)
  • دانشکده علوم: آیلتس (آکادمیک): 6.0 به طور کلی (بدون باند فردی کمتر از 5.5)
  • گروه طراحی، ساخت و مدیریت مهندسی: آیلتس (آکادمیک): 6.0 به طور کلی (بدون باند فردی کمتر از 5.5)

برخی از برنامه های تحصیلی دارای الزامات زبان انگلیسی متفاوت از موارد فوق هستند، بنابراین لطفاً برای جزئیات هر صفحه دوره جداگانه را بررسی کنید.

مرکز مطالعات بین المللی

ما همچنین طیف وسیعی از دوره ها را برای دانشجویان بین المللی (غیر اتحادیه اروپا/بریتانیا) که شرایط ورود مستقیم را برآورده نمی کنند، ارائه می دهیم.

بورسیه و بودجه

بورسیه تحصیلی فارغ التحصیلان Strathclyde

فارغ التحصیلان Strathclyde می توانند از تخفیف 15 درصدی شهریه در دوره های تحصیلات تکمیلی بهره مند شوند.

بورسیه های مشارکت اتحادیه اروپا

بورسیه های مشارکت اتحادیه اروپا ما از دانشجویان تمام وقت کارشناسی ارشد اتحادیه اروپا که دوره های آموزشی را شروع می کنند، پشتیبانی می کند.

آمار فارغ التحصیلان

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Glasgow

    University of Strathclyde Business School 199 Cathedral Street, G4 0QU, Glasgow

سوالات