Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Stratford University

Stratford University

Stratford University

مقدمه

ماموریت ما

Stratford University یک موسسه خصوصی آموزش عالی است. بدن دانشجویی متنوع است ، از جمله فارغ التحصیلان دبیرستانی اخیر ، متخصصان کار ، دانشجویان بین المللی و افرادی که مایل به تغییر رشته های شغلی خود هستند. ماموریت Stratford University آماده سازی دانشجویان برای پاداش دادن به مشاغل از طریق برنامه های آموزشی با کیفیت است که پاسخگوی نیازهای متغیر کارفرمایان و جامعه است. به منظور تحقق این مأموریت ، دانشگاه انواع و اقسام گواهینامه ، دیپلم ، کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد را در زمینه های تقاضای اشتغال و نوظهور ارائه می دهد.

Stratford University که اعتبار خود را برای اعطای گواهینامه ، دیپلم ، کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد ، توسط شورای اعتباربخشی دانشکده ها و مدارس مستقل (ACICS) Stratford University ، آموزش با کیفیت را به دانشجویان ارائه می دهد. ACICS به عنوان یک آژانس معتبر ملی شناخته شده است که توسط شورای اعتباربخشی آموزش عالی (CHEA) ، یک مدافع ملی و صدای نهادی برای خود تنظیم کیفیت دانشگاهی از طریق اعتباربندی شناخته می شود. CHEA یک انجمن از 3000 کالج و دانشگاه اعطای مدرک است و 60 سازمان معتبر سازمانی و برنامه ای را به رسمیت می شناسد.

Stratford همچنین توسط بنیاد آموزش فدراسیون آشپزی آمریکا (ACFEF) تأیید شده است ، و اطمینان می دهیم که ما استانداردها و شایستگی های تعیین شده برای دانشکده ها ، برنامه های درسی و خدمات دانشجویی را رعایت می کنیم.

Stratford University دارای مجوز فعالیت در شورای دولتی آموزش عالی ویرجینیا (SCHEV) برای فعالیت در پردیس های ویرجینیا است.

مکان ها

  • Falls Church

    Leesburg Pike,7777, 22043, Falls Church

    سوالات