Keystone logo
Stouffville College

Stouffville College

Stouffville College

مقدمه

Stouffville College تلاش می کند تا یکی از بهترین موسسات متعهد به اطمینان از اینکه دانش آموزان ما از آموزش شخصی و با کیفیت برخوردار هستند ، باقی بماند.

ما یک محیط یادگیری دوستانه و دلپذیر ارائه می دهیم که به ارائه برنامه هایی چالش برانگیز ، مرتبط و پاسخگوی نیازهای دانشجو ، کارفرما و جامعه اختصاص دارد.

ما بر آموزش در گروه های کوچک توسط کارکنان بسیار واجد شرایط و متعهد به کیفیت در آموزش تأکید می کنیم. کلاسهای کوچک ما دانش آموزان را قادر می سازد تا در طول دوره تحصیل خود ، از آموزش شخصی و کمک شخصی برخوردار شوند. تعداد دانشجویان کمتر ما دسترسی بهتر دانشجویان به امکانات را فراهم می کند. ما دانش آموزان را بر اساس ارزیابی جامع ، نتایج مدرسه و دانشگاه ، فعالیت های فوق برنامه ، منابع و مهمتر از همه ، مصاحبه های شخصی پذیرش می کنیم.

ما دانشجویانی داریم که از بیش از 60 کشور برای تحصیل در موسسه ما آمده اند که تقریباً نیمی از دانشجویان ثبت نام شده ما را تشکیل می دهد. ما بسیار افتخار می کنیم که فارغ التحصیلان ما نه تنها پس از فارغ التحصیلی قادر به یافتن شغل هستند بلکه تعدادی از کارفرمایان معتبر ملی و بین المللی و آژانس های استخدام آنها را به طور فعال جستجو می کنند. ما در یک قسمت زیبا از تورنتو واقع شده ایم. این مکان توانایی دانش آموز ما را برای شرکت در یک تجربه فرهنگی و اجتماعی کاملاً راضی کننده در حالی که اهداف آموزشی آنها را دنبال می کند ، افزایش می دهد.

مکان ها

 • Toronto

  18 Wynford Dr, M3C 3S2, Toronto

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات