Keystone logo
Stonehill College

Stonehill College

Stonehill College

مقدمه

استنت هیل، به عنوان یک کالج کاتولیک در سال 1948 توسط کنگره کلیسای مقدس تاسیس شده است، رویکرد جامع Stonehill بر اساس اصول آموزش و پرورش و ایمان است. دانش آموزان ما به شهروندان جهانی تبدیل می شوند که دانش، یکپارچگی و محبت را ارزش می بخشد، زیرا آنها به دنبال ایجاد یک جامعه ی راست تر هستند.

پروفسورهای استون هیلی بر تحلیل و تجزیه و تحلیل انتقادی و تفکر خلاق تاکید می کنند در حالیکه دانش آموزان را در بیش از 80 برنامه آکادمیک در زمینه هنر، علوم، کسب و کار و زمینه های پیش حرفه ای تربیت می کنند.

Stonehill واقع در بین بوستون و پراویدنس است که یک کالج ماساچوست است که دانش آموزان را با مجموعه ای از تجارب پژوهشی و کارآموزی در محوطه دانشگاه و مناطق شهری در کنار هم قرار می دهد. Stonehill به رسمیت شناخته شده ملی برای مطالعات بین المللی و برنامه های کار خارجی خود را به دست آورده است، که دانش آموزان ما را با یک دنیای فرصت ها ارائه می دهد.

تاسیس

Stonehill در تاریخ 30 ژوئن 1948 توسط مجمع صلیب مقدس تاسیس شد. جورج P. Benaglia، CSC، به عنوان اولین رییس دانشگاهی منصوب شد و اولین دانشجویان در تاریخ 20 سپتامبر ثبت نام کردند.

نوع مؤسسه

 • خصوصی
 • هماهنگی
 • مجوز BA، BS و BSBA

113401_karuna1.jpg

اعتباربخشی

Stonehill توسط کمبریج نیویورک تحصیلات عالی معتبر است.

اعتبارنامه برنامهریزی اضافی

 • انجمن پیشرفته دانشکده های انسانی کسب و کار
 • انجمن شیمی آمریکا
 • انجمن برنامه های دانشگاه در مدیریت بهداشت

عضویت

 • انجمن کالج ها و دانشگاه های آمریکا
 • انجمن کالج ها و دانشگاه های کاتولیک
 • شورای کالج مستقل
 • انجمن ملی کالج ها و دانشگاه های مستقل
 • انجمن جنوب شرقی همکاری آموزش عالی در ماساچوست
 • کنسرسیوم جنوب نیوانگلند در مسابقات و قومیت

وابستگی کاتولیک

Stonehill وابسته به جماعت صلیب مقدس است. اعضای جماعت در مأموریت کالج به عنوان مدیران، اعضای هیئت علمی و وزرا پرداخته اند.

Rev. جان دینینگ، CSC نهمین کشیش صلیب مقدس است که به عنوان رئیس جمهور استون هیل خدمت می کند. علاوه بر این، اعضای جماعت در کالج به عنوان اعضای هیئت امناء خدمت می کنند، که بسیاری از آنها فارغ التحصیلان Stonehill هستند.

NCAA Division II دو و میدانی

در تمام سطوح رقابت، ورزش ها بخش بزرگی از زندگی در Stonehill هستند - بیش از 80٪ از دانش آموزان ما در یک گروه واستی بخش دوم NCAA شرکت می کنند و یا یک ورزش داخلی و یا باشگاهی می کنند.

Stonehill Skyhawks در کنفرانس شمال شرقی -10، بزرگترین کنفرانس دومین کنفرانس NCAA در کشور رقابت می کنند.

 • کنفرانس شمال شرقی -10
 • 20 تیم برون مرزی
 • 11 تیم باشگاهی بین المللی
 • 20 برنامه ورزشی بین المللی

سرمایه گذاری

 • 199،696،551 دلار

Accolades اخیر

Stonehill همواره توسط سازمان هایی درگیر در ارزیابی کالج ها و دانشگاه های آمریکا به عنوان یکی از بهترین در ملت در مورد ارزش، نتایج و تعهد به ساختن جای جهان بهتر است. درباره جدیدترین شناخت اخیر ما را بخوانید.

ماموریت ما

Stonehill College ، یک موسسه آموزش عالی که توسط گروه جسمی صلیب مقدس تاسیس شده است، جامعه ای از دانش و اعتقادات است که با اعتقاد به شأن ذاتی هر شخص متکی است.

Stonehill College از طریق برنامه درسی خود در زمینه هنر و علوم لیبرال و برنامه های پیش حرفه ای آموزش عالی را ارائه می دهد که باعث می شود تفکر انتقادی، تقاضای آزاد و تبادل ایده ها مطرح شود.

Stonehill College تمام افراد را آموزش می دهد تا هر دانش آموخته Stonehill فکر می کند، اعمال می کند و با شجاعت به ایجاد یک جهان عادلانه تر و مهربان تر هدایت می کند.

تعهد ما به جامعه گوناگون و فراگیر

در Stonehill College ما به کرامت ذاتی هر فرد اعتقاد داریم و متعهد به پرورش و ارزیابی یک فرهنگ هستیم که در آن تفاوت ها به طور آشکارا مشترک و تایید شده اند. همانطور که احترام متقابل سنگ بنای آموزش کامل فرد است، ما خواهان ایجاد و حفظ یک جامعه صادق، عادل و مهربان هستیم. Stonehill قصد دارد تا هر یک از اعضای خود را قادر به مبارزه و حمایت از یکدیگر و همبستگی انسانی خود کند، که ما آن را به عنوان ضروری برای همگانی شناخته ایم.

تقدیر از تفاوت های انسانی در اشکال مختلف آن، مسئولیت هرکسی در کالج است، هر دو به صورت فردی و جمعی. به همین ترتیب، ما با یکدیگر همکاری خواهیم کرد تا به نابرابری ها پاسخ دهیم و به یک جهان درست تر کمک کنیم.

افزایش تنوع جامعه ما یک اولویت فعال است. ما توسعه و ترویج، برنامه های درسی، تجارب و تجربیاتی که فرهنگ تعاونی را ترویج می کنند، توسعه داده و ادامه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه های بسیاری که کالج تعهد مداوم خود را به جامعه و تلاش های عدالت اجتماعی در داخل و خارج از محوطه دانشگاه ما نشان می دهد، لطفا از صفحه منابع تنوع منابع ما دیدن کنید.

113402_karuna2.jpg

فلسفه ما

برای رسیدن به این دیدگاه، دانش آموزان یک برنامه مطالعاتی را تشکیل می دهند که موجب بورس تحصیلی، تحلیل انتقادی و تفکر خلاق می شود. Stonehill معتقد به سنت صلح مقدس در آموزش و پرورش است، متعهد به توسعه توانایی های اخلاقی، معنوی، فکری و اجتماعی دانش آموزان خود و نیز تحکیم عزم و اراده برای آوردن این صلاحیت در امر عدالت اجتماعی است.

از طریق مطالعه رشته های اصلی هنرهای لیبرال، دانش آموزان از عقل و سواد استفاده می کنند که پایه ای از ذهن تحصیل کرده اند. تسلط بر دانش تخصصي مورد نياز حرفه هاي امروز ابزارهايي براي هدايت کارهاي توليدي و شکل دادن به جهان فراتر از کلاس است.

حضور آرمان های فکری و اخلاقی کاتولیک کالج را در یک سنت طولانی از تحقیقات آزاد، تعامل با عقاید و ارزش های الهیات و فلسف های عرفانی، شناخت کرامت ذاتی هر فرد و حس تعهد به تعهد خود به اخلاق قرار می دهد. به پایان می رسد

Stonehill در جشن این شأن و منزلت وحدت خانواده بشر، از تنوع افراد، عقاید و دیدگاه های فرهنگی و مذهبی حمایت می کند. کالج تأکید می کند که قدردانی از این تنوع دربرگیرنده دستیابی به گستره شخصی و فکری است.

هیئت علمی، با الهام از اشتیاق برای آموزش، با کارکنان برای ایجاد یک محیط محرک دانش آموزی که باعث ایجاد چالش های تحصیلی و تحقیق دقیق، رفاه فیزیکی و رشد احساسی، مسئولیت شخصی، یادگیری تعاونی و جامعه معتبر می شود، همکاری می کند.

آموزش استون هیل، دانش آموزان را تشویق می کند تا تمایل مادام العمر به خود کشف و تعهد به خدمت ایجاد کنند که به زندگی واقعا هدفمند و پرطرفدار منجر شود.

گذشته ما

Stonehill College داناهو در 30 ژوئن 1948 تاسیس شد. در آن روز، امپراطوری ماساچوست کنگره صلیب مقدس را مجاز به تاسیس موسسه آموزش عالی در املاک سابق فردریک Lothrop آمس در شمال شرق.

دانشگاه کالج ماساچوست به طور چشمگیری زیبا است. در یک سمت نشستن Donahue هال، عمارت اصلی گورستان سبک املاک، ساخته شده در سال 1905. این اداره استون هیل و همچنین یک کلیسا که در آن روز جشن روز جشن است. دوناهو هال در یک محیط آرام از چمن ها، جنگل ها، حوزه ها و حوضچه ها چشم انداز ساختمان های دانشگاهی و سالن های اقامت را دید.

از زمان تاسیس آن در فرانسه در سال 1837، جماعت صلیب مقدس در کارهای آموزشی مشغول به کار بوده است. تا سال 1842، اعضای کنگره دانشگاه نوتردام در شمال ایندیانا را تاسیس کردند. سایر موسسات آموزش عالی که توسط گروه جغرافیایی در ایالات متحده تاسیس شده اند شامل دانشگاه پورتلند در اورگان، دانشگاه سنت ادوارد تگزاس، کالج کینگ در پنسیلوانیا و کالج مقدس مقدس در ایندیانا است.

پدر ریحان Moreau CSC، بنیانگذار جماعت، به عنوان یک نگرانی اصلی که آموزش و پرورش بر کل فرد تأثیر می گذارد، برگزار شد. پدر Moreau صحبت کرد و نوشت: از آموزش قلب و همچنین آموزش ذهن، توسعه افراد ارزش ها و همچنین محققان. نمونه ای از احساسات مورو، دیدگاه بیان شده در یک نامه دیوانه ای 1849 به اعضای جماعت بود:

"ما همیشه با تکمیل دانش، پیشرفت کامل فرد را در کنار هم قرار می دهیم؛ ذهن نخواهد بود بهای قلب.

در سپتامبر 1948، Stonehill College اولین دانش آموز خود را ثبت نام کرد. در سال 1951، کالج ثبت نام برای پذیرش دانشجویان زن را گسترش داد. در دسامبر 1959، Stonehill اعتبار کامل و عضویت در انجمن کالج ها و مدارس متوسطه نیوانگلند (NEASC) دریافت کرد.

تا سال 1972، مسئولیت کالج در استان شرقی مجمع صلیب مقدس اعطا شد. در آن سال، مسئولیت به هیئت امنا منتخب منتخب منتخب منتقل شد. این جماعت همچنین سهم 375 هکتار و ساختمان را برای اهداف آموزشی و مقاصد خود به آن اختصاص داد.

هر دو روح و حروف انتقال به Stonehill College تا به عنوان یک نهاد کاتولیک آموزش عالی ادامه یابد.

Stonehill به عنوان یک کالج کاتولیک متعهد به گفتمان متضاد غنی سازی بین تحقیقات فکری و زندگی ایمان است. Stonehill به عنوان یک کالج در سنت صلیب مقدس، به دنبال کمک به دانش آموزان در توسعه توانایی های خود و کشف عمیق ترین اشتیاق در زندگی خود است. این تلاش برای پرورش نگرانی در قبال شایستگی هر فرد و مراقبت از قربانیان هر تعصب است. در تحقق شعار خود، Lux et Spes (لاتین برای "نور و امید")، کالج مهارت را برای دیدن و شجاعت عمل می کند. (اسناد رسمی جماعت صلیب مقدس، شماره 14-17).

در این سنت، Stonehill به ویژه در مورد افزایش کیفیت زندگی در محوطه دانشگاه که باعث ایجاد اوراق قرضه قوی از جامعه و سنت خدماتی است که به یک جامعه مجرد و مهربان تر کمک می کند. در سال 1989، بیانیه ای از اصول توسط کالج و جماعت صلیب مقدس تایید شد تا اطمینان حاصل شود که میراث کاتولیک Stonehill حفظ شود و جماعت را به حضور فعال در هر دو دانشگاه علمی و روحانی در کالج متعهد سازد.

Stonehill اولین تمرینات آغازین خود را در سال 1952 انجام داد، و در سال 2013 کالج فارغ التحصیلان آن 24،000 شد. دیدگاه کالج برای آینده در برنامه استراتژیک آن قرار دارد: "بالا

مکان ها

 • Easton

  Stonehill College 320 Washington Street Easton, MA 02357, , Easton

  سوالات