Keystone logo
Stockholm University

Stockholm University

Stockholm University

مقدمه

دانشکده علوم در Stockholm University بزرگترین دانشکده علوم سوئد است و در رتبه بندی شانگهای در بین صد دانشکده علمی برتر جهان قرار دارد. این دانشکده در تعدادی از برنامه ها و دوره ها آموزش عالی ارائه می دهد ، در سطح کارشناسی ارشد بیش از 30 برنامه تحصیلی به زبان انگلیسی ارائه می شود.

چرا باید در بزرگترین دانشکده علوم سوئد تحصیل کرد؟

تحقیقات علمی شامل همه چیز از مطالعه ریزترین اجزای ماده گرفته تا کشف و تجزیه و تحلیل پدیده های بین ستاره ای است. اما چیزهای بیشتری از تحقیق وجود دارد.

ترکیب مطالعات علمی با مطالعات در زمینه زبان ، اقتصاد یا حتی ارتباطات ، می تواند شایستگی ها و مشخصات شما را برای بازار کار جذاب تر کند. Stockholm University با طیف گسترده ای از دوره های خود در علوم اجتماعی و انسانی این امکان را به دانشجویان ارائه می دهد. دانشمندان و ریاضیدانان در متنوع ترین موقعیت شغلی از سوی تحلیلگران مالی ، محققان ، نویسندگان ، مشاوران ، فروشندگان یا مدیران پروژه در زمینه های مختلف یافت می شوند. طیف گسترده ای از دوره های ارائه شده ، چه در علوم و چه در زمینه های دیگر و همچنین فرصت انتخاب جهت مناسب برای شما - با امکان اضافی تغییر مسیر بعدی ، یا تکمیل مطالعات خود با یک موضوع جدید - شانس موفقیت شما را افزایش می دهد در بازار کار

دانشمندان و ریاضیدانان سراسر جهان با آینده همکاری می کنند. این می تواند پیش بینی های آب و هوایی قابل اطمینان تری داشته باشد ، داروهای جدید و بهتری تولید کند ، حفاظت از محیط زیست را بهبود بخشد یا محصولات غذایی سالم تری ایجاد کند. در یک نظرسنجی بین المللی درباره میزان اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی ، Stockholm University در سوئد بالاترین رتبه ، در اسکاندیناوی دوم و 62 در سراسر جهان رتبه بندی شد.

این دانشکده هر دو برنامه و دوره هایی را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی ارائه می دهد. سطح کلی مهارت انگلیسی در سوئد با توجه به شاخص مهارت انگلیسی بسیار بالا است. سوئد از شش سال پیش که این شاخص شروع به کار کرد در رتبه 5 قرار داشت و سه بار رتبه اول را کسب کرد. Stockholm University علاوه بر سطح مهارت عمومی زبان انگلیسی ، دارای کارکنان آموزشی و تحقیقاتی بین المللی و تجربه طولانی در ارائه دوره های زبان انگلیسی است.

دوره های ما ارتباط تنگاتنگی با تحقیقات فعلی انجام شده در دانشکده علوم دارد و اکثر کادر آموزشی ما محققان فعال هستند. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی ما را ببینید.

زندگی دانشجویی در استکهلم

استکهلم پایتخت سوئد و یکی از برجسته ترین مراکز دانشگاهی در شمال اروپا است. این شهر از چندین جزیره تشکیل شده و توسط آب احاطه شده است. آب آنقدر تمیز است که در واقع می توانید در وسط شهر شنا کنید. در تابستان خورشید هرگز کاملاً غروب نمی کند و مردم در کافه ها ، رستوران ها و پارک های باز جمع می شوند تا از نور و آب و هوای معتدل لذت ببرند. در زمستان ، اغلب امکان اسکیت روی یخ در وسط شهر وجود دارد.

استکهلم آموزش عالی را با بالاترین استاندارد بین المللی در دانشگاه ها و کالج های مشهور از جمله موسسات برجسته ای مانند موسسه کارولینسکا ، موسسه فناوری KTH ، دانشکده اقتصاد استکهلم و Stockholm University .

در طول این سالها ، کمتر از دوازده برنده جایزه نوبل در این دانشگاه ها و کالج های دانشگاهی ، در زمینه های فیزیولوژی و پزشکی ، فیزیک ، اقتصاد و شیمی فعالیت داشته اند.

مکان ها

  • Stockholm

    Universitetsvägen,10 A, 106 91, Stockholm

    برنامه ها

    سوالات