Keystone logo
© Domus Academy
St. John's University, Rome Campus

St. John's University, Rome Campus

St. John's University, Rome Campus

مقدمه

دانش آموزان جهانی

پردیس رم از دانشگاه سنت جان استخدام های گوناگون، بدن دانش آموز بین المللی است. تحصیل در خارج در رم اجازه می دهد تا دانش آموزان خود را برای عرصه جهانی آماده؛ در مورد کسب و کار بین المللی و مسائل سیاسی یاد بگیرند. شرکت در کارآموزی در آژانس های سازمان ملل، سازمان های غیر دولتی (NGO) و سفارتخانه؛ رشد در یک محیط دانشگاهی راحت و حمایتی دارد؛ تجربیات جدید لذت ببرید. و کشت دوستی زندگی طولانی با دانش آموزان دیگر از سراسر جهان است.

فرصت های جهانی

برای آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در بازار جهانی، سنت جان ارائه می دهد یک تجربه علمی بین المللی. دانش آموزان ما نیز تشویق به مطالعه در دانشگاه های ما در نیویورک. همه ارائه دوره در دانشگاه نیویورک باز به دانشجویان فارغ التحصیل ثبت نام در رم می باشد. علاوه بر این، کمک های مالی ایالات متحده و صندوق بورس تحصیلی در رم اعمال فقط به عنوان آنها در دانشگاه نیویورک ما انجام دهد.

به عنوان یک دانشگاه شهری، سنت جان بخشی جدایی ناپذیر از شهر نیویورک با دسترسی آسان به منابع تجاری و فرهنگی منهتن است. برای دانش آموزان به دنبال یک چشم انداز جهانی، زندگی و تحصیل در نیویورک یک مزیت بزرگ آموزشی است.

کار گروهی و رهبری

کسب و کار و سازمان های موفق به کار تیم از افراد به دنبال راه حل هایی برای مسائل. فارغ التحصیلان سنت جان رسیدن به موفقیت، چرا که به کار در یک محیط تیم گرا که در آن دانش آموزان از زمینه های مختلف حرفه ای را با دانشکده همکاری برای درک و حل مشکلات مربوط به کسب و کار.

مکان ها

  • Rome

    Via Marcantonio Colonna, 21A , 00192, Rome

سوالات