Keystone logo
State University of New York Maritime College

State University of New York Maritime College

State University of New York Maritime College

مقدمه

کالج دریایی SUNY رهبران پویایی را برای صنعت حمل و نقل دریایی جهانی ، تجارت حمل و نقل ، مهندسی ، انرژی ، مدیریت تاسیسات ، امور مالی ، نیروهای مسلح و خدمات عمومی آموزش می دهد. دانش آموزان از بین 11 گرایش کارشناسی ، از جمله پنج برنامه مهندسی معتبر ABET ، و دو برنامه کارشناسی ارشد را انتخاب می کنند. در 30 دقیقه ای از شهر منهتن ، دانش آموزان در 17 تیم ورزشی و بیش از 40 باشگاه و سازمان ، گزینه های ROTC و برنامه های مجوز گارد ساحلی ایالات متحده شرکت می کنند. برنامه مجوز دانش آموزان را برای حرکت ، نیرو و کار با کشتی های دریایی آماده می کند.

در تمام برنامه ها و فعالیت های کالج ، مشخصه آموزش SUNY Maritime یادگیری با انجام آن است. این رویکرد متمایز و عملی ، دانشجویانی را جذب می کند که با مطالعه ، برنامه های فوق برنامه و آماده سازی شغل ، آستین بالا می زنند تا برای موفقیت شخصی و حرفه ای آماده شوند.

کالج دریایی در سومین سال اجرای برنامه استراتژیک خود ، "ترسیم یک دوره جدید" است. این طرح طی 18 ماه با مشورت گروههای ذینفع از جمله فارغ التحصیلان ، مدیران صنعت ، اعضای هیات علمی ، کارکنان و استخدام کنندگان شرکتی مطرح شد. این طرح شامل یک سری اهداف و اقدامات قوی و پویا است که کالج ، دانشجویان آن و صنایعی را که در خدمت آنها هستیم برای جهانی که به سرعت در حال تغییر است آماده می کند.

مکان ها

  • The Bronx

    Pennyfield Avenue,6, 10465, The Bronx

    سوالات