Keystone logo
STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

مقدمه

زیبایی برای به چالش کشیدن جهان. آیا شما آن را باور می کنید؟

مفهوم منحصر به فرد مدرسه از ترکیب سخنرانی های آکادمیک در دوره ها و کار بر روی پروژه های معتبر با متخصصان و تامین کنندگان - بازرسی در محل و تجربیات در محل - به همراه بازدید از کارگاه ها، آزمایشگاه ها، کارخانه ها و فروشگاه ها ناشی می شود. همه با هم تا دنیا را هر روز، هر ساعت واژگون کنند.

این دوره ها نتایج مهم ترین تحقیقات آکادمیک بین المللی را با شهادت طراحان و معماران مشهور جهان در نظر می گیرند. تقریباً تمام ایده های جدید از آثار هنری و هنرمندان الهام گرفته شده اند. علاوه بر فعالیت های علمی و عملی، با هم می خوانیم و متونی در مورد فلسفه، هنرمندان، مسائل روز و آخرین گرایش های طراحی و معماری را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم.

شرکت ما یک استودیو معماری و طراحی واقع در فلورانس است. به دلایل بسیاری این شهر بزرگ را انتخاب کردیم.

اول از همه، موقعیت مرکزی فلورانس به ما امکان بازدید، تحصیل و کار در بسیاری از شهرهای دیگر مانند میلان، رم و ونیز را می دهد، جایی که ما روابط کاری شدیدی را ایجاد کرده ایم. در واقع موقعیت جغرافیایی فلورانس دسترسی سریع و آسان به تمام نقاط ایتالیا را فراهم می کند.

ثانیاً، طراحی بین‌المللی ایتالیایی از اینجا سرچشمه گرفت، جایی که جالب‌ترین بافت تاریخی با چشم‌اندازی از آینده روبرو شد.

سوم، چرا که این شهر عاطفی ترین در ایتالیا است.

علاوه بر این، مکان ما در "Via degli Artisti" است، منطقه هنرمندان بزرگ شهر که به دلیل تاریخچه تولیدات هنری خود شناخته شده است.

ویژگی دوره های ما این است که تدریس تجربه کاری بین المللی را با سخنرانی های تئوری ترکیب می کند.

اساتید ما از طریق یک رویکرد کاری عملی و بازدید از شهر با طراحی در محل، جنبه های مختلفی را که در توسعه پروژه ها در زمینه مبلمان و طراحی داخلی و معماری دخیل هستند را آموزش می دهند.

یاد بگیر، انجامش بده

مکان ها

  • Florence

    Studium Architecturae Florence Design School, , Florence

سوالات