Keystone logo
Stanford University School of Engineering

Stanford University School of Engineering

Stanford University School of Engineering

مقدمه

مهندسی استنفورد نزدیک به یک قرن در خط مقدم نوآوری بوده و فناوری های محوری را ایجاد کرده است که دنیای فناوری اطلاعات ، ارتباطات ، مراقبت های بهداشتی ، انرژی ، تجارت و سایر کشورها را متحول کرده است.

دانشکده ما تحقیقات پیشگامانه ، میان رشته ای را انجام می دهد و دانشجویان ما با برتری فنی و همچنین خلاقیت ، آگاهی فرهنگی و مهارت های کارآفرینی که از قرار گرفتن در معرض همه آنچه دانشگاه استنفورد ارائه می دهد ، فارغ التحصیل می شوند.

دانشکده ، دانش آموزان و دانش آموختگان این دانشکده هزاران شرکت تأسیس کرده و بنیان های فنی و تجاری سیلیکون ولی را بنا نهاده اند. امروزه ، این دانشکده رهبرانی را آموزش می دهد که بر مشکلات جهانی تأثیر خواهند گذاشت و می کوشند آینده مهندسی را چگونه تعریف کنند.

مأموریت

ماموریت ما جستجوی راه حل برای مشکلات مهم جهانی و آموزش رهبرانی است که از طریق قدرت اصول مهندسی ، تکنیک ها و سیستم ها ، جهان را بهبود می بخشند.

اهداف اصلی ما عبارتند از:

تحقیق کنجکاوی محور و مسئله محور را انجام دهید که دانش جدیدی تولید می کند و اکتشافاتی تولید می کند که پایه های سیستم های مهندسی آینده را فراهم می کند

ارائه آموزش در سطح جهانی ، مبتنی بر تحقیق به دانشجویان و آموزش گسترده به رهبران دانشگاه ، صنعت و جامعه

انتقال فن آوری به سیلیکون ولی و فراتر از آن با افراد عمیق و دارای تحصیلات گسترده و ایده های تحول آفرین که جامعه و جهان ما را بهبود بخشد.

آینده مهندسی

دانشکده مهندسی آینده با آنچه امروز به نظر می رسد بسیار متفاوت خواهد بود. بنابراین ، در سال 2015 ، ما طیف وسیعی از ذینفعان را جمع آوری کردیم ، از جمله اعضای هیئت علمی در اواسط حرفه ، دانشجویان و کارکنان ، برای پرداختن به دو سوال اساسی: در چه زمینه هایی دانشکده مهندسی می تواند تأثیر قابل توجهی در تغییر جهان ایجاد کند ، و چگونه مدرسه باید برای پرداختن به فرصت ها و چالش های مهم آینده پیکربندی شود؟

مکان ها

  • Stanford

    Escondido Mall,530, 94305, Stanford

    برنامه ها

    سوالات