Keystone logo
Stafford

Stafford

Stafford

مقدمه

Stafford در سال 1993 در امارات متحده عربی و با هدف ارائه كمك آموزش از راه دور برای متخصصان مشاغل در خاورمیانه برای دستیابی به كیفیت خوب و معتبر بین المللی شناخته شده است كه آنها را به عنوان مدیران جدی و پیشبرد مشاغلشان به وجود می آورد.

با شروع 7 دانش آموز در سال 1993 بیش از یک دهه بعد ، ما به طور متوسط 1000 دانش آموز در سال درگیر آموزش های از راه دور هستیم. همه مدیران مشغول ذهن جدی هستند که به جهانیان ثابت می کنند منظورشان از موفقیت است.

Stafford کاملاً در کمک به متخصصان تمام وقت در تجارت با یادگیری با کیفیت از راه دور قرار دارد تا شغل خود را از طریق مطالعه مستقل تسریع کند.

Stafford در سراسر منطقه خاورمیانه و منطقه Levant مشغول به کار است و دارای یادگیری از راه دور MBA اجرایی ، دکترا ، کارشناسی ، دیپلم و سایر موارد است.

ما به تعهد خود در موفقیت تحصیلی و شغلی دانشجویان ، افتخار روابط و کیفیت بالای کارکنان پشتیبانی دانشگاهی و اداری خود افتخار می کنیم.

با گذشت سالها ، ما تماشا کرده ایم که بسیاری از دانشجویان ما از نردبان شرکت ها بالا می روند و با دانش اضافه شده خود از طریق آموزش MBA از راه دور و سایر دوره ها مانند دکتری و کارشناسی ارشد به اوج می رسند. به عنوان یک نتیجه از MBA آموزش از راه دور ، دانشجویان با موفقیت کسب و کار خود را افتتاح کرده اند یا به سمت مدیر شرکت های چند ملیتی درآمده اند. برخی مسیرهای شغلی خود را کاملاً تغییر داده و رضایت خود را از دانستن اینکه در عنصر واقعی خود هستند پس از سالها کار کمتر با پاداش به دست آورده اند.

و اکنون با بیش از 2000 نفر از فارغ التحصیلان فارغ التحصیل به عنوان دوست ، هدف ما این است که رسالت یادگیری از راه دور خود را به سمت نسل های بعدی دانشجویان بکشیم. هر وقت که در مراسم فارغ التحصیلی آنها در دانشگاه شرکت می کنیم ، افتخار ما در دانشجویان ما دو برابر می شود.

Stafford-banner-partner-uk-universities" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/51/51687_51653_Stafford-banner-partner-uk-universities.jpg" alt="51653_Stafford-banner-partner-uk-universities" />

مکان ها

  • Dubai

    Dubai, امارات متحده عربی

    سوالات