Keystone logo
St. Thomas University Florida

St. Thomas University Florida

St. Thomas University Florida

مقدمه

ماموریت: سنت توماس یک دانشگاه کاتولیک با تنوع غنی فرهنگی و بین المللی متعهد به موفقیت علمی و شغلی دانشجویان خود است که به رهبران اخلاقی در جامعه جهانی ما تبدیل می شوند.

دانشگاه سنت توماس (STU) یک دانشگاه خصوصی ، غیرانتفاعی و کاتولیک در باغ های میامی ، فلوریدا است. در STU ، شما خود را در محیطی غرق در تنوع ، غنی از سنت و رسیدن به فرصت خواهید کرد.

STU تلاش می کند تا دانشجویان خود را برای پیشگامی در هر زمینه از زندگی خود - از نظر شغلی ، شخصی و معنوی - آماده سازد. این دانشگاه دارای یک سنت عالی کاتولیک از نظر علمی است و از نظر چشم انداز کاملاً مترقی است. پذیرش مفاهیم و فن آوری های جدید ، انجام برنامه های چشمگیر تحقیق در مورد طیف گسترده ای از رشته ها.

این دانشگاه ریشه در دانشگاه Santo Tomas de Villanueva دارد که در سال 1946 در هاوانا ، کوبا توسط آگوستین های آمریکایی با کمک آگوستین های اروپایی تاسیس شد. هنگامی که دولت کاسترو در سال 1961 آگوستینی ها را از کوبا اخراج کرد ، چند نفر از آگوستینی های آمریکایی به میامی آمدند و در آنجا کالج بیسکاین را در سال 1961 تأسیس کردند. که تنها دانشگاه حامی اسقف اعظم کاتولیک در ایالت فلوریدا است. وقتی مقام دانشگاه بدست آمد ، نام این موسسه به دانشگاه سنت توماس تغییر یافت تا میراث کوبایی آن را منعکس کند.

STU دارای 18 رشته کارشناسی ، 16 رشته کارشناسی ارشد ، 4 برنامه دکترا و 1 برنامه حرفه ای (قانون) در سه کالج (کالج بازرگانی Gus Machado ، کالج علوم ، فناوری ، مهندسی و بهداشت و کالج Biscayne) و یک دانشکده حقوق است . STU دارای 24 تیم مختلف به عنوان بخشی از یک بخش قوی و رقابتی دو و میدانی است.

گسترش رهبری

STU بر توسعه مهارتهای شخصی و قابل انتقال لازم برای زندگی حرفه ای مانند حل مسئله ، تحلیل انتقادی ، تحقیق و ارتباطات کتبی و شفاهی متمرکز است. از طریق پروژه های گروهی یاد خواهید گرفت که چگونه در یک کار تیمی به طور موثر کار کنید. فارغ التحصیلان STU یک شبکه کاملاً متصل هستند که پیوندهای محکمی با بسیاری از بنگاه ها و سازمان ها در ورزش حرفه ای ، مسافرت و جهانگردی و تجارت و تجارت بین المللی دارند.

دوره های کارآموزی و حتی موقعیت های شغلی در اکثر برنامه ها در دسترس دانشجویان است ، به شما این امکان را می دهد که در کارهای تحریک کننده ، برآورده کننده و تقویت کننده شغل شرکت کنید. مرکز موفقیت دانشجویی برای غنی سازی تمام جنبه های تجربه دانشجویی طراحی شده است و هر دانش آموز مسلح به مهارت و ابزار را برای موفقیت تضمین می کند.

تاریخ دانشگاه سنت توماس

دانشگاه سنت توماس در سال 1961 به عنوان کالج بیسکاین به دستور Friars آگوستین تاسیس شد. این کالج به عنوان عضوی از انجمن کالج ها و مدارس جنوب پذیرفته شد و برای اولین بار توسط کمیسیون کالج ها در سال 1968 اعتبار پذیرفت. دانشکده حقوق. این دانشگاه در سال 1988 تحت حمایت مالی اسقف اعظم میامی قرار گرفت و تمایز سنت توماس را به عنوان تنها دانشگاه تحت حمایت اسقف اعظم کاتولیک در ایالت فلوریدا قائل شد.

وقتی مقام دانشگاه بدست آمد ، نام این موسسه به دانشگاه سنت توماس تغییر یافت تا میراث کوبایی آن را منعکس کند. این دانشگاه ریشه در دانشگاه Santo Tomas de Villanueva دارد که در سال 1946 در هاوانا ، کوبا توسط آگوستین های آمریکایی با کمک آگوستین های اروپایی تاسیس شد. هنگامی که دولت کاسترو در سال 1961 آگوستینی ها را از کوبا اخراج کرد ، چند نفر از آگوستینی های آمریکایی به میامی آمدند و در آنجا کالج بیسکاین را تأسیس کردند. با توجه به تجربه آنها در کوبا ، بنیانگذاران دانشگاه و به ویژه اولین رئیس آن ، که معاون رئیس ویلانوئوا بود ، از نزدیک با آموزش دانشجویان از زمینه های مختلف آشنا بودند. این تعهد به تنوع دانشجویی امروز نیز به شدت ادامه دارد.

دانشکده حقوق دانشگاه سنت توماس یکی از تنها دو دانشکده حقوقی کاتولیک معتبر در جنوب دانشکده حقوق دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی است. دانشکده حقوق در سنت توماس در فوریه 1995 توسط کانون وکلای آمریکا کاملاً معتبر شناخته شد و مدرک Juris Doctor (JD) را ارائه می دهد.

توماس توماس به دانش آموختگان خود اعتماد به نفس و مهارت های لازم برای موفقیت در زمینه های مختلف را داده است. از فارغ التحصیلان برجسته می توان به موارد زیر اشاره کرد: الکس پنلس ، شهردار سابق شهرستان میامی-داد ، اندی الیزبورگ ، معاون رئیس عملیات میامی هیت ؛ کریستینا فرناندز ، رئیس مارشال خدمات مارشال ایالات متحده در منطقه جنوب ؛ و جان دوونر ، مدیرعامل گروه شرکتهای بین المللی.

مکان ها

  • Miami Gardens

    Northwest 37th Avenue,16401, 33054, Miami Gardens

    سوالات