Keystone logo
St Thomas University Canada

St Thomas University Canada

St Thomas University Canada

مقدمه

ما اعتقاد داریم کوچکتر بهتر است. اندازه کوچک ما دلیل این است که ما می توانیم به هر یک از دانشجویان خود یک تجربه دانشگاهی بزرگ و پر از فرصت بدهیم.

دانشگاه سنت توماس که در فردریکتون ، نیوبرانزویک واقع شده است ، یک دانشگاه کوچک در درجه کارشناسی است که به تعالی در آموزش هنرهای لیبرال اختصاص دارد.

دانشگاه زمان هیجان انگیزی است. زمان رشد شخصی و فکری است. این فرصتی است که دانش آموزان می توانند درباره جهان و خودشان بیشتر بدانند. علایق جدید ، دوستان جدید و تجربیات جدید کمک می کند تا دانش آموزان وارد فصل بعدی زندگی آنها شوند.

این زمان همیشه می تواند چالش هایی را به همراه داشته باشد ، و به همین دلیل ما متعهد هستیم که محیطی برای یادگیری فراهم نکنیم ، پشتیبانی علمی و شخصی برای موارد ضروری و فرصت هایی که دانش آموزان را برای رسیدن به اهداف علمی و شغلی مورد نیاز خود فراهم می کنند.

کلاس ها - هر کلاس تنها کوچک و صمیمی است. با 60 دانش آموز ، متوسط کلاس ما فقط 26 دانش آموز است و کلاس های سال بالاتر حتی کوچکتر هستند. کلاسها مبتنی بر بحث و مناظره است و اساتید می توانند دانش آموزان خود را بشناسند و توجه فردی را به آنها ارائه دهند. 99٪ از اعضای هیئت علمی تمام وقت ما دکترای خود را دارند. یا بالاترین درجه در رشته های خود.

تعالی تدریس - 91٪ دانشجویان سال اول ، تجربه خود را عالی یا خوب ارزیابی می کنند. یک دلیل این است که تأکید بر آموزش ، چالش دانشگاهی و توسعه مهارت های جدید تفکر در بالاترین رتبه در کانادا قرار دارد.

کمک مالی - این دانشگاه هر ساله 1.8 میلیون دلار به کمک مالی دانشجویان اختصاص می دهد. با بیش از 40 نوع بورس و بورس تحصیلی مختلف ، روش های زیادی برای کمک به جبران هزینه های تحصیل وجود دارد.

پشتیبانی - گروه خدمات دانشجویی ما دانشجویان را در هر مرحله پشتیبانی می کند. دانشجویان با ارائه منابعی برای پشتیبانی تحصیلی ، برنامه ریزی شغلی ، مدیریت استرس و موارد دیگر ، تیمی متشکل از افراد برای کمک به آنها در طول تحصیل در دانشگاه دارند.

فرصت ها - مدرک دانشگاهی چیزی فراتر از حضور در کلاس است. دانشجویان ما در کنفرانس های ملی شرکت می کنند ، در خارج از کشور تحصیل می کنند ، تحقیقات خود را منتشر می کنند و در مورد تحقیقات حرفه ای با اساتید کار می کنند. آنها در اتحادیه دانشجویی و زندگی اقامتی نقش های رهبری را عهده دار می شوند ، در دانشگاه به صورت نیمه وقت کار می کنند و در سراسر شهر کارورزی و داوطلب می کنند.

مکان ها

  • Fredericton

    Dineen Drive,51, E3B 5G3, Fredericton

    برنامه ها

    سوالات