Keystone logo
© Tufigno Photo Services
St Martin’s Institute of Information Technology

St Martin’s Institute of Information Technology

St Martin’s Institute of Information Technology

مقدمه

موسسه سنت مارتین از آن است که یک مجوز (مجوز شماره: 196) موسسه آموزش عالی خصوصی توسط کمیسیون ملی بیشتر و بالاتر آموزش و پرورش از مالت، ارائه طیف وسیعی از سطح MQF 5 دیپلم و سطح 6 و 7 درجه در کامپیوتر و علوم اجتماعی اعطا توسط دانشگاه لندن است. سنت مارتین تا در سال 1985 راه اندازی شد، و شروع به حمایت از برنامه ها از طریق دانشگاه بین المللی لندن در سال 2000 ارائه شده است.

سنت مارتین خود را به عنوان یک نهاد آموزش منحصر به فرد در مالت بر اساس تعهد از آموزش با کیفیت تاسیس شده است. این شده است از طریق سابقه نتایج عالی در این چند سال اخیر را تایید کرد، به اوج خود رسید در 70 درصد از فارغ التحصیلان سال 2006 رسیدن به یک افتخارات کلاس اول، با دو دانش آموز دریافت سه جایزه علمی بین آنها است. در دو سال گذشته نیز یک داستان موفقیت با 50٪ فارغ التحصیل در کلاس اول افتخاری بود. این ضروری است برای قرار دادن همه چیز در دیدگاه است. مالت کوچکترین اروپا کشورهای عضو اتحادیه است، با جمعیت کل بیش از چهار صد هزار، با، هر چند یکی از قدیمی ترین دانشگاه توسط شوالیه های سنت جان در قرن 16th تاسیس شده است. رقابت برای دانش آموزان است در نتیجه بسیار دشوار و موفقیت که توسط فارغ التحصیلان سنت مارتین کسب کردم است که با داشتن یک اثر مشخص در باز کردن بخش آموزش عالی در مالت، از انحصار واقعی را به یک محیط کثرت گرا که اثر مثبت بر جمعیت دارند مالت.

هزاران نفر از دانشجویان بین المللی به مالت جذب به مطالعه زبان انگلیسی در هر سال، و تعدادی از این دانش آموزان در حال انتخاب سنت مارتین به برای شرایط به جای رفتن به کشور خود ارائه شده از طریق دانشگاه لندن. این augurs خوبی برای آینده این موسسه، و دانشگاه برنامههای بینالمللی لندن در مالت.

مکان ها

  • Hamrun

    St Martin's Institute of IT Schembri Street , HMR1541, Hamrun

    برنامه ها

    سوالات