Keystone logo
© BIMM University
St John's College

St John's College

St John's College

مقدمه

خوش آمدی

چشم انداز ما در سنت جان این است که مسیحیان را برای مأموریت در دنیای تغییرات آماده سازد. برای بیش از 150 سال ما نوآوری را در آموزش وزارتخانه پیشگام کرده ایم و ما همچنان به ایجاد شاگردان برای رهبری خط مقدم با استفاده از برنامه های مبتنی بر زمینه، یکپارچه و مرتبط می پردازیم.

ما برنامه های آموزش راه دور را برای بیش از 40 سال ارائه کرده ایم و مجموعه ای از برنامه های با کیفیت بالا را از سطح 4 تا سطح 7 از طریق جوایز مشترک تایید شده توسط دانشگاه دورام که شما می توانید در محیط اطراف خود و در زمان مناسب برای شما مطالعه کنید.

ریشه های ما Anglican است، اما ما از دانشجویان از طیف گسترده ای از مذاهب، سازمان های مسیحی و شبکه ها خوش آمدید ... ما به شما کمک خواهد کرد که اراده خدا را به عنوان خواست خود را در زندگی خود را کشف، کشف همه آنچه که خدا برای شما ذخیره کرده و رشد می کند یک شاگرد مسیح برنامه های ما را می توان به وزارتخانه خود متصل کرد، در حالی که به شما کمک می کند تا درک خود را از انجیل را از طریق یادگیری، کار کردن و پرستش در جامعه تقویت کنید. شما قدردانی از الهیات، وزارت و مأموریت خود را به طوری که شما می توانید دیگران را در ایمان و حرفه خود الهام بخش - به جلال خدا، به خاطر عیسی و در قدرت روح.

وب سایت ما به شما در درک و بینش ما و ارزش ها کمک خواهد کرد و به شما یک مرور کلی از فرصت های مختلفی را ارائه می دهیم تا با ما در اینجا در خیابان یانگ آموزش و مطالعه کنید. بخش های مختلف وب سایت را برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه هایی که ما پیشنهاد می دهیم، بررسی کنید.

با ما تماس بگیرید، ما خوشحال خواهیم شد که به سوالات شما پاسخ دهیم. در عین حال، ما هر گونه برکت را به شما آرزو می کنیم تا در مورد نقش خود در مأموریت خداوند تحقیق کنید.

76494_people-woman-coffee-meeting.jpg

چشم انداز و ارزش ها

هدف اصلی ما این است که الهام بخشیدن به یادگیری مسیحی خلاقانه با اعتقادات انجیلی، برتری الهیات و زندگی پر از روح، که کسانی که با ما آموزش می دهند ممکن است برای مأموریت در دنیای تغییر مجهز شوند ...

برای این منظور، ما:

کتاب مقدس ریشه دارد

سنت جان کالج انجیلی است، گرچه دانشجویان از دیدگاه ها و سنت های دیگر خوشامد می گزینند. ما ارزشمندانه با مسئولیت پذیری با کتاب مقدس ارزش می گذاریم و معتقدیم که زندگی و وزارت های ما باید با درک کتاب مقدس، همانطور که از عیسی مصلوب و عیسی مسیح پیروی می کنیم، شکل بگیرد.

روحانی زنده است

ما انتظار داریم خدا امروز کار کند و به دنبال پرورش نمازگزار، پرستش اجتماع باشد که در آن باز بودن به خدا و به یک دیگر وجود دارد. ما به وسیله جریان کاریزماتیک مسیحیت شکل می گیریم، همانطور که می خواهیم تا در کار تحول روح، هر دو به صورت فردی و شرکتی سهم داشته باشیم. این تاکید ها به ریتم زندگی ما با هم وابسته است.

ماموریت فعال

ما متعهد به اعلام کامل پیام های عیسی مسیح هستیم، و همه دانش آموزان ما به طور فعال در خدمت وزارت و مأموریت هستند. از آغاز ما، ما تلاش کرده ایم تا به چالش ها و فرصت هایی که از طریق تغییر اجتماعی و فرهنگی ارائه می شود، پیش برویم و همچنان به فرهنگ هایی که در آن زندگی می کنیم و با دعا، خلاقیت و انرژی پاسخ می دهیم، گوش می کنیم. در این راه ها و دیگر راه ها ما می خواهیم که شعار کتاب مقدس را که توسط بنیانگذاران ما انتخاب شده است، زندگی کنیم: «وای بر من اگر من انجیل را موعظه نکنم» (اول قرنتیان 9: 16).

علمی دقیق

در حالی که ما برای برآورده ساختن چالش های فرهنگ سریع ما سازگار می شویم، ما نیز برتری الهیات را حفظ می کنیم که سنت جان را از زمان آغاز آن مشخص کرده است. اعضای هیات علمی ما مربیان ماهر و باتجربه هستند که در تحقیقات، نوشتن و تمرین وزارتخانه در زمینه های متنوعی از کالج شرکت می کنند.

وابسته به رابطه

زندگی اجتماعی در قلب سنت جان است و ما فرصت هایی را برای ارتباط با یکدیگر در کالج و در حوزه فراتر از کالج، از طریق عبادت، تدریس و یادگیری، و همچنین از طریق خوردن غذا و اجتماعی، ارزش می گذاریم. ما به دنبال ایجاد یک فرهنگ دوستانه و ارزش تنوع غنی از سنت ها، زمینه ها، سبک های عبادت و تجربه هایی که زندگی در سنت جان را مشخص می کنند.

همکاری فعال

ما به دنبال همکاری با کلیساها، دپارتمان ها، مذاهب و شبکه ها هستیم، زیرا در خدمت پادشاهی خدا هستیم. این مشارکت ها یادگیری دانش آموزان را افزایش می دهد، زیرا رویکردهای پیشگام به وزارت و مأموریت در میدلندز و دیگر مناطق را توسعه می دهند.

مکان ها

  • Nottingham

    St John’s College Chilwell Lane Bramcote Nottingham NG9 3DS, , Nottingham

سوالات